• Mali Zeus
    9.6k
    ↪Mali Zeus pa jel tajnica na nekoj listi - pisu novinari gluposti - ona je clanica uprave koja odgovara IO - i ako ju IO hoce smjeniti nema ona tu kaj skrivati adute u rukavu...Jaro

    Pa baš to, kog bi ona dovela i na koju poziciju.
  • Captain America
    13.9k
    To je članak iz 2023. :rofl: Imate ga tu na Zoni cijelog, Zajec i Dudu su bili u pitanju.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Pas mater kak sam uopće došao do tog. :rofl:
  • kibic11
    131
    dajte ljudi koji ste u klubu, recite ljudima da otvaraju više ulaza za sjever i da smanje cijene hrane i pića jer su sramotno skupe, kao i cijena ulaznica za stadion koji je u poluraspadnom stanju, 7e i 15e su previsoke cijene 5e i 10e max. stadion se ulazi kao na logor, plocice padaju, voda curi sa svih strana, nema sapuna, wc papira, ej ljudi ne budite pohlepni lopovi
  • Dubbbrava
    179
    Sve se bojim kako će te poslušat.
    Ali naravno da se slažem da je 5 eur sjever i 10 zapad taman cijena
  • SjevernaStrana
    701
    Povećanje cijena ulaznica, godišnjih karata te članarina je nešto za što se zalagala sama grupa jer se u suprotnom (jeftine ulaznice, besplatno dijeljenje istih itd) ruši ugled kluba itd
  • Pero Vragec
    72
    Kupiš godišnju i jeftinije te ispadne ulaz... A tko ima godišnju, cuga i hrana su besplatne al nemoj to pričat uokolo..... ;)
  • kibic11
    131
    Mumijo znaj svemu je kraj, zbogom i više se ne vraćaj !!!
    Lopovi odlazite iz dinama!!
  • Facke
    2k


    I kad budu novi ljudi onda budete iste govorili. :lol:
  • Jurki
    8.7k
    I kad budu novi ljudi onda budete iste govorili. :lol:Facke

    Da postavimo u upravu 3 sfrkana bukova trčka, bolji budu od kuhacice kave, Tomacica i Podnara.
  • Bernard
    356
    Nadam se da će Mirkec shvatiti da nemaju šanse, da će mirno predati štafetu Zeki bez trzavica onako đentlmenski(utopija znam).
  • ksapi
    2.1k


    A kako nema sanse? Ima 35 ljudi u Skupstini koje sam postavlja :rofl: nadam se da mozemo pridobiti sestoricu, ali mislim da nisu velike sanse nazalost
  • dumitrumitu
    560
    Ja mislim da Barišić ne planira biti i dalje predsjednik. Ako njegovi ljudi ne predlože drugo ime, ne bih se iznenadio da podrže zeku.
  • Pop corn
    5.1k
    Ima 35 ljudi u Skupstini koje sam postavljaksapi

    35 ljudi se bira tajnim glasanjem članova IO (13 je članova IO)

    Ajde prestanite predstavljati to kao samovolju Mirka Barisica
  • Mr Anderson
    5.4k

    Koga mi možemo postaviti u upravu? Pa ne biramo mi upravu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.