• Imamo Dinamo
    3.2k

    Hvala Bogu. Sljedeće statut mijenjat i polako idemo naprijed
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Mislim da i ona izjava Mamića da odustaje od Dinama za one srpske novine isto pokazuje da se vec zna rezultat skupštine. Nadam se da ne stvarno istina da dolaze Boban i Šimić, jer u tom slučaju čak i ovaj očajan transfer rok se može pregrmit. Moguće da je i dogovoreno da se neće nitko dovodit pa onda ide rebuild na ljeto.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Što znači rebuild? Da sw rješavalo glavnih igrača???

    Ako ne, onda to nije rebuild a nama to ni ne treba
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Neću dužit, ali evo samo par stvari koje trebaju rebuild. Kao prvo kompletno stručno osoblje, kao drugo treneri i u akademiji i u prvoj momčadi, kao treće treba nam i rotacija i novi nositelji igre. Ugl ima puno posla...
  • Sunja86
    993
    Šutalov je odlazak vrlo vjerovatan na ljeto a nadam se da ćemo osim njega zadržati postojeći kadar i dovesti 3 deficitarne pozicije:lijevi bek,krilo,stoper

    Golmani:Livaković,Nevistić

    Stoperi:Perić,B.Šutalo,Theophile(ja bih volio da produzi jos godinu dana kao rotacijski stoper će dobro poslužit) i Pojačanje?

    Desni bek:Ristovski,Moharammi

    Lijevi bek:Bočkaj,Pojačanje?

    Vezni red:Mišić,Ademi,Baturina,Ivanušec,Bulat,Ljubičić

    Krila:Menalo,Špikić,Rukavina,Pojačanje?

    Napadači:Petković,Drmić,Kulenović
  • xavier
    11.1k
    Neću dužit, ali evo samo par stvari koje trebaju rebuild. Kao prvo kompletno stručno osoblje, kao drugo treneri i u akademiji i u prvoj momčadi, kao treće treba nam i rotacija i novi nositelji igre. Ugl ima puno posla...Dragon1Warrior123

    Nije stvarni nogomet baš FM da možeš promijeniti baš sve...
  • The Undertaker
    4k
    Onda ja plašim ljude kad kažem da bi neki htjeli mijenjati i čistačice...
  • Zagi
    4.9k
    ... nit jer sve tako loše kako se prikazuje.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nije i ne smatram da sve to budu odmah mjenjali. Ali dosta toga treba bar update, ako ne totalni rebuild. Akademija možda najmanje, ali treneri prve momčadi definitivno trebaju rebuild. Isto tako imamo doslovno jedva 15 igrača, od toga neki još na izlazu/pred kraj karijere. Nije menađer, ali nemojmo se pretvarat da to ozbiljna uprava ne bi trebala napravit, a skoro sigurno i budu...
  • Nino Bule
    11.3k
    Tko je pred kraj karijere od nasih igraca ?
  • Nino Bule
    11.3k
    Onda ja plašim ljude kad kažem da bi neki htjeli mijenjati i čistačice...The Undertaker

    Ima ljudi koji bi tjerali i cistacice, ima ljudi koji bi da bjegunac od hrvatskog pravosuđa privatizira klub dinamovim novcima, ne vidim kakve to veze ima sa stvarnim stanjem. Ni jedno ni drugo trenutno nije realno i mozemo plasit takvim pricama ako nam je do toga.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Katarina, ali njemu i ističe ugovor, Zagorac (makar se na njega malo i zaboravilo plus nije nam toliko bitan), a moramo još vidjeti što bude bilo s Ademijem. (Bitan nam je za svlačionicu, ali on je već neko vrijeme u igračkom padu. Realno ti treba zamjena kad je već Ljubičić postao bek haha)

    I da se razumijemo, krivo sam se malo izrazio tamo. Više kraj igračke karijere u Dinamu, nego općenito.
  • Nino Bule
    11.3k

    Dakle govoris o igracu koji je otpisan i nije uopce u planovima i trecem golmanu, genijalno. Ademi u ove 4 utakmice dize formu i rekao bi da je u obje pobjede bio među boljim ako ne i najbolji igrac na terenu i ima 31 godinu.

    Više kraj igračke karijere u DinamuDragon1Warrior123

    Ne kuzim kako si do ovog zakljucka dosao, ovo je mozda cak i neinteligentnije nego ovo ranije napisano
  • Mr Anderson
    5.3k

    Stari ti ne znaš di udaraš. Još na temi o upravi.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Sad sam bio natipko valjda pol stranice jer sam se napizdio, ali kao što kolega Anderson kaže nije možda ovo tema gdje treba raspravit o tome pa neću postat. Mislim moj prvi post je jednostavno bio da tko god dođe možda je dogovorio da nikoga ne dovode jer žele momčad složit po svome. Ako je to nekome problematično i ako smatra da možemo igrati sa 15 igrača (od kojih nekoliko ima povijest ozljeda, neki se još nisu ni vratili od ozljede, nekima ističe ugovor i još je par njih na izlogu za prodaju) onda u redu. Svako ima svoje mišljenje, ali mislim da i slijep vidi da ti treba bar 6 igrača da igraš na 3 fronte.

    To je to od mene na ovu temu. Ali ako mi nešto ide na k. onda je to spuštanje koje je malo prečesto postalo u zadnje vrijem tu na zoni (i to od ljudi za koje sam smatrao da su iznad toga, i pritom ne mislim da se meni spušta nego općenito na forumu) Ovo bi trebali biti sretni dani Dinamovcima s obzirom da bi Mamić napokon mogao frknuti iz kluba, a svako malo vidim spuštanje i ismijavanje ljudi tu. Ok, znaju neki svašta bubnut i mogu shvatit zajebanciju, ali ovo je malo prešlo u čistu negativu i bad faith.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.