• BBB Mataa998
    1.3k

    Nisam nigdje rekao da to nije tako.
    Nitko vise od mene ne zeli pobjedu sutra na skupstini samo kazem da od Bjelicine osmine finala EL realno ne mozemo puno bolje.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    OK mozes onda pojasniti sto znaci da je daleko osmina finala EL ili pobjeda nad Tottenhamom od Dinamovog maksimuma?
  • Rex Ramae
    2.5k
    Uvijek može bolje, kakav je to stav čovječe ?!
  • Zambatine škude
    2.1k
    Po čemu je Dinamo bio underachiver, po kojim kriterijima? Budžet? Jačina lige? Trofeji?Uspjesi drugih HNL klubova ili klubova tzv. regije? Na osnovu čega smo skupljali koeficijent?The Undertaker

    Po tome što je s apsolutnim monopolom na jak bazen talenta igrača i prihodima od transfera na razini parsto milijuna eura imao totalo beznačajan europski rezultat i bio nekonkurentan čak i srednjem rangu klubova u Europa ligi.

    Koeficijent smo skupili na temelju Platinijeve reforme i prolazaka protiv klubova od kojih imamo tri ili četiri puta veći budžet. Velike pobjede događale su se svake prijestupne godine, a tek su od Bjelice postale pravilo.

    Nova uprava i vodstvo će se mjeriti po tome da li je klub napredovao od njihova dolaska ili ne a ne što je bilo 41.The Undertaker

    Hoće, samo se, nekad i podmuklo, želi podmetnuti narativ da su ove zadnje četiri godine plan fantastične sportske politike koja traje već 20 godina. A taj isti model je baš jako dugo, predugo bio za Dinamove margine neuspješan.
  • Jurki
    8.8k
    znam, samo sam se referiral na tvoj upis da ce krenuti pljuvacina i svi znamo da bu tak. Ne od tebe ili nekog od nas.. vec od nogometno pismene javnosti u Hrvatskoj i piskarala.
    A tek sad budu piskarala jedva cekala neki kiks i naslove kak je klub u raspadanju nakon odlaska najveceg biznismena i menađera u svemiru.
  • Zagi
    5.2k

    Nije tema trenutno pa neću u širinu ali moj stav je da nema velikih zapreka da Dinamo bude u rangu Benfice, Porta i Ajaxa.
    Niti jedan od tih klubova nebi bio zadovoljan našim rezultatima u zadnjih 20 godina.
  • LM1995
    1.7k
    Pročitaj još jednom prve dvije riječi mog posta. Dio tvog ismijavanja tog “padobranca” je i njegovo (ekstremno) kajkanje. Ajmo dalje :wink:
  • Jurki
    8.8k
    tesko da cemo dostici razinu tih klubova jer moramo gledati i stvari koje nemaju direktne veze s klubom. Ekonomsku jacinu drzave, plateznu moc ljudi, sponzore itd.
    A dal treba stremiti da se dođe na njihovu razinu? Naravno da letvica mora biti podignuta jako visoko.
  • Patak
    2.2k
    A sve te funkcije su većinom nepotrebne, IO 13 članova nepotrebno, skupština 70+, nepotrebno. Uglavnom nemaju neke funkcije osim dizanja ruku, prejedanja na domjencima, trošenje budžeta na službene aute i mobitele, putovanja i dnevnice itd...idealno za uhljebe, ljigave tipove svih vrsta, da ih ne nabrajam...

    Ja bi to sistematizirao, skupština 25 ljudi, povjerenici, bivši igrači, biraju članovi, IO bi ukinuo, uprava tri čovjeka OK ali svatko sa konkretnim zaduženjima, bez fikusa, NO tri člana OK kao kontrolno tijelo, ali ne tipove koji su sad nego neke ugledne građane i navijače Dinama koji eventualnom poznaju pravo. Sve ostalo - sportski dio, skauti, sportski direktori, treneri, škola nogometa, itd i onda još ostala radna mjesta, tajnice, spremačice, i tako dalje.. Političarima ne bi dao niti jedno mjesto nigdje.
  • BBB Mataa998
    1.3k

    Vec sam cuo od ponekih ljudi koji se nazivaju Dinamovcima kako bi u neku ruku prizeljkivali propast Dinama da se pokaze tocnim to sto oni smatraju narkomana najvecim umom Dinama ikad.


    Ja smatram da Dinamo kao klub na organizacijskoj razini i znanju moze pratiti Benficu Porto i Ajax samo je problem sto kroz HNL nas nema tko gurati da konstantno budemo na 300%
  • Mali Zeus
    9.8k
    Nadam se da će se 9. ožujka pamtiti kao nova zora kluba.
    Bemti nervozan sam kao da je sutra tekma.
  • The Undertaker
    4.1k
    Donekle se i slažem. Zadnje godine su pokazale da se moglo puno bolje. Samo, nije se monopol na talente stvorio sam od sebe, nije se škola sama posložila, nisu se pare same zaradile itd... I nije budžet uvijek bio 60 mil. eur.
  • dotepenec
    98


    Ajde nam ti objasni kako i što se sve dogodilo i radi čega?
  • Neki tip
    19.4k
    Pročitaj još jednom prve dvije riječi mog posta. Dio tvog ismijavanja tog “padobranca” je i njegovo (ekstremno) kajkanje. Ajmo dalje :wink:LM1995

    Pročitao sam i objasnio da sam ga karikirao, ali i dalje iz nekog razloga misliš da je kajkanje kao takvo ismijano.. :chin:

    Karikiranje uvijek uključuje, po definiciji, prenaglašavanje neke karakteristike onoga kojeg ismijavaš.. pritom ne ismijavaš tu crtu lica ili druge pojavnosti koju si prenaglasio, nego neki njegov potez, djelo, riječ, ponašanje.

    (Caricare = pretjerati)

    Da ga crtam i da ima velik nos, nacrtao bih mu još veći i onda u oblačiću ismijavao ono što je napisao.. Nije nos smiješan, po nosu je prepoznatljiv, a smijemo se napisanom.

    Da je pisao na engleskom, odgovorio bih mu na engleskom. Bi li tada mislio da ismijavam engleski jezik?

    Da je 10x spomenuo kako voli Dinamo, ja bih ga spomenuo 15x.. bi li to značilo da se sprdam s ljubavi prema Dinamu? ;)

    Sad možemo dalje što se mene tiče, jer ak se i dalje ne kužimo, onda jebiga, nemrem pomoć. :)
  • Time
    532
    Meni osobno Goran Đulic je skrivio sljedeće,ali to je samo moje osobno mišljenje, ne "Možemo" imati svi isti stav.
    Trnjanski kresovi 2022
    Tomislav Tomašević :
    Za vrijeme rata brojni građani Zagreba su zajedno s drugima sudjelovali u jedinicama NOB-a, na različite načine su radili subverzije i sakrivali ljude kojima je prijetila deportacija u sigurnu smrt. Odajemo počast za 30.000 građana koji su dali svoj život u partizanima i koji su bili žrtve ustaškog i fašističkog terora u gradu. Jedinice koje su oslobodile Zagreb, oslobodile su ga na krilima socijalne pravednosti, vjere u jednakost i internacionalizam. Sve te vrijednosti trebamo baštiniti njima u čast. Njima u čast palimo kresove na ovom mjestu. Njima u čast mi smo obavezni graditi društvo koje se temelji na klasnoj i rodnoj jednakosti, na miru, na solidarnosti i svim onim vrijednostima koji ljudima ovog grada omogućuju da budu jednaki. Sretan svima Dan oslobođenja Zagreba.

    Predsjednik Gradske četvrti Trnje Goran Đulić podsjetio je da je Zagreb dao 89 narodnih heroja i oko 600 nositelja partizanske spomenice.

    - To su ljudi na koje trebamo biti ponosni. Zagreb je bio i ostao nepokoreni grad, a 1975. godine proglašen je gradom herojem - kazao je Đulić.

    Edit:Nisam mamicevac,volim Dinamo i želim demokratske izbore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.