• Nolifer
    6.5k
    A jbte. Ovo nisam skuzio u prijenosu. Najvise me cudi to da se nitko od nasih igraca nije ni bunio. Da je netko digao glas mozda bi ovi u VAR sobi to pogledali i pozvali suca.Infinity

    Da, više su žalili za tom promašenom prilikom, nego sad za nedosuđenim penalom, a i morao je VAR reagirati, nadam se samo da nisu bili neki dvostruki kriteriji u igri...
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ja sam skužio u prijenosu, al ono - ruka nije bila baš daleko od tijela.
    međutim šta se sve sudi za ruku, moglo je i ovo.

    pretpostavljam da se VAR nije javio jer nije bila famozna "očita greška", možda se ne bi javili ni da je glavni sudac prešutio bogoljubovu ruku, al to je već sfera ŠBBKBB.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    1ajzilwbt0b3i4l2.jpeg

    Nema standarda!
  • deda
    27.5k
    Najveća fora je što naša lopta ide u gol, a njihova vjerojatno u 3pm.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja se samo nadam da će u igračima proraditi inat i da ćemo ih istući, pojesti i izbaciti van.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    to svi trubimo već godinama, pogotovo od kad je uveden VAR, jednostavno nema ujednačenih kriterija što je ruka za penal, a što ne. sve ovisi o sučevom osobnom stavu, što je loše.

    također, zanimljivo da su u obje situacije španjolski igrači i gađaju protivnika u ruku.
  • reziser
    6.2k
    nisam nista komentirao...ali VAR... znate moje misljenje...i zato se necu ponavljati kao papiga....
    ima dobrih strana naravno....ali....
    ma
    :mask:

    decki su odigrali hrabro, pogotovo prvo poluvrijeme, nakonm tog penala smo malo pali i to je sva mudrost
    vidlio se da mozemo s njima i to treba pokazati za tjedan dana!
  • ZGBhoy
    1.7k
    Glupo ispalo, ali fakat imam osjećaj da bumo to riješili u Villareala
  • Beowulf112
    301
    Ajmo glavu gore.Realno situacija nam je bolja nego protiv tottenham.Rani gol i mi smo na konju tamo.Ako slucajemo zabijemo dva..mislim da je onda to to..ako smo mo mogli tottenhamu 3 komada mozemo i villarealu 2
  • Dečko
    3

    Kad govorimo o proigravanjima u Dinamu, moram te ispraviti i reći kako je tu ipak najbolji Petković (kojeg inače dosta kritiziram). Njegove asistencije, pregled igre i odlični prvi dodir s loptom su vrhunski. Ne znam ako si gledao protiv Rijeke lani na Rujevici, kad je isprve dodao onako s petom iz okreta - majstorija.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Villarreal gubi kod kuće od Osasune. Ako sam dobro prebrojao, Emery je na teren poslao čak 6 novih igrača u odnosu na utakmicu u Zagrebu.

    Edit: čak 8 novih igrača igra danas. Fokus je znači definitivno na Dinamu.
    Izjednačili su.
  • Dudu
    2.6k
    Budimir za pobjedu Osasune. Potvrdio svoje izjave da ih Dinamo namuciti u prvoj, oni ce ih rijesit u prvenstvu, pa ceka se zavrsni korak koji je najavio: Dinamo izbacit.

    Ante, rijeci ti se pozlatile, isti rezultat pozeljan kak danas :cool:
  • deda
    27.5k
    Osasuna "naguzila" Villarreal
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne može se taj villarreal toliko provlačiti, u zadnje 4 utakmice zabili su 7 golova, od toga 4 iz penala i jedan autogol. dinamo mora izaći hrabro, čvrsto i sa vjerom u sebe, jedan zabiti iz igre, a zakon velikih brojeva nalaže da moraju i oni primiti nekakav penal, autogol, gol iz slobodnjaka, odbijanca.
  • NORTE
    9k
    ne može se taj villarreal toliko provlačiti, u zadnje 4 utakmice zabili su 7 golova, od toga 4 iz penala i jedan autogoldb-izbjeglica

    Baš sam htio napisat da mislim da nisu nikakva jaka ekipa, dapače da su jako ranjivi. Bilo bi fenomenalno da to dokaže Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.