• Armagedon13
    958
    Antolić je nedavno spominjao opcije B i C u slučaju da se ne dogovore sa gradom.Značili to gradnju na "teritoriju" druge administrativne jedinice?(Zaprešić, Gorica,....)
  • NORTE
    9.6k

    Odličan nick za ovu temu.
  • Armagedon13
    958
    Nije zanemarivo tko je na vlasti u pojedinim gradovima,a time bi i izvršili pritisak na TT, ti nećeš ima tko hoće.
  • SAS1987
    13.8k
    .Značili to gradnju na "teritoriju" druge administrativne jedinice?(Zaprešić, Gorica,....)Armagedon13

    Prazne prijetnje, nema apsolutno nikakve šanse da se Dinamo seli iz Zagreba.
  • vjeko1701
    5.9k
    To jedino vidim kao neki scenarij da se u Gorici radi neki stadion od 8-10k kao Rujevica nakon čije izgradnje se po dogovoru Maksimiru uskraćuje licenca za UEFA natjecanja a možda i HNL gdje onda u klubu rade PR noćnu moru vodstvu grada sa pričom da su oni primorani igrati u drugom gradu jer u svojem ne mogu a politika ih blokira da sami sebi izgrade stadion.
  • Fanboy
    2.3k
    U Osijeku se ubrzvaju radovi jer ih preuzima Strabag, krenuli već radovi na terenu...Koje su šanse ako Dinamo bude briljirao na proljeće u Europi, nastane velika euforija i krenu stizati slike sa prakitčki gotovog Pampasa da se ipak nešto pokrene pod tim silnim pritiskom? Ili su nam šanse iste i da osvojimo LP?!
    Evo kako to izgleda kod njih img_20211213_141649-jpg.2493794
  • vjeko1701
    5.9k
    Mislim da sam znaš odgovor na to pitanje...
  • Mali Zeus
    10.4k
    Ovo je kao natjecanje tko će prvi trepnut. Čini mi se da neće nitko do daljnjeg.
  • Ludovic IX
    5.9k
    ime se vratilo kad je Franjo umro.. valjda nećemo morat čekat da Glava umre da se situacija popravi u klubu
  • Ali
    2k
    Ja sam isto zagovornik ideje o mogucoj gradnji na administrativnom drugom teritoriju. Mozda najprije i najbolje SvetaNedjelja, tamo su sad u zamahu sa Rimcem, pa ce vjerovatno i povezanost sa samim gradom biti na visokoj razini.
    Ako nista da se na TT izvrsi pritisak, jer evo on je u proracun za 2022 skoro pa prepolovio itdvajanja kad je sport u pitanju.
    Gledam primjere na kojima sam bio, Bayern izasao iz grada, Atletico M ista stvar... odlicni projekti, naravno staviti se o nase HR okvire, ali kao smjer nije za odbaciti.
    Ili stisnuti ekipu iz fonda za obnovu i tu iskorisiti sredstva, jer koliko kuzim necemo povuci lovu iz EU jer fale projekti ili kaj vec, sigurno imamo negdje ak nis drugo od onog Barica jr, aktivirati ga i isloristi dio love za obnovu od potresa sam da ne propadne to iz EU
  • Papastrumf
    10.3k
    Ma da, preselit u Krapinu, zašto stati u Svetoj Nedjelji?
    Što sve čovjek neće pročitati.
  • vjeko1701
    5.9k
    Pa mi bi kao i uvijek jako lijepo ugostili Dinamo i njegove nogometaše...
  • Dino
    2.3k
    Bilo bi bas efektno, po mom misljenju, napravit stadiona na vrhu nekog brda u Zagorju.
  • flexXy
    2k

    Mozda na Zavizanu ili Dinari da imamo prednost domaceg terena kao bolivijanci.
  • markoli
    1.7k
    NFL ekipa New York Giants igra u New Jerseyju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.