• masacusec
    3.1k
    Vrlo je vjerojatno sezona popušena….Nema to veze s nekim defetizmom ili pesimizmom, već realno je za očekivati takav epilog s obzirom da u našem klubu nema nikakovih naznaka nabolje, ni u organizacijskom ni u igračkom…Niti smo od kluba dobili kakav zalog niti pokazivanje volje za kakvom promjenom. I upravo u tome leži problem….Jebeš činjenicu da će u vitrini faliti jedan peharčić, ionako ih je u našoj vitrini previše. I to nije nikakva katastrofa!
    Problem jest što se ništa ne radi za neke dugoročne ciljeve. Svi gledaju samo i isključivo svoj o(p)stanak u svojoj fotelji…I postali smo kao HEP, kao službeni Grad Zagreb, kao Gradska plinara, gdje neki doslovce sjede na istoj stolici preko 20 godina. Dobrobit kolektiva kao sportskog društva nije primarna već svatko kotrlja svoj kotačić kako nebi izgubio poziciju.
    Dinamo je postao respektabilan europski klub kojega naše društvo gleda kao jedno veliko poduzeće u koje se treba uhljebiti i živjeti kao car. Do prije 10 godina, Dinamo je bio obiteljsko gospodarstvo familije mamić, danas je to gospodarstvo koje hrani odmetnute potomke iste te familije. Sad but true!

    Psovati i jebati im majku ovim putem, dopizdilo mi je!

    Jedino kaj nam preostaje, je ići na tekme i urlati!
  • sport
    2.3k
    Kad je Petev bio trener sjedio sam na zapadu a iznad mene u loži je uvijek sjedio Barišić.Nakon jedne utakmice sam popizdio i popeo se do lože i pitao ga par pitanja.Njegov odgovor je bio šutnja a nakon toga više nikad nije sjedio na tom mjestu već se preselio u donju ložu i od tamo gleda utakmice.
  • Krizy
    36.8k
    Nakon Hajduka ili Belupa? :lol:
  • sport
    2.3k
    Hajduk 0:2
  • Mali Zeus
    9.8k
    Heroj kojeg ne zaslužujemo, ali heroj kojeg trebamo. :strong:
  • masacusec
    3.1k
    I upravo tog mamića krivim za sve neuspjehe Dinama (ondašnje i današnje) jer je prvenstveno on podastrao temelje takvom sustavu vladavine i hijerhije u klubu nadmašivši čak i svojeg prethodnika i mentora canjugetinu....Omogućiti takvom sustavu vlasti dugotrajni vijek, kojeg je moguće srušiti jedino veeeeelikom političkom voljom izvršne vlasti!

    Dvadeset godina vladavine takvog kriminalca mora nažalost imati dužu reperkusiju na klub.
  • Tongo Doumbia
    2.5k
    Na znam gdje ubaciti ovo, nadam se da je koliko toliko prigodna tema. U svom ovom cirkusu oko načina funkcioniranja voljenog nam kluba, naletim na jedno izdanje podcasta Inkubator, izišlo prije godinu i nekoliko mjeseci. Gost je Ivan Tomić. Ne da mi " đavo" mira, uđem, odslušam malo(nažalost), izgasim. Razočaram se i udarim po glavi, pa tko će mi vratiti ovih dragocjenih pet minuta života.

    Lik valjda radi za Dinamo, " stručnjak " za komunikaciju, što god to značilo. Uglavnom, prosipa floskule, baljezga, presipa iz šupljeg u prazno. Stvari koje svaki drugi iole prosječan pratitelj nogometnih prilika u Hrvatskoj zna, samo sve to nadogradi domaćim i stranim "intelektualnim" izrazima da bi nešto zvučalo pametnije. Uglavnom, blagi užas. Na sve to saznam da je i sin od rektora sveučilišta u Mostaru ( međugorska linija radila odlično), lika sa vrlo vjerojatno najviše afera u bosanskohercegovačkom javnom prostoru.

    Sad me ne čudi zašto nam je klupska komunikacija zajedno s " Upravom" u totalnom kurcu, i to me uzročno posljedično dovede do činjenice da 1.12. na Arbera Hoxhu iz Slaven Belupa gledamo kao na najveće možebitno pojačanje za Proljeće. O živote, težak li si.
  • NORTE
    9.3k
    Ima mandat do ožujka sljedeće godine.Mali Zeus
    I predsjednica?
    Mi trebamo kompletno novu upravu, sposobnu dovest pojačanja za Ligu prvaka.
  • sport
    2.3k
    Barišić, skupština i IO imaju mandat do ožujka 2024.Peras i ostatak uprave je imenovan ove godine i ima mandat od 5 godina.IO kluba ih može smijeniti i ranije uz otpremninu.
  • The Undertaker
    4.1k
    Zašto IO ima mandat samo do 2024. kad je nedavno izabran?
  • Jaro
    5.7k


    Imajte to na umu, nova skupština će birati novi izvršni i nadzorni odbor, ali i ne mora. Njihov bi mandat trajao onda četiri godine’, kazao je Barišić.


    IO ima mandat 4 godine, a ne do ozujka.
  • The Undertaker
    4.1k
    Tako i ja mislim. Pogotovo ako ne bude izmjena statuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.