• Neki tip
    19.3k
    Po meni je sada najbitnije i vjerojatno najlakše izbaciti Mamića iz igre.marcio amoroso

    Sumnjam da netko od normalnih ljudi misli da klub treba dati u ruke Antoliću, ali valjda je svima jasno da bi poslije Antolića bilo lakše skinuti nego Mamića.marcio amoroso

    Slažem se, to sam i napisao. Uostalom, mail sam poslao i gore napisao da micanje Mamića smatram apsolutnim prioritetom kao i da mi se "osobno (...) čini da bi zasad i potpuno izbacivanje Mamića bila važna pobjeda, i zbog stadiona i zbog budućnosti kluba uopće, a da su strukturne i korijenite promjene moguće u sljedećoj fazi".

    Ono što naglašavam u odgovoru Norteu je da si ne trebamo stvarati neprijatelje pored postojećih i crtati mete na čelima. Ima ljudi, dinamovaca, koji racionalno i razumljivo objašnjavaju svoju poziciju zbog koje mail nisu poslali i to nije ni za kakvo etiketiranje.

    Da, postoje "tatičari" i nisu uopće malobrojni, samo velim da ih ne treba tražiti u baš svakome tko veli da ovdje nema manjeg zla.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ono što naglašavam u odgovoru Norteu je da si ne trebamo stvarati neprijatelje pored postojećih i crtati mete na čelima. Ima ljudi, dinamovaca, koji racionalno i razumljivo objašnjavaju svoju poziciju zbog koje mail nisu poslali i to nije ni za kakvo etiketiranje.Neki tip sa Zapada

    Ovoga me iskreno strah. Strah me novih podjela koje bi bile nepotrebne.

    Da, postoje "tatičari" i nisu uopće malobrojni, samo velim da ih ne treba tražiti u baš svakome tko veli da ovdje nema manjeg zla.Neki tip sa Zapada

    Iskreno ih ima puno više nego mislimo.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ima tatticevaca, ali one koje ja znam odu na dinamo ili nikad ili dva put godisnje, a i to su krenuli nakon bjelicinih rezultata. Povezanost s klubom im je na razini da nekom tovaru napisu fritula, ili da se jave kako je mamic sposoban i izgradio dinamo.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Samo bi podsjetio da je ovo što imamo sad produkt razmišljanja bolje itko nego kroacija.
  • SAS1987
    13.5k
    Treba “samo” napraviti pritisak na njegove igrače u skupštini.marcio amoroso

    To je ključ svega. Svaka organizacija ima Ahilovu tetivu a Dinamova je skupština jer će ti ljudi za razliku od Mamića puknuti pod svakim malo jačim pritiskom. Glasat će oni i za demokratizaciju kluba kad ih stisne pritisak javnosti.
  • Neki tip
    19.3k
    O Skupštini puno toga ovisi pa evo popisa skupštinara i malo CV podataka, a za neke i info o zauzetoj strani, iz Jutarnjeg:

    dxd5z9vbnte64mzb.jpg

    du0l4mxfodfw3kam.jpg

    ra1y71rbohl2peq6.jpg
  • Neki tip
    19.3k
    5mp2d2ie1ym9gxs6.jpg
    pg58sog259jp3g0e.jpg
    Attachment
    20221224_125406 (164K)
  • Mlađi referent
    10.6k


    Prednost kad nemaš nikakvog srama, obraza i morala ( kao glava) onda nebitno koliko sebe kompromitiraš bilo kakvim potezom jer tebe to jednostavno ne zanima. Nije bitno čak ni tvojim vjernim sljedbenicima jer će oni ostat glupi i pratit te, a drugom nanosiš ogromnu štetu.

    Edit: ali samim time kaj glava može posegnut za ovakvim stvarima dovoljno govori i kakav je pendrek kao alternativa
  • superhik
    10.3k
    Parafrazirati ću Matoša:

    Na vješalima. Suh kao prut.
    Na uzničkome zidu. Zidu srama.
    Pod njim crna zločinačka jama,
    Ubijstva mjesto, tamno kao blud.

    Ja vidjeh negdje ladanjski taj skut,
    Jer takvo lice ima moja mama,
    A slične oči neka krasna dama:
    Na lijepo mjesto zaveo me put!

    I mjesto njega u kobnu rupu skočih
    I krvavim si njegovim znojem smočih
    Moj drski obraz kao suzama.

    Jer Dinamo mi moj objesiše,
    Ko lopova, dok njegovo ime briše,
    Za volju ne znam kome, žbir u uzama!

    Antun Gustav Matoš
  • LM1995
    1.7k
    2qurz1mkhnxjty9g.jpeg
    Anketa na Indexu. Od 19.000 ljudi 64% je glasalo za “nove ljude”.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Iznenađenje mi je da nakon svega, svih presuda i optužnica 29% misli kako Mamić treba voditi Dinamo. Pa kakav je to svijet?
  • marcio amoroso
    32.4k
    Iznenađenje mi je da nakon svega, svih presuda i optužnica 29% misli kako Mamić treba voditi Dinamo. Pa kakav je to svijet?Mr Anderson

    Mutav!
  • Jurki
    8.7k
    a kaj se cudis? Ljudi su poput noja, zabiju glavu u pijesak i deru ko Maksim po diviziji.
    Ne kuze po kojem im principu telefon radi a kamoli kaj drugo.
    Edit: samo je dovoljno reci da je jedna stranka proglasena kriminalnom organizacijom i dva meseca kasnije dobila izbore.
    Dobar je Bog kaj nas tak glupe drzi na Zemlji
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.