• Jurki
    8.5k
    Da malo rezoniram Šimicev dolazak u upravu s neke poslovne i financijske strane.
    Znaci do sad je radio ko skaut u Milanu za 10k, siguran posao, radil u tisini ak je nekaj zajebal nikome nista, nitko mu nije vadil mast i preispitival njegov rad.
    Ko clan uprave ce dobivati 5k, duplo manje. Sve oci ce biti uprte u njega. Za svaki mozebitni zajeb ce mu novinari vaditi mast na kapaljku, preispitivati dal je on dorasel tom zadatku da klub unaprijedi. 50 puta veca odgovornost. Ocekivanja ce biti abnormalna. Zna u kakvoj zemlji zivimo gdje se ceka svaki krivi korak da ga se popljuje.
    Zato Dario dobro nam dosel u Svetinju. I sretno u buducem radu.
  • flexXy
    1.9k

    Navodno ce taj iz grada bit goran đulic. Nez sta da kazem, ocito je ovo tek pocetak borbe za Dinamo. Likove poput njega i vedrisa zelim sto dalje od kluba
  • marcio amoroso
    32.2k
    Navodno ce taj iz grada bit goran đulic. Nez sta da kazem, ocito je ovo tek pocetak borbe za Dinamo. Likove poput njega i vedrisa zelim sto dalje od klubaflexXy

    A što je točno “skrivio” Goran Đulić pa ga želiš što dalje od Dinama?
  • Nino Bule
    11.4k
    Ako moram nagađat oni su tu da nadgledaju proces prvenstveno gradnje stadiona(grad i hdz kao zainteresirane strane), ovaj đulic mozda i demokratizacije statuta AKO je gradu to bitno, a ne da ce bit ukljuceni previse u poslovanje kluba, a i sumnjam da bi nakon ovog prijelaznog razdoblja oni uopce isli na izbore za pozicije u dinamu
  • NitkoBitan
    12k
    Guglao Đulića... navija za Dinamo i Cibonu, to je najbitnije jel? Ne navija za nikog drugog, barem tako pise :blush:
  • SAS1987
    13.4k
    Još nismo niti pobijedili na skupštini a već vrijeđamo. Bravo.
  • Papastrumf
    9.6k

    Goran Đulić je za nasu stvar napravio vise od 99% ljudi ovdje.
    Molim da ne razvlacite ljude po blatu, posebno ako ne znate tko su i sto su i koliko su se dali u sve ovo.
  • flexXy
    1.9k
    Jbg, imam fobiju od tih politicara po klubovima, rekao bih s razlogom.
  • Nolifer
    6.6k
    tak je i google izbacio majicu you go sa petokrakom di ju je nosil. al ok.. necemo se razbacivat... a onda je Simic problem
  • Keyser Soze
    8.1k
    Poprilično sam siguran da to nije on, nego čovjek pod imenom Goran Dulić, s ne Đulić. Moraš izbaciti partizane iz glave.
  • Crusades1986
    9.7k
    :rofl: :rofl:

    baš me čudi da je ovaj našao pokojeg komunista
  • Zambatine škude
    2.1k
    D, đ, dž ili r, isti kurac.

    Bitno da se sere i da se gnoji
  • The Undertaker
    4k
    Ovaj Đulić što piše za Telesport?
  • Zagi
    5k
    Nikad čuo, pa sam išao na gugl nakratko
    Goran Đulić
    ‘Razmažena’ zagrebačka publika
    Nema brige, on je naš.
  • Captain America
    13.6k
    imam fobiju od tih politicara po klubovimaflexXy

    Jebemu miša pa nisu svi političari ološ. Ovo s popisa su ljudi na mjestu i nijednog dinamovca neće bit sramota vodstva kluba što nije bio slučaj zadnjih 20 godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.