• Rex Ramae
    2.4k
    Znači ipak je bio mlad nekad, mislio sam da je to samo legenda, oćelavio je vjerojatno sa 18, jel znaš otkad je ovaj isječak?

    E: 1971, znači 35 godina imao tu.
  • The Undertaker
    4k
    Mene zanima taj pravno- tehnički dio. Što znači potvrđen? Da postoji odluka bivšeg IO o imenovanju Šimića članom Uprave? Šimić je onda, po tebi, trenutno, volonter (ili savjetnik) sa nedefiniranim zaduženjima i odgovornostima, odnosno u Dinamu radi na"crno". Vrijedi isto i za ostale nove članove Uprave.
  • xavier
    11.1k


    Pa dok ne potpiše ugovor sigurno neće raditi nikakve konkretne poteze. No to ne znači da ne može porazgovarati s ljudima i biti tamo.
  • San Lorenzo
    11.4k
    Nadam se da Olivari ima krive informacije, jer ako će Čačić biti zadužen za sportsku politiku mi nećemo dobro proći, čovjek je imao 15 milja na raspolaganju i nije znao kud bi s njima...naša sterilnost i nemoć na tržištu je za plakati.
  • deda
    27.9k
    Nažalost puno se stvari i danas odigrava u sivoj zoni baš zbog nakaradnog Statuta.
  • Captain America
    13.7k
    Nadam se da će makar Bimbo imat kakvu takvu ulogu jer ovaj deponij što ostaje osim Podnara ne može bit predstavnik stanara, a kamoli vodit Dinamo.
  • Zagi
    5k
    Prema Olivariu:
    "Prema nekim našim saznanjima, Šimiću se nudi formiranje skautske službe za seniorski pogon kluba, te reorganizacija nogometne škole u suradnji s ostalim članovima Uprave. Šimić bi i nadgledao trenažne procese i selektirao kadrove u nogometnoj školi.

    Dakle, njegova zaduženja bila bi zapravo više fokusirana na Dinamovu nogometnu školu, a bio bi glavni čovjek za skauting."

    Ovo mi ima smisla. Tu Šimić ima iskustva iz Milana , a kreiranje skautskog tima je jako važna uloga za budućnost kluba. Povezanost sa nogometnom školom pa tako tražiš mlade igrače po pozicijama koje ti fale u iduće dvije-tri generacije. No, postavlja se pitanje gdje je u svemu tome Butina. Nadam se nekoj kvalitetnoj suradnji.

    To ostavlja pitanje direktora sporta. U svakom klubu najbitnija ili druga najbitnija pozicija.

    Šimić me u svojim medijskim istupima definitivno nije uvjerio da može, bar ne za sada.

    Čačić definitivno ne. Niti ima viziju niti poznanstva. S ovim derastičnim kresanjem viškova se slažem (Ademi i Oršić sa strane) ali sada treba izgraditit momčadi za idućih 5 godina.U jednom prijelaznom roku. Ne vjerujem da on to može.

    Netko sa vizijom i iskustvom je potreban. Ima tko kaku ideju?
  • LovroZG
    1.3k
    Sve je to super, sam šta je to poso voditelja škole nogometa i skautske službe, a ne člana uprave tak da je tu neš sumnjivo.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Meni se nikako ne sviđa što nas se sve drži u mraku i dalje...
  • Infinity
    15.2k
    Netko sa vizijom i iskustvom je potreban. Ima tko kaku ideju?Zagi

    Michael Edwards :brow:
  • Zagi
    5k
    A gle, tog trenutka kada je onaj iz Lana grupe ušao u upravu valjda je jasan odnos snaga.
    Istrijan je tam za tehničko-administrativni dio, Vlatka je Barišićev proxy, Podnar Hanželov. U slučaju 2-2 neslaganja Vlatkin glas kao predsjednika uprave odnosi prevagu.
    Šimić ispada fikus.

    Očito je Šimić tam da udobrovolji navijače i sad mu treba naći posao. Skautska služba je dobar ajmo reć' resor i nek se tamo pokaže.

    Statut je ono bitno za cijelokupnu sliku. Tamo će se odrediti upravljanje na nekoj makro razini.
  • LovroZG
    1.3k
    Jasno je to sve Zagi, al to je bacanje pijeska u oči...
  • plavi67
    920
    izgleda da su nas udbaši opet nasamarili...no. tekma je tek počela
  • Jurki
    8.6k
    Skautska služba je dobar ajmo reć' resor i nek se tamo pokaže.Zagi

    Mislim da je za pocetak to cisto dovoljno. A kaj se sportskog direktora tice, to moze uvijek biti.. a i mislim da bu instaliran na tu poziciju kad se Cacketa makne. Skautsku sluzbu treba dici jer vidimo svi kak je to funkcioniralo do sad.
    Ne sviđa mi se kaj bu Cacic ostal SD, al jbg kaj je tu je. Po meni treba SD biti covjek sa iskustvom tog posla i po mogucnosti neko ko stvarno zna raditi taj posao, a ne covjek koji ne zna (Cacic) i ne covjek koji tek treba nauciti taj posao. Znaci osoba koja odmah zna kaj treba napraviti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.