• Oluja
    3.6k
    nadam se da vise nikad nikome nece na pamet pasti ovakva glupost. Mi imamo svoj Dinamo i od njega odustajanja nema. NEMA PREDAJE
  • GZomanid
    572
    Novoosnovani klub u Zagrebu kreće od 2. ZNL koja je najniži, 7. stupanj natjecanja.Mali dioničar

    Koga briga otkud kreće, to nije naš dinamo!
  • Mali dioničar
    14k


    Ne, baš bih inzistirao na odgovoru kad se netko, u ovom slučaju @Bruh ulogira na forum i baci ovakvu tezu pa neka ju obrazloži.

    Kako se to klub osniva, gdje je natječe, koje su radnje potrebne za to, koji su uvjeti za napredovanje po rangovima, kako klub dolazi do terena za igranje…
  • SAS1987
    13.2k
    Navijača Dinama ima stotine tisuća a gamadi iz skupštine, uprave itd. za jedan autobus. Sve je na nama.
  • Logistika
    1.1k
    Antolić : "...ljudi me zovu i plaču..."
    Ne bi se ni čudio,meni je neka čudna knedla u grlu od jutros...i kad sve ovo gledam,vratim se na misljenje od prije desetak god...govno ce se maknut ili ksd ga se ubije,ili ako umre...tolika politička ubojstva svijetom,a naši jebenog Mamića nisu u stanju maknuti...nekog Mujahida pronaci tamo. Ne znam kome ovo odgovara da ovaj ima toliku slobodu tamo,kud ima informacije o svima...ne mozes ti ovo politicki rijesiti,kako...kad se ovi u upravi boje mraka i tko ce izaci iz sjene kad budu izlazili iz auta,od tog ih ni drzava ni nitko ne stiti...
  • Efes Pilsen
    6.7k
    U Hrvatskoj je Davor Suker imao problem povuc klub iz blata nizih liga, postao predsjednik Saveza i napravio nista da ocisti tu kaljuzu. Gorica je imala problema s ulaskom u prvu ligu. Oni nek si osnuju svoj pa nek dokazu svoju sposobnost. Kao sto sam vec rekao, kupit klub prve lige nije neki veliki posao za te megamenadzere. Eno Misko nudi Rijeku kao na placu, vjerujem da je i novim vlasnicima Sibenika vec sad dosta, Gorica je radila s Litavcima, pa sto ne bi i s nasim carobnjacima?
    Dinamo i kad je u kurcu je atraktivan, kao i Hajduk. Nek si oni osnuju svoj...
  • masacusec
    3k
    Pravnici (uvjeren sam da ih ima na ovom forumu), objasnite sljedeće...Na stranu sada priče tipa "živimo u Hrvatskoj, gdje su klijentelizam, korupcija i nepotizam svakodnevica" itd....

    Kako je moguće da na zatvorsku kaznu pravomoćno osuđeni kriminalac, koji istovremeno bježi od hrvatskog pravosuđa, pritom se iz izgnanstva javnosti hvaleći da je sklon korupciji, može pretendirati na povratak na čelno mjesto najjačeg hrvatskog sportskog kolektiva??
  • BlueVelvet
    336
    Pa dobro valjda shvacas da nece on osobno imati nikakve funkcije u klubu? Nego ce imati svoje ljude koji su mu vjerni i preko kojih ce donositi sve odluke.

    To znaci da ce imati vecinu u skupstit, IONO, upravi itd.

    Znaci tehnicki on nema veze s klubom, sad to kaj svatko s pola hrama mozga zna da je to daleko od istine je druga stvar..
  • SAS1987
    13.2k
    Pravnici (uvjeren sam da ih ima na ovom forumu), objasnite sljedeće...masacusec

    Jednostavno. Ili nema takvog zakona ili se ga ignorira. Nažalost, ovo pitanje se ne može riješiti normalnim pravnim putem. Po meni je jedina opcija golemi pritisak i na politiku i na sva tjela kluba sa zahtjevom raspisivanja izbora.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Pa dobro, javna tajna da je Rožić taj koji je eto i jučer predvodio karavanu. Da je pravde i pravne države već davno bi bio uhićen.
  • GZomanid
    572
    On pretendira samo ako na neku foru sruši presudu, do tada samo laje iza ograde.. A tom lajanju može stati na kraj samo dorh i to ne prema kriminalcu nego prema trenutnoj upravi kluba zbog neraskidivih veza s njim.
  • BlueVelvet
    336
    Tako je, cilj ne bi trebao bito sam mamic jer vidimo da tu nema vise pomoci, on je u Bih i nista mu ne mogu vise..

    Njegovi ljudi sjede u klubu i na njih bi trebale biti okrenute sve oci javnosti i dorha...
  • masacusec
    3k
    Pa dobro valjda shvacas da nece on osobno imati nikakve funkcije u klubu? Nego ce imati svoje ljude koji su mu vjerni i preko kojih ce donositi sve odluke.BlueVelvet

    Uvjeren sam da mu to nije krajnja satisfakcija...već nešto više!
    i antolić je bio njegovo pseto koje se osokolilo, tak će i ovi drugi, s vremenom izdati svoju poslušnost kada vide da mogu "samostalno ubirati plodove"
    Veze na daljinu kratkog su vijeka.
  • GZomanid
    572

    Mislim da je jedino bitno da lova teče neprekinuto a ostalo ga ništa ne zanima
  • plavi67
    920
    kako su me scimali naslovi danas e, kažu antola smijenjen. rekao gotovo, here we go again. da se ne bi krivo razumjeli, ja sam bio na crnoj listi tog lika, tako da sam pretrpio represiju i sve zbog takvih i nemam ni najmanje simpatije prema njemu i sličnima.
    drugo, pa zašto se tim ljudima ne zaprijeti otkazom ili sl.? čekaj, zaposlenici rade kontra šefa, ej??
    sve u svemu odvratno, ali ništa me ne čudi nažalost...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.