• Smotanihaker
    620
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/mamicu-prijeti-scenarij-igora-stimca-zdravkov-najveci-protivnik-vec-slaze-vladu-donosimo-detalje-skupstine-15311442

    Međutim, na sastanku IO-a to se nije dogodilo. No ne znači da neće, jer saznajemo da bi se mogao održati još jedan sastanak Izvršnog odbora, dan prije 9. ožujka, dan prije Skupštine. Tog dana Dinamo bi mogao dobiti još jednog ili dva člana Uprave. Jedan je Dario Šimić, koji bi mogao dobiti titulu ‘člana Uprave za sport‘. Drugim riječima, on bio zapravo bio zadužen za struku, odnosno postao bi zapravo - sportski direktor.

    Oko Šimića postoji maksimalni konsenzus. Predsjednik Mirko Barišić je razgovarao sa Šimićem, ali sve još nije dogovoreno. Jasno, trebaju se stvari staviti na stol, dogovoriti svi uvjeti suradnje. Indikativno jest da je Šimić u srijedu podnio ostavku u Izvršnom odboru Lokomotive. Što znači da je pred vratima Dinama. Drugi kandidat IO-a za člana Uprave jest Većeslav Bergman, sadašnji član Izvršnog odbora. On je ravnatelj Doma zdravlja zagrebačke županije, čovjek koji zna kako funkcioniraju stvari u Dinamu.

    Naravno, ukoliko bi Bergman postao član Uprave, morao bi dati otkaz na svom poslu, jer biti član Uprave znači profesionalan radni odnos. Jasno jest da i on mora definitivno odlučiti bi li se prihvatio tog posla. Tako bi onda prije početka Skupštine Uprava bila formirana i mogla bi zastupati modri klub i u slučaju rušenja kvoruma.

    Ukoliko, naravno, bez rušenja kvoruma, pobijedi struja Mirka Barišića, onda bi bio izabran novi Izvršni odbor koji bi izabrao Upravu...
  • Dammir10
    266
    Tomašević i Možemaši su se već nekoliko puta izjasnili i ne kriju čiju stranu zastupaju. Već se sada može zaključiti da će kao i uvijek pobijediti upravo ta strana koju podržava politika.

    Kako pišu novine: Šimić je nekidan podnio ostavku na funkciju u NK Lokomotivi i to je jasan znak da on nakon 9.ožujka postaje član uprave Dinama. Prelazi iz Šikića kod nas u Dinamo. Sve je zapravo već sad jasno vidljivo i nazire se kako će izgledati novi Dinamo poslije skupštine.

    Nakon svega toga ostaje pitanje hoće li političari održati obećanje oko stadiona i hoće li nova uprava Dinama provesti demokratizaciju koja se obećava. To su jedini upitnici. Mamićeva struja je prošlost, izgubila je moć i političko zaleđe.
  • NitkoBitan
    13k
    Nakon svega toga ostaje pitanje hoće li političari održati obećanje oko stadionaDammir10

    To i mene zanima. Meni se cini da Tomasevic koristi kojigod razlog da izbjegne neki konkretniji pomak oko pitanja stadiona. Sastanci, sastanci...

    Tomašević i Možemaši su se već nekoliko puta izjasnili i ne kriju čiju stranu zastupaju.Dammir10

    Jedna od rijetkih ispravnih stvari od njih.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Meni se cini da Tomasevic koristi kojigod razlog da izbjegne neki konkretniji pomak oko pitanja stadiona. Sastanci, sastanci...NitkoBitan

    Sastanci sastanci da se uradi ovo sto se trenutno dogada jer bez tog je besmisleno planirate bilo sto u vezi stadiona. Sasvim jasno i logicno
  • NitkoBitan
    13k
    "Boysi mozda imaju sto nedostataka...". Eto to mi je upalo u oko. I dzabe mu cijeli clanak kad bubne ovu glupost.
  • Armagedon13
    958
    Medo je pravi medo
  • San Lorenzo
    12.1k
    Vidio da Medo potpisuje članak, ekspresno izišao s istoga...dugo ne vidjeh sportskog novinara koji baš toliko ne barata materijom o kojoj piše kao taj lik.
  • xavier
    11.2k
    Vidio da Medo potpisuje članak, ekspresno izišao s istogaSan Lorenzo

    Ista stvar. Stvarno mi se ne čitaju njegove bljezgarije.
  • Zagi
    5.6k
    Pusti ti to, dobro kaže Medo.
    I sam sam htio potegnuti to pitanje prije nekog vremena ali nije vrijeme.
  • Nino Bule
    11.7k
    Mora postojat pisani trag da obecaje izbore, i sta onda kao ne moze netko zajebat i prevarit ?
  • The Undertaker
    4.3k
    Koliko pratim, trenutno nitko ne spominje neposredno biranje predsjednika. Valjda nije prioritet.
  • Keyser Soze
    8.3k
    Po meni je pitanje na mjestu, Barišić se smatra najmanjim zlom od svih, ali sigurno nije med i mlijeko i ko zna kakve planove ima, uskoro ćemo saznati.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    ima skoro 90 godina, taman da je belzebub osobno, treba ga podržati pored ovoga što se nudi.
    jer vrlo izgledno, neće baš toliko dugo trajati...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.