• BBB Sibenik
    3.9k
    Ma kad sam vidija prije neki dan konacnu cijenu zicare Sljeme 709miliona kuna, to je konacna cijena sa ovim dodatnim radovima od 112M kuna. Jasno je da nema politicike volje za novi Dinamov stadion.
  • NORTE
    9k
    U proračunu grada Zagreb je bila stavka "Projekt K100005. STADION MAKSIMIR - SANACIJA SJEVERNE TRIBINe" od 3 000 000 kuna. U rebalansu nakon potresa je bila ta stavka izbačena.

    Ovo je prvi draft proračuna za 2021
    Ako se je netko nadao zajebo se je - keyword "stadion" uopče ne postoji :rofl: Može se još svašta promjeniti ali zasad izgleda da ništa od studije ili bilo ćega :smile:
    SAS1987
    Odlično. Nadam se da se nikad više nijedna gradska kuna neće uložit u bilo koju od postojećih tribina. Dinamo neka samo nastavlja šminkat, oni bez bacanja novca u rupu bez dna očito ne mogu. Dom repke na Poljudu, europski Osijek na Pampasu, dok Dinamo miješa beton da otvori jug :party:
  • Dino
    2.2k
    Ovaj GIF treba poslat onom koji veli da se sjever nemre rusit zbog Maksimirske i blizine parka.
  • SAS1987
    13.3k
    tko to kaze?
  • Dino
    2.2k

    Znam da je neko prenio to ovdje na forumu, al da me jebes nemrem prek searcha nac. Prolistam temu pa quotam.

    Edit: ma nemrem nikak nac, ne znam kaj sam ja zabrial
  • Neki tip
    19k
    ne znam kaj sam ja zabrialDino

    Niš nisi zabrijao, samo slabo tražiš. ;)

    Vjerojatno jedini pravi razlog današnjeg stanja dinamovog stadiona je visina i obujam sjeverne tribine izgrađene 97-99. To je toliko glomazno da nitko nikad nije pomislio to rušit. Zbog užasno prometne Maksimirske.NORTE
  • Dino
    2.2k

    E hvala ti, to sam trazio

    Ja sam pak otisao dvadeset stranica unazad misleci da se o tom pricalo ko zna kad :sweat:

    Malo ironicno, Norte, koji je poslao gif gdje se zgrada rusi mrvicu izvan svojih okvira, veli da zbog prometne Maksimirske to nije moguce napraviti sa sjevernom tribinom.

    Problematican je taj nas Maksimir :grimace:
  • Neki tip
    19k
    Ja sam pak otisao dvadeset stranica unazad misleci da se o tom pricalo ko zna kad :sweat:Dino

    Nije ni čudo.. na svih 171 stranicu piše da je Maksimir ruglo, da ga treba srušit, da hoćemo novi, da ga nećemo tako skoro dobit, spomenu se naizmjence Bandić i Tuđman, a zatim Rapid, Dynamo Dresden i Gruopama.

    I tako ukrug, samo je redoslijed riječi drugačiji.

    Ali ipak hodočastimo na ovu temu, ko djeca kad im sakriješ nešto na jedno mjesto pa uvijek misle da je opet tamo. :smirk: :snicker:

    Nadamo se, valjda, ugledati "pečat i potpis"... mada mislim da vjerovat neću dok ne postave zadnju stolicu na zadnju završenu tribinu.
  • Infinity
    15.2k
    Malo ironicno, Norte, koji je poslao gif gdje se zgrada rusi mrvicu izvan svojih okvira, veli da zbog prometne Maksimirske to nije moguce napraviti sa sjevernom tribinom.Dino

    Mozda je Norte podvojena licnost :chin:
  • NORTE
    9k
    Ovaj GIF treba poslat onom koji veli da se sjever nemre rusit zbog Maksimirske i blizine parka.Dino

    Nije to samo do parka nego jedne od najprometnijih cesta u gradu, tramvajske linije. Zatvori to na recimo 7 dana i imaš kaos. Da je dalje od ceste možda bi ga već i minirali. Pandemija je ideqlno vrijeme za srušit ga, ali uprava i BM su sposobni samo u pljački. Gif je odgovor na bilo kakvo ulaganje u ovaj stadion.
  • Papastrumf
    9.4k
    Razlog zasto nisu minirali je taj sto je blizu Maksimirske, bravo maestro.
  • Infinity
    15.2k
    S danasnjom tehnologijom se to sredi za jedan dan. Kakvih sedam dana. Ne mora se tribina za jedan dan ocistiti sva, ali se za jedan dan moze minirati i maknuti dijelove s Maksimirske. Miniranjem se moze usmjeriti pad tako da na Maksimirsku uopce ne padne toliko ostataka.

    Mozda grijesim vezano za proces miniranja, ali mislim da je tesko da to traje sedam dana. Kompletan proces traje sigurno i duze, ali za samo miniranje, tj. vrijeme opasno za boravak u blizini mislim da nije potrebno vise od 24 sata.
  • SAS1987
    13.3k
    Pa pričamo o Bandiću ne pričamo o nekim nizozemcima. Boli njega kur*c za prometni kaos na maksimirskoj :rofl:
  • vjeko1701
    5.9k
    I ok, evo sad za vrijeme pandemije sruše sve tribine, kaj onda? Pa još nisu ni krenuli sa natječajem za idejno rješenje problema a kamoli da se za 2 dana može početi graditi nešto...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.