• Carrasco
    4k
    3 boda :heart: Samo ću to reći...
  • Keyser Soze
    8.1k
    Još mrknemo Osijek u gostima i to je to
  • db-izbjeglica
    12.6k
    na kraju je i sreća morala pomaziti.
    totalno nepotrebno, jer se te zadnje minute trebalo dočekati sa 2 ili 3 gola na kontu.
    na kraju priče, kog briga, bodove pišemo i to je najvažnije. nije ovo bila jednostavna utakmica svega 2 i pol dana poslije ogromnog fizičkog i psihičkog pražnjenja.
  • marcio amoroso
    32k
    Osijek prije te utakmice s nama ide u goste Istri, Slavenu i Hajduku. Sumnjam da će proći neokrznuti. Nama je ipak mrvicu lakši raspored i mislim da će taj sraz u Osijeku uistinu biti prva meč lopta za nas.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    perić je fdakat za zabrinut se.
    možda se meni čini, ali prije ozljede mi nije djelovao ovako spor. :confused:
    nadam se da mu samo treba vremena.
  • mniokl
    254
    Važna 3 boda u dosta nezgodnoj tekmi.Bravo dečki!
  • Carrasco
    4k
    3 gostovanja zaredom, nova urota protiv Osječana. :grin:
  • deda
    27.7k
    Izuzetno teška utakmica za dečke. Vidjelo se da su ispuhani. Rekao bih da su ipak dali opet sve od sebe koliko su danas mogli. Trebalo je to ranije riješiti jedino, ali dobro najvažniji su bodovi. U ovakvim tekmama se osvajaju naslovi.
  • Infinity
    15.2k
    Iako ih tamburamo kad stignemo, Gorica je uz Dinamo i Osijek ove sezone najbolja ekipa prvenstva. Bilo je moguce za ocekivati da cemo ih lako dobiti i ja sam do zadnje sekunde strepio. Jos su imali sjajnu sansu pred kraj. Na kraju sam odahnuo i rekao da je dobro.

    Nismo mi uopce bili losi, bili smo dobri, samo sto smo znali biti i bolji. U svakom slucaju je ovo bila natprosjecna predstava u odnosu na druge ligaske predstave koje su dosle nakon 'povijesne' europske pobjede.
  • mniokl
    254
    Krizmanić definitivno mora biti prvi pick na ljeto makar koštao 5 milijuna eura.
  • xavier
    11.1k
    Obje kosti su pukle, odmah ide na operaciju.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Ma, iskreno ne sumnjam da ćemo u Osijeku dobiti. Oni dobivaju na mišiće i stalno su na 100 % onog koliko mogu. Bjelica im je usadio pobjednički mentalitet ali iskreno, ja tamo ne vidim igrača koji bi bio u 11 kod nas. Možda dva tri za rotaciju. Tako da ako uđemo kako spada, dobivamo to bez problema jer će oni ući u tekmu previše napaljeni i samo ih treba spustiti na zemlju.
  • marcio amoroso
    32k

    Šteta :sad:
    Brz oporavak mu želim.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    prečudan lom noge.
    lik flegmatično to prihvatio i pokupili su ga s terena brzinom kao da ga treba samo nasprejati.
  • Infinity
    15.2k
    Zar stvarno iz 7-8 ponovljenih snimki niste vidjeli odmah da je puklo? :gasp: Bilo je vise nego ocito, ne znam kako kost moze biti onako savijena a da nije lom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.