• Bosna86
    11.5k
    Prvenstvo nastavljamo derbijem protiv Rijeke. Nakon uspješno odrađenog kupa i odlične predstave protiv Krasnodara, ova nam utakmica dolazi prije puta u London. U zaostaloj utakmici, s kojom smo otvorili proljetni dio sezone, smo poraženi. Također u 12. mjesecu su nam uzeli bod na Rujevici. Krajnje je vrijeme da se izravnaju računi s njima... Vjerujemo da ćemo u ovu utakmicu uci s nešto izmijenjenim sastavom zbog utakmice u četvrtak... Sve osim pobjede bi bio veliki sok za nas.
    1. Kakav ishod očekujete? (48 votes)
        Pobjeda Dinama
        77%
        Neriješeno
        13%
        Pobjeda Rijeke
        10%
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Sad kad su dobili Osijeka, vjerovatno su dobili samopouzdanje i umislili da su dobili Barcelonu na Camp Nou, vrijeme je za jedan hladni plavi tuš :cool:
  • SAS1987
    13.2k
    plavi tušNavijač Dinama

    Sreca da ne igramo u zlatnim dresovima :smile:
  • Majki2111
    2.6k
    http://www.forza-fiume.com/forum/index.php/topic,3644.0.html?PHPSESSID=du9bv5rsb2fp25velcf9urq6m5

    Neočekuju ništa. Ja ih se pak bojim. Bit će napeto. Ovo mi miriši na 0-0.
  • Fanboy
    2.1k
    Tomić je ozbiljan trener, Rijeka u ovom trenutku je pronašla sigurno jednog od talentiranijih i boljih, a opet pristupačnih za cijenu koju mogu ponuditi i tekma neće bila lagana. S obzirom na europsku utakmicu koja očekuje Dinamo, ovo je jako dobra priprema i podizanje indenziteta natjecateljskog ritma.
  • Beowulf112
    301
    Ja se isto bojim da smo mislima vec u londonu.Volio bi da nasi plavi dobiju sutra ali puno puta se pokazalo u povijesti da ovakve tekme neposredno pred utakmicu sezone znaju biti skliske.
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni pak miriše na nekih 0:0 bez neke pretjerano grube igre. Oni nastavljaju u pozitivnom tonu bodom protiv Dinama, nama se ne narušava samopouzdanje pred engleze niti se riskira da izgubimo nekog prvotimca.
  • Infinity
    15.2k
    Dinamo je u zadnje tri utakmice protiv Rijeke uzeo jedan jedini bod. Istina da nam slijedi Tottenham, al mislim da ce se igraci nakon takvog negativnog niza naloziti i danas ce gostima spakovati tri komada.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ma ne mislim da će igrači biti opterećeni tottenhamom.
    nisu to više klinci bez iskustva, uglavnom su svi već bili u ovoj situaciji, u zadnje 3 sezone su odigrali 25 europskih utakmica, igrali su protiv sličnih, čak i jačih klubova, dosta ih igra i po reprezentacijama i navikli su na pritisak i važne utakmice.

    također, taj izraz "utakmica sezone" je dinamo prerastao, barem se nadam.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Osijek igra prije nas i sa pobjedom se bodovno izjednačava sa nama. Morat ćemo biti na dobrom nivou ako želimo danas do tri boda.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ne bi se izjednačio, nego bi imao 3 bod više.
    je da dinamo ima utakmicu manje, al opet. ne mogu se unaprijed upisati ta 3 boda taman da se igra protiv posljednjeplasiranog, a kamoli hajduka u splitu.
  • marcio amoroso
    31.9k
    ne bi se izjednačio, nego bi imao 3 bod više.db-izbjeglica

    Da, u pravu si. 3 boda više i dvije utakmice više.
  • marcio amoroso
    31.9k
    A gle, prijašnjih sezona je bilo dovoljno nanizati pet pobjeda protiv ove buranije dolje i već si bježao par bodova jer ostali kiksaju. Ove sezone se pojavio taj Osijek koji također tu buraniju rješava bez problema, čak i Gorica bodovno jako dobro stoji.
    Jednostavno nije lako kao prije.
  • Morales7
    184
    Mišljenja sam kako je Dinamu važnija Rijeka nego četvrtak. To je samo bonus i tamo nemaš šta izgubit
  • deda
    27.5k
    Slažem se, Dinamu je svaka HNL utakmica trenutno važnija od EL
  • db-izbjeglica
    12.6k
    ja sam za mantru, obje su bitne.
    treba pobjediti danas i u četvrtak :blush:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.