• Jurki
    8.7k
    Ako se mogao postavit Maric kao v.d onda se moglo i naci trenera do kraja sezonePraskaton

    Nisam ni ja sretan s Jakirovim ostankom. Dapace, popusil sam okladu jer sam mislil i bil uvjeren milijardu posto da bu danas dobil vritnjak.
    Koga dovesti za trenera 9 kola prije kraja? Pred dva derbija?
    Nebu se niti jedan trener isel namakat koji drzi do svoje reputacije a nama takvi trebaju i takve trazimo.
    Mozemo jedino Banovica postaviti na klupu.. on nam nemre garantirati titulu i kaj.. gurnuli bumo pod autobus jos jednog mladog i perspektivnog trenera. To nema smisla.
    Jebiga sjebalo se najvise s odugovlacenjem skupstina i izbora..Pripremiti zivce za ultra stresan kraj sezone...zvleci ovo kak god pa i na srecu ..nema nam druge.
  • Danko
    568
    Pa jasno je, nijedan novi trener nam ne može garantirati titulu.
    Problem je što nam sadašnji garantira , minulim radom, da titulu vidli nebumo.
  • Jurki
    8.7k
    ne znam ko bi se prihvatil tog posla? Da mu se veli.. budi trener do kraja godine pa letis.. a ujedno si budes fino sjebal cv sa drugim mjestom s Dinamom koji je u 19 godina ... 18 puta bil prvi.
    Zato ni nemamo nist drugo osim probat zvleci maksimum kaj se da.. s ovim kaj imamo. Kaj bu zislo bu zislo. Nadam se najboljem.
  • Praskaton
    1.8k

    Ne znam mozda sam naivan al nekako mislim da bi se našao trener kojem je izazov sjest na klupu najveceg hrvatskog kluba,sa vise nego solidnim rosterom i jos uvijek ok situacijom na tablici.

    Sve to uz vise nego izdašnu nagradu ukoliko ispuni cilj i osvoji prvenstvo.
    Ukoliko ne uspije ne vjerujem da bi ga netko pretjerano krivio kao što cemo Jakira.

    Kako god bilo sretno nam
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Problem je što nam sadašnji garantira , minulim radom, da titulu vidli nebumo.Danko

    Meni je recimo veći problem to što nam čovjek ubija i igrače... Dio našeg problema je definitivno momčad, odnosno igrači, ali problem je što pod magom svi igraju loše i kako onda napraviti IKAKVU selekciju nagodinu ako svi igraju loše? Recimo što s Kanekom? Igro pola godine dobro, pola loše zbog Jakira i šta onda na ljeto? Hoćemo ga otkupiti ili ne? Za sve ostalo ja imam strpljenja, osim za Jakira trenutno jer nam je rak rana momčadi...
  • Dudu9
    442
    Većina bi htjela da je Jakirović dobio otkaz, ali klub je stao iza njega tako da mislim da nema smisla tražit smjenu, ko bi bio novi trener itd, Jakirović je trener Dinama i protiv Hajduka hoće bit nakon toga vidit ćemo
  • Laugreano
    1.3k
    Ti znas uopce kakva je bila situacija lanjski prijelazni rok? Koliki je imao buđet, kakve je imao ovlasti? Vidim pratis njegov rad iznutra, pa si siguran da nije kapacitet za dinamo
  • Jurki
    8.7k
    ne znam kak onda Bayern nije potiral onu prevaru od trenera? Samo usporedba.
    Isto tak mnogima mamac.. pa cekaju kraj sezone. Ako financijski nagradis trenera onda budu igraci isto trazili bonus za osvajanje naslova..
    (šef bu dobil bonus a ostalima kita).
    Nazalost sve povlaci ostalo za sobom.
  • rioda
    2.5k
    Inače da se nadovežem na Klenxa u jednom dijelu, stvar koju sam htio napisati već par puta. Po meni je teška nebuloza održati izbore u 3. mjesecu (vjerojatno je stara ekipa bila toliko uvjerena u pobjedu da o tome nisu razmišljali). U budućnosti bi to trebalo biti krajem 5. ili početkom 6. mjeseca, između dvije sezone. A ne da netko ovako uleti usred sezone i onda krpa tuđe ostatke
  • Mr Anderson
    5.4k

    Morali su sad biti izbori. Valjda je to jasno svakom tko prati klub.
  • Teofil Kateran
    863
    Ne znam kako nekima može bit dobra opcija tražit trenera koji će sad preuzet i koji će uigravat momčad za derbi bez ključnih igrača i ne odigrat nijednu utakmicu prije derbija, ali pritom se od njega očekuje da u svom debiju ispraši tovare dole minimalno 3:0
  • ZGWest
    551
    Uz sve ovo oko Jakira, pogledajte situaciju u Bayernu, Tuchel ostaje do kraja sezone, makar ce Bayer Leverkusen biti prvak najvjerojatnije.
  • Jurki
    8.7k
    tocno jer je istical mandat predsjedniku kluba i i.o.
    Ali definitivno treba to pomaknuti za kraj sezone. Ovo je uzas zivi.. da moras loviti sve tokom sezone a ne znas di je vece sranje i cega bi se prije prijal.
  • Mr Anderson
    5.4k
    p
    Ne razumijem ovo. Kažeš, Kaneko je igrao pola godine dobro, a pola loše zbog Jakira. Zbog koga je onda igrao dobro, valjda isto zbog Jakira jer je bio trener?
  • Klenx
    4.1k
    Inače da se nadovežem na Klenxa u jednom dijelu, stvar koju sam htio napisati već par puta. Po meni je teška nebuloza održati izbore u 3. mjesecu (vjerojatno je stara ekipa bila toliko uvjerena u pobjedu da o tome nisu razmišljali). U budućnosti bi to trebalo biti krajem 5. ili početkom 6. mjeseca, između dvije sezone. A ne da netko ovako uleti usred sezone i onda krpa tuđe ostatkerioda

    Ne nego su htjeli čim duže biti na vlasti pa makar to značilo imati izbore 9 dana prije zadnjeg zakonskog roka čije probijanje znači dovesti Klub na rub gašenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.