• Krizy
    35.1k
    Nadam se da će naučiti riječ "nelegalno" zamijeniti sa "ilegalno".
  • thadd
    108
    Ne razumijem, što si htio reći s tim? :)
  • Efes Pilsen
    6.7k
    full servis :blush: bilo je prica da je Zdravko servsira
  • thadd
    108
    :lol: najveća ironija od svega bi bila da je to bilo u vrijeme dok joj je bivši muž svim srcem branio upravo tog servisera.
  • maddaddam
    2.9k
    https://www.instagram.com/reel/CmcR6zFK-d3/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

    I ne skriva da je sustav postavljen da mu pogoduje.
    A neki pak ured tvrdi da je sve po pravilima :angry:

    Nema nikih problema, zato vidimo svakodnevno iznošenje prljavog veša.
  • Captain America
    13.2k
    Ipak skupština odlučuje o svemu?Patak

    Ako taj zločudni tumor opet bude alfa i omega, možemo komotno stavit ključ u bravu. Vratit ćemo se 10 godina unazad kad su na Real dolazili ljudi u Realovim dresovima, gdje su zagrebačkoj djeci uzori bili Ronaldo i Messi umjesto Orše, Ademija i Livija, gdje je rijetko ko imao zastavice u autima... Koja smo mi država kad ovakvi likovi s pravomoćnom presudom imaju moć upravljat iz druge države uz RBS najjačim sportskim kolektivom van liga petice. 4 godine ovakvog skoka će prebrisat ko trag olovke gumicom.
  • Patak
    2.2k
    Ne mogu pročitati taj članak u cijelosti ali dovoljna je ova rečenica:

    Mirko Barišić (85) danas se u Maksimiru sastao sa 17 zaposlenika kluba koji su i članovi skupštine.

    Kako je tih 17 glasalo na onoj skupštini gdje je bila većina za smjenu Antolića? Jer mogli bi biti prevaga na idućoj....
  • Keyser Soze
    8k
    Ako bjegunac pobjedi ovdje onda ništa ni od stadiona, klupskog uspjeha, navijača, a time ni Dinama.
  • Armagedon13
    958
    To su zaposlenici koji su glasali za smjenu policajca
  • NORTE
    8.9k
    Ako bjegunac pobjedi ovdje onda ništa ni od stadionanamodi grebza
    Ne znam kako je uopće moguće da bjegunac s pravomoćnom optužnicom pobijedi u utrci za vlast nad PAZI OVO udrugom građana zbog koje je osuđen i u bijegu, i da o nekome iz BiH ovisi stadion u Zagrebu...
  • miro
    3.1k
    pa to je u biti jedino pravo pitanje, kakva je to država koja takve stvari cijelo vrijeme dozvoljava i pravi se slijepa i gluha. Zašto to nije u glavnom fokusu svih medija? Zašto svemoćnom Plenkiju netko ne postavi to pitanje sad kad se državna lova tu spominje, pa nije to tako teško i nedokučivo čak i ovim našim novinarskim dupeliscima i antitalentima
  • Bruh
    887
    pa zar je toliko teško sa trenutnim raspoloživim sredstvima osnovat npr. Građanski u nogometu? Mslm znam da bi to bilo odustajanje od dinama al ipak....
  • Jaro
    5.4k
    pa zar je toliko teško sa trenutnim raspoloživim sredstvima osnovat npr. Građanski u nogometu? Mslm znam da bi to bilo odustajanje od dinama al ipak....Bruh

    Rozicu jesi to ti?
  • Mali dioničar
    14k
    pa zar je toliko teško sa trenutnim raspoloživim sredstvima osnovat npr. Građanski u nogometu? Mslm znam da bi to bilo odustajanje od dinama al ipak....Bruh

    Kakav je ovo post? Novoosnovani klub u Zagrebu kreće od 2. ZNL koja je najniži, 7. stupanj natjecanja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.