• SAS1987
    13.2k
    Naslovnica Nacionala: Milan Bandić i suradnici primili 1.2 mil eura za gradnju Dinamovog stadiona.

    Pa kakva je to država. Potplatiš sud a osude te, podplatiš gradonačelnika za gradnju stadiona a ne izgradi ga :lol:

    ..U novom broju otkrivamo prve konkretne dokaze o korumpiranosti Milana Bandića i njegovih suradnika – kada je doznao da je austrijska tvrtka arhivirala dokumente i izvještaje od 1,2 mil. eura koliko je platila za 'lobiranje' za gradnju Dinamovog stadiona – naprasno je od gradnje odustao...

    182231361_256931362569518_8084317376107516298_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-3&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Xdhx8D-odrAAX-oQ8Su&_nc_ht=scontent-muc2-1.xx&oh=ffcb2d85a8984810c204231f8a627d57&oe=60B60534
  • SAS1987
    13.2k
    zar Krešimir Ivaniš između redova predlaže da bi se stadion u Maksimiru trebao rekunstruirati a ne srušiti sve i graditi od početka? :yikes:
  • Eduardo
    17.2k
    Slika pred Univerzijadu, 1987.

    9cwxdep7hd01gisp.jpg
  • NORTE
    8.9k
    Nova sezona znači i navijače na stadionima, počevši od Eura i skoro svih liga (uključujući i sva Uefina natjecanja). Izvlačenjem prvog velikog europskog suparnika opet će pitanje Maksimira postati aktualno jer zatvoreni istok znači jako smanjen kapacitet i izgubljen novac od ulaznica. Pitanje stadiona stoji u zraku, baš ništa se ne događa, dok se navijači vraćaju na tribine diljem Europe.
  • deda
    27.4k
    Odlukom IO o novom mandatu uprave na 4 godine i pobjedom Možemo koalicije bojim se da stadiona neće biti sigurno sljedećih 10 godina.
  • Mali dioničar
    13.9k
    ...osim ako Dinamo kupi zemljište negdje i krene graditi stadion...

    Ali bit će kompromisa kako god okreneš.

    A možda se i Skupština Dinama presloži pa smijeni IO, živimo u zanimljivim vremenima... :smile:
  • The Undertaker
    3.9k
    Nitko (pametan) neće smijeniti postojeću upravu u klubu ako nema spremnu zamjenu.
  • NORTE
    8.9k
    Odlukom IO o novom mandatu uprave na 4 godine i pobjedom Možemo koalicije bojim se da stadiona neće biti sigurno sljedećih 10 godina.deda
    Dobro da nije pobijedila stranka 365 jer bi ga u tom slučaju čekali novih 15-20 godina. Ova uprava je i zaslužna što dinamo i dalje ima ovakav stadion kakav ima. Iako je sud za prvu od više optužnica donio pravomoćnu presudu da je iz kluba izvučen novac u privatne džepove, uprava kluba se s time ne slaže. Naravno, izvučenim novcem mogao se sagraditi novi stadion.

    Stadion je gradska imovina, nije dinamov. Klub je nedemokratizirana udruga građana. Gradonačelnik nudi rješenje, izbori u klubu pa vam evo dozvola za rušenje gradske imovine i gradnju novog stadiona novcem kluba.

    Po pitanju stadiona u iduće 4 godine, svako branjenje ove uprave udruge građana postavljene od strane bjegunca, nauštrp legalno i premoćno izabrane nove gradske vlasti zaslužuje MOMENTALNI BAN.
  • badjibadara
    1.6k
    Kako gledate na stadion u Maksimiru? – Na tu temu sve sam već rekao. Očekujem da se u što skorije vrijeme riješiti pitanje tog stadiona. Model nije upitan, ali najprije treba obaviti razgovore s NK Dinamom, koji je korisnik objekta. Dakle, model upravljanja stadiona mora biti transparentniji i demokratičniji nego što je bio do sada. Ako je već Grad dao zemljište, onda želimo biti sigurni da će se tom imovinom raspolagati na pravi način... Kad smo već blizu stadiona, što reći za susjedni SRC Svetice, koji je sasvim uništen kao sportski objekt? – U vrijeme kada sam bio zastupnik u gradskoj Skupštini nisam bio za dogovor između HNS-a i Grada Zagreba. Na kraju su se oni povukli iz tog projekta, a atletičari su ostali bez jednog stadiona u gradu. To je dobra pouka da se Grad ne zalijeće u priče koje nemaju temelja – zaključio je Tomašević.
  • andrija91
    610
    Lik priča kao da je oporba još uvijek. Sad si gradonačelnik i narod hoće konkretno a ne "demokratičnije, transparenttnije" i slična magla
    Nego... . Ja nikad ne bih rušio maksimir niti selio dinamo u neko polje pokraj zagreba. Je da je dorađivan 76 puta ali je to jako star stadion i svatko zna za maksimir. Ima svoje ime i značenje. Nema tko ne zna za maksimir. Ali ja sam romantik i konzerva i meni je bitna tradicija. Znači valjalo bi dovršit započet projekt, možda ga izmjeniti što treba i bok. Ali ko da je bitno što ja mislim ili netko od vas.
  • Mali dioničar
    13.9k
    ovršit započet projekt, možda ga izmjeniti što trebaandrija91

    Koji projekt? Pa svaka tribina je svoj “projekt”. Publika je pol kilometra od igrališta. Najveća tribina je van funkcije zbog potresa.

    Imaš 209 stranica prije ove, ima i dosta konstruktivne rasprave pa baci oko.
  • andrija91
    610
    Sjever i zapad su nove tribine. Tj zapad gore.
    Mislim da su trebale po projektu ići još dolje tribine i doći bliže terenu.možda se i teren trebao ukopati ali ne sjećam se iskreno. Da, to je prevelik stadion onda ali ako je projekt započeo zašto ga ne dovršiti uz moguće izmjene. Nisam siguran da bi jeftinije bilo rušenje i gradnja novog od ovog. Ali znaš što će se dpgoditi zapravo? Dinamo će dobiti novi stadion u nekoj vukojebini pokraj grada a ovdje če biti zelene energetski neovisne i okolišno neutralne poslovno stambene zgrade
  • Mali dioničar
    13.9k
    Tj zapad gore.andrija91

    Zapad gore je nova tribina koja je gradjena iznad stare tribine koja se raspada. Zvuči zgodno.

    Dinamo će dobiti novi stadion u nekoj vukojebini pokraj grada aandrija91

    Niti Dinamo niti itko iz Grada spominje vukojebinu nego svi pričaju o stadionu na trenutnoj lokaciji. Eventualno Svetice, ali to je to.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.