• Shane
    165
    Ovak na prvu Bišćana kao trenera, u upravi Zajec,Šimić,Šokota,Marić.Boban predsjednik.Reset.Da krenemo iz 2.ZNL.
  • SAS1987
    13.5k
    MarićShane

    Svaka čast Mariću ali nakon pogledanih njegovih gostovanja sam uvjeren da nije kapacitet za bilo kakvu odgovorniju funkciju u klubu. A ljudi poput Daria Šimića moraju biti u Dinamu.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    slažem se, neizmjerno simpatičan lik (meni osobno jedan od prvih nogometnih idola) ali profesionalni kapacitet puno manji od razine ikoničnosti.
  • Shane
    165
    Znam,to sam onako na prvu,može jedino kao motivator.
  • Logistika
    1.1k
    dobro si napisao...samo najgore je sto su svaki segment drustva doveli do tog da su ljudi izginuli "bezveze"...kad ih vidim pred spomenikom dečkima poginulim u ratu kako oni polažu nešto, dođe ti da makneš spomenik da jadni ljudi ne gledaju iz groba kako ovi siluju klub...molim boga da ce aktivirati barem pola snaga jedni na druge koliko su sipali na dečke sa sjevera...i da će ugušiti jedni druge u krvi,bolje ne zaslužuju
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Bivsi igraci trebaju bit ukljuceni u rad kluba svakako, ali ne svi i ne na sve funkcije :grin: Mara je za vodit goste na izlete, a ne znam zasto se Bobana silji za predsjednika kad je jedan od rijetkih koji zapravo ima iskustva kao sportski. Zeko je u godinama i predsjednicka funkcija za skupljanje sponzora bi mu bila ok.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Od svih tih “legendi” koji kurcem nisu mrdnuli zadnjih 15 godina bi radije izabrao dedu za predsjednika.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Ne valja narkoman,ne valjaju legende kluba,ne valjaju politicari. Veoma cesta pojava navijaca Dinama koji su za opciju da se kompletna uprava i skupstina promjeni ali nitko novi ne valja i nije dobar…
  • Fićo1986
    973
    BINGO! Da se spusti Isus Krist sa nebesa našli bi mi zamjerku.... potpisujem
  • Mališan
    1.7k
    Kad bi se pročešljala tema javnih osoba koje navijaju za dinamo sigurno bi se našlo bi puno zanimljivih neokaljanih imena koje ima nekakvo iskustvo u biznisu/vođenju
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nisam baš pobornik dovođenja bivših igrača u upravu samo zato što su nekad tu igrali. OK su mi ljudi ko Boban i Šimić koji imaju već nekog iskustva i znanja. Ali što će mi likovi ko Marić ili Šokota. Klub veličine Dinama trebaju voditi sposobni, nekažnjavani ljudi moralnih kvaliteta, a ne netko kome je jedina prednost što je bivši igrač ili navijač.
  • superhik
    10.3k
    Pa imaš Milojevića koji vodi milijunski biznis
  • Mališan
    1.7k
    Ciljao sam na Globana, Sašu Pavličića i slične profile sveučilišnih profesora/ekonoma/odvjetnika. Takav neokaljan, a stručni kadar neupitnih dinamovaca bi mi bio po guštu da stane iza nekog teškaša koji bi vodio sportski dio. Problem je kaj se ne nazire takav teškaš
  • The Undertaker
    4.1k
    Kad već maštamo kibi dabi, ja bih klub privatizirao: grad 25% (unosi stadion), navijači % koliko kupe, ostalo (min 51%) neka multinacionalna kompanija sa modernim managerskim kadrom koja bi se brendirala preko kluba ( lupam Atlantic, Adidas, DT, Pique&Modrić Ltd,...). Obrazac Red Bull, malo prilagođen našim uvjetima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.