• Sajla
    3.5k
    danko radićDroljo
    ak se može bit u upravi i s one strane groba, onda nam Barišić ostaje zauvijek predsjednik... ;)
  • Bruh
    901
    i poslije mirka mirko
  • masacusec
    3.1k
    Ovaj aktualni interregnum vlasti u Dinamu nije donio ništa Dinamu, već je produbio krizu, kako u organizacijskom, tako u sportskom aspektu...Klub nema jasno definiranu podjelu rada. Uprava i izvršni odbor moraju definirati sportski management koji potom definira igračku politiku na terenu. Igrački kadar je kriv za kratkotrajno stanje u klubu, no dugoročni krivac jest isključivo uprava i vodstvo kluba, koji konstantno eskiviraju odgovornost.
    Bez brige, klub za vrijeme mamića nije polučio nikakve rezultate, već je bio uplatno-isplatna blagajna koju su svi na većoj nogometnoj pozornici napucavali i iživljavali se na njoj.
    Nadam se da je takav Dinamo povijest!

    Nije to ništa novo, sve to znamo...ali ovo lutanje mi ide na kurac!
  • Blue98
    722
    Nama treba netko ko ce uc u klub i stjerat trenutnu garnituru u k.... a nazalost takvog nema na vidiku
  • DiddyGuela
    971
    Ovaj sastav uprave je najvece zlo u povijesti Dinama. Znaci doslovno, bolje da su Mamići ostali u klubu. Ovo sto sada imamo je mix Mamićevih analnih alpinista koji pojma o poslu i nogometu nemaju uz par ovih koji su se naknadno prikljucili na sisu nekada funkcionalnog kluba (Podnar i ostala druzina).

    Ova ekipica ce sjasit sa kluba kada ukradu i posljednji cent iz kluba. Hvala bogu pa ni to necemo cekati predugo jer su totalno nesposobni stvarati i krasti na neki duzi vremenski period, ono sto je Mamic radio 20 godina. Ovi ce satrat klub do temelja u roku od 2-3 godine i ostavit ga navijacima da zakucaju posljednji cavao. Do nekog novog Dinama2028 u 5. rangu Hrv nogometa.
  • Jaro
    5.7k
    trenutno to izgleda kao najrealniji scenarij. Jedino kaj je HDZ tu pa nece bas dopustit gasenje, vec ce osigurati neko zivotarenje.
  • NitkoBitan
    12.4k
    Znaci doslovno, bolje da su Mamići ostali u klubu.DiddyGuela

    Rade bi da igramo 2. ligu neg da su oni u klubu.
  • DiddyGuela
    971


    Ja bi funkcionalan klub koji postize rezultate u skladu sa povijesnim renomeom Dinama, a to nije 2. liga.
    Znao sam da ce se netko nakacit na ovaj komadic o Mamicu. S tim sam zelio reci koliko je trenutna uprava odvratno losa, lazljiva i neuspjesna. Doslovno Mamiceve nesposobne sluge. Jedina skrama odvratnija od Mamica su njegove nesposobne sluge koje 20 godina putuju,zderu,jebu na Dinamov racun a sada se vidi, ne znaju ni raditi nista drugo.
  • NitkoBitan
    12.4k
    I zelis rec da je onda bolje da je Mamic tu kad vec njih ne mozemo maknut? On je kao sposoban jel?
  • Bruh
    901
    a mislim nije tu niš čudno ima 30 40 posto navijača dinama vjerovatno boli briga za upravu i to kad se postižu rezultati...
  • NitkoBitan
    12.4k
    Nek si onda osnuje il preuzme neki drugi klub pa si navijajte za njega. Ne sumnjam da ce biti uspjesan, haha. Nesto su brzo maknuli njegove sape sa Sirokog Brijega.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Radije bi da mi ekipa iz birca vodi klub u drugoj-trecoj ligi nego da se taj mamlaz vrati.
  • DiddyGuela
    971


    Ako aludiras na moj prijasnji post, recimo da mi je vazniji sportski uspjeh kluba, sto jasno ne znaci da mi je svejedno kada bivsi djelatnici kluba salju policiju da prebija navijace i tjera ih sa tribine.

    Ono sto zelim reci je da su ti isti ljudi i danas u klubu, samo su okrenuli kape. Dok istovremeno klub pusi cak i rezultatski sto nas u kontekstu nekih buducih događaja stavlja u poziciju opasnosti za opstanak kluba na nivou koji smo naviknuli zadnjih mnogo godina. Jer ipak smo mi nogometni klub, ne mozes reci da rezultat nije bitan.

    Kako god, jasno mi je da se ekipa jedva cekala uhvatiti na moj komadic upisa u kojem je spomenut Mamic u usporedbi sa trenutnom upravom. Pa eto ajmo sada neke etiketice Mamicevac i ostale djetinjarije. S tim sranjima mi se zbilja ne da...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.