• plavi67
    920
    Netko proslijedio sms novinaru
  • Patak
    2.2k
    Napeto je kao da Dinamo sutra igra četvrtfinale LP...
  • Jaro
    5.4k
    pa ovo je bitnije od bilo koje tekme u LP...
  • Patak
    2.2k
    pa naravno da je bitnije, napisao sam to u smislu napetosti i očekivanja pred važnu tekmu,
  • ksapi
    2.1k


    Kruži poruka po Whatsappu. Ne znam iz kojeg razloga još nije na Telegramu
  • SAS1987
    13.4k
    Ne znam iz kojeg razlogaksapi

    Pa i nije tako tezko dekodirati zašto :wink:
  • Papastrumf
    9.6k
    Malo razmislite zasto nije na sluzbenom kanalu grupe.

    Svi kojima je stalo do dinama i kome je stalo da onaj dolje odjebe u anonimnost znaju gdje ce biti sutra u 17:00.
  • staglisce1800
    50
    Vidim da mnogi briju kak su Simiceve izjave van konteksta. Nisu , pratim dinamo od 1989. Simic i Boban su nekoliko puta u zadnjih 30 tak godina rekli da im je omiljeni klub Milan ne samo sada u 2022. Stariji se secaju.
    Ista je stvar s Riom Ferdinandom , potekel je iz West Hama i navija za klub u kojem je igral Man Utd te
    Beckham koji je iz Peckhama (cetvrt Millwalla) al luzer navija za Man Utd.

    Igraci se zaljube v jaci i veci klub v kojem su igrali ili ni nisu bili fanovi svojih klubova.
    Simic kao navijac Milana nema kaj traziti v Dinamu.

    Budimo realni tko god da bude glavni v Dinamu sve bu ostalo isto. Svi oni su kriminalci i ratni profiteri ili sad peru lovu iz Eu fondova, te im Dinamo sluzi samo kao izvor zarade i zato se igraci prodaju prije neg smo bilo kaj napravili v Evropi kak bi gamad dobila svoje provizije. Partizan jugoslaven tudjman, te komunjare canjuga, mamic, vlatko markovic,barisic te netko sad novi , svi su oni isti ....

    Sve ostale klubove iz HNL su vec unistili , nitko nemre niti v 1 kolo trecerazredne Konferencijske lige.

    Trebamo milijardera dinamovca, to je jedino rjesenje al od toga nikaj.
  • NitkoBitan
    12k
    Dobrodošao i doviđenja.
  • Praskaton
    1.8k
    a nista onda kljuc u bravu
  • Neki tip
    19.1k
    Trebamo milijardera dinamovca, to je jedino rjesenje al od toga nikaj.staglisce1800

    Da, šteta. Pa bar milijardera dinamovaca ima kak pljeve.

    Ali ne daju nam da ih zberemo..

    A i nećeju se rivat v močvaru.

    A gleč, morti ak neko znas dobije vlutriji, onoj kaj v evropi igraju. Bumo f kunama brojili.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Simic kao navijac Milana nema kaj traziti v Dinamu.staglisce1800

    2017.

    A i fala Bogu kaj smo veliki rivali s Milanom pa je to presudno može li ili ne može sposoban čovjek ući u klub. Rasprava na razini osnovne škole

    saflsg12iokmyvmz.jpeg
  • Captain America
    13.5k
    Ako je problem za kog navija zaposlenik Milana u utakmici Dinama i Milana, onda problema nema.

    A kolko voli Dinamo govori i da dolazi na duplo manju plaću ovdje, a na ko zna kolko puta stresniji posao.
  • serbus
    3.6k


    Ha ha ja sam ih više očekivao barem sva tri brata i sukija da se registriraju....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.