• Mr Anderson
    5.4k
    35 ljudi se bira tajnim glasanjem članova IO (13 je članova IO)Pop corn

    Strašno koliko ljudi još ne zna točno kako funkcioniraju izbori.
  • Jurki
    8.7k
    mislim na klub, tj IO.
  • NORTE
    9.2k
    Zamislite koliko su ovi uz uprave nesposobni kad nakon onog poraza na Kosovu, kiksa svakih par kola, nikakve igre, oni ne potpišu Bjelicu i još uvijek nemaju nikoga tko bi zamijenio ovog neznalicu nedostojnog dinamove klupe.
  • sport
    2.3k
    Ako Bog da neće ni oni još dugo,otići će zajedno sa Jakirom.
  • mlinchica
    1.1k
    Ova ekipa, ova tu ekipa koja sebe naziva Upravom kluba, ta ekipa mora van i članovi te ekipe moraju odgovarati pred zakonom za sve počinjene kriminalne radnje.
    Ta ekipa koja je pod krinkom okretanja prema navijačima, “otjerala” jednog od svojih drugova (murjaka) i “dozvolila” dolazak Šimića i Bišćana, samo su čekali prvi “pogrešan” korak nepodobnih.
    Onog dana kada je Bišćan prvi put javno zavapio za pojačanjima, u 6. mj., pa do par dana prije uzvrata protiv Aeka i otkaza, kada je rekao da je prekasno, da su pojačanja trebala stići prije mjesec i pol (čitaj: 6. mj.), bilo je jasno da kreću u njihovo tjeranje iz kluba. I Bišćan je to znao, zato se tako i raspao jer taj čovjek ima jako veliku emociju prema klubu.

    Ta ekipa ne radi za interes kluba nego samo za svoje kriminalne guzice. Čak mislim da tu ni nema neke zavjere prema klubu, to je čisti egocentrizam korišten u pogrešne svrhe. I realno, pokušaj ostanka na slobodi.

    Rješavaju se nepodobnog i dovode podobnog.
    Jasno je bilo iz prvih profesorovih izjava o čemu se radi.
    Sve što se u “medijima” prigovaralo Bišćanu, mud(r)onja je apostrofirao da neće raditi. Vidjelo se već tada da PR radi pojačano za svog pulena. Plaćaju se tekstovi koji ocrnjuju sve igrače koji su na bilo koji način povezani s Bišćanom i Šimićem, a famozni prijelazni rok tek tada počinje.
    Dolaze igrači preko noći, profesor sipa bombone na sve strane.
    Pobijedio je GARD, imamo mud(r)onju!

    Ona je dala intervju Indexu u kojem se, iako samo tekstualno, mogao iščitati teški bahatluk (“ja plačem kad i gdje hoću”, “pišem knjigu”, “ja imam svoju glavu”, …) i javno priznaje da se čuje s šefom. Pa jel pozvana na muriju nakon toga ?!?!

    Onaj pajac, drugi član ekipe, kaj je pil kavu s Raić Sudarom, odrađuje još jedan plaćeni intervju, zna se kod koga.. onoga koji nešto šuti u zadnje vrijeme, lajavac jedan.

    Onaj treći, čmrlji negdje i troši zrak.. ili pere lovu dok nitko ne obraća pažnju na njega.

    Deda (Baka) na vrhu, godine su učinile svoje. Stari je stajao iza lopine, bez njega je izgubljen.
    Ja bih im i dala lijevana brončana sjedala u loži, ako je to cijena.

    Bišćan i Šimić su došli prerano, ali opet, netko je morao pokušati pokrenuti sve.
    Na članovima je sve. Zeko mora doći jer sam sigurna da će ih on, na fini način, jednog po jednog počistiti.. ako neki ne pobjegnu preko granice prije njegovog dolaska.
    Ekipa oko Zeke će to onda dovesti u red.

    Ne trošite živce, naoružajte se strpljenjem. Ne hejtajte igrače. Krah ove sezone započeo je prije godinu dana.
    Trenirajte glasnice, pjevat će se još jače nakon 2. ožujka.
  • Gringo
    29
    Izjava dana:

    Jakirović je maskota koja skriva blefere u Dinamovoj upravi.

    Vice Karin
  • Jurki
    8.7k
    Nakon ovih par dana.. di se ne zna ko bu trener, dal budu ovoga mlatimudanta smjenili ili ne.
    Do transfera itd.
    Ta jebena uprava nije za otkaz.
    Njih treba poslati na jace psihijatrijsko vjestacenje. S vrlo velikom vjerojatnoscu dugogodisnje hospitalizacije u Vrapcu.
    Da damo klub na upravljanje petogodisnjem djetetu nebi tolko pizdarija bilo napravljeno.
    Nadam se da broje posljednje dane u Dinamu.
    Jedino cemu se veslim su izbori.. ovo sve je mučno prozivljavati i gledati.
    Jebo ih onaj ko ih je postavil. :vomit: :vomit:
  • NORTE
    9.2k
    Betis je prva rasprodana utakmica u mandatu ove uprave.
    Ne da mi je drago zbog toga nego se nadam da ćemo proć dalje i opet napunit stadion.
  • Endeavour
    411

    Da prvi put u 10, 11 mjeseci? Ako se ne varam u ožujku 2023. su izabrani.
    Moguće još Rijeka i eventualno KL ako prođemo. Njima su nakon izborne skupštine dani odbrojani.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.7k
    Ima fina rupa na zapad 3/4. Ocito ti prijatelji nisu bas sad ono najbolji prijatelji.criticus

    pitanje za "gospodu" , čisto da ne prođe ispod radara neka se nađe ovdje
  • Crusades1986
    9.8k
    To je tak svaku tekmu, uvijek taj dio bude prazan
  • FrenchMontana
    317
    Ako nastavimo s pobjedama i uzmemo tu titulu, jos ce Vlatka, Mirkec i Lolek i Bolek ispast strucnjaci i vizionari.

    Znaci prolazimo Paok, uzimamo prvenstvo i nadam se sto prije da cemo se te bagre rijesiti. Proces uklanjanja pocinje s izborima!!
  • Jurki
    8.7k
    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/dinamo/doznajemo-barisic-bez-znanja-izvrsnog-odbora-odobrio-povisicu-vlatki-peras-pala-je-i-kaznena-prijava-15436600

    I sportske pocele šutati crknutog magarca a to novinari najvise vole. A kad pocinje ocrnjivanje u novinama onda je kraj tu.
  • Orc123
    5.1k
    Ako treba isplatit i milju samo da ih vise nikad ne gledamo u Dinamu, pocistiti sve... Ili ih tuziti pa nek se to rastegne na 10 godina ako treba, samo ih maknut!
  • Jurki
    8.7k
    Vlatkice svemu je kraj.. zbogom i vise se ne vracaj.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.