• db-izbjeglica
    12.6k
    pa pobjeđuju jer su ovi poslali najdebilnije moguće kandidate.
    mislim, očito je da HDZ ni ne želi pobjediti u zagrebu, za kandidata su stavili lika za kojeg 90% zagrepčana nije ni čulo do objave da je on kandidat.
  • NORTE
    9k
    Ja ne vjerujem da je Možemo toliko dobilo u Zagrebu, pa šta je ljudima??Fanboy

    Da je ovakav rezultat ostvario Bm, Hdz ili Sdp nitko se ne bi zgražao kao ti sad. Iako godinama jebu narod. Zagrepčani su svoje rekli. Tema će uskoro pod ključ.
  • jp23
    2.2k
    Rekao bih da i dalje veći značaj donose parlamentarni izbori kao pokazatelj situacije koliko se vladajuće stranke mogu smijeniti. Eto u ovom istom Zagrebu je Bandić bio koliko godina gradonačelnik, prvo kao član SDPa, pa solista, pa njegova stranka. A na parlamentarnim je svojedobno uzeo koliko mjesta, jedno ako i toliko.

    Ne vjerujem ni da će novi gradonačelnik i stranka koja je dobila nešto napraviti, mislim živi bili pa vidjeli, da doživimo i to da političar ispuni većinu predizbornih obećanja (očekivat sva obećanja ispunjena je veći apsurdistan od onog u kojem živimo) i da ne prodaje samo maglu.

    Možda doživimo žičaru i podzemnu željeznicu u Zagrebu isto :lol: :lol:
  • Bosna86
    11.5k
    Nije Zagreb cijeli crven, niti su za Tomaševića i Možemo glasali oni koji mrze Hrvatsku. Ovo je poraz lažnog domoljublja u kojem iza riječi ne stoje djela, već nedjela, politička prostitucija i folklorni patriotizam. Korupcija, kriminal i poltronstvo. Uhljebništvo, dvostruka mjerila, parazitiranje, najniže koristoljublje i glodanje sirotinje do kostiju. MV
  • Dudu
    2.6k


    Potpisujem.
  • Fanboy
    2.1k
    Da je ovakav rezultat ostvario Bm, Hdz ili Sdp nitko se ne bi zgražao kao ti sad. Iako godinama jebu narod. Zagrepčani su svoje rekli. Tema će uskoro pod ključ.NORTE

    U istom postu sam se zgražao nad pobjedom HDZ-a u Osijeku tako da ne drži vodu što si napisao...Ono što me iznenadilo da Možemo kao ekstremna lijevica dobije toliko u Zagrebu i da zgrožen sam nad tom činjenicom, ali ljudi sami odlučuju. Vrijeme će pokazati, svaka odluka nosi i svoje poslijedice.
  • The Undertaker
    3.9k
    Moram priznati da mi je isto nejasno da svi zazivaju promjene a kad se dogode onda kuka i motika. Vladanje Zagrebom je odličan test koliko Tomašević može biti ozbiljan na državnom nivou što je za Hrvatsku bitnije. Osobno mislim da će biti raspad sustava ali na njima je da sve demantiraju. Ako ne polože test imaju sljedeći izbori pa birajmo druge.
  • Aggro
    588
    Ne znam kaj se čudite. Nije tu bilo nekog konkretnog protukandidata Tomaševiću, a Zagreb tradicionalno glasa lijevo.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Mislim da će na kraju ispasti vizionarski komentar gosp. Karačića da građanima obećaje 2 jajeta da upotpunimo k****u koju ćemo dobiti od Tomaševića i ekipe.
  • NORTE
    9k
    Kad nemaš program onda ostvariš rezultate kakve imaš. Kako se obrađuje sve više biračkih mjesta 365 sve više pada.
  • Nino Bule
    11.3k
    Skoro drugi krug po zadnjem update-u
  • Pop corn
    4.8k
    U drugi krug izbora za gradonačelnika Zagreba ulaze dva kandidata koja su se jasno izjasnila za biranje vodstva Dinama po principu 1 član - 1 glas
  • NitkoBitan
    11.7k
    Samo čekam da netko napiše da je Nenad Matić ušao u Skupštinu na listi DPa . Niš, tješimo se da mu je veća plaća u Skupštini grada nego u Upravi Dinama ak tamo dobije metlu za svoj stav o izborima u klubu...
  • Pop corn
    4.8k
    Samo čekam da netko napiše da je Nenad Matić ušao u Skupštinu na listi DPa . Niš, tješimo se da mu je veća plaća u Skupštini grada nego u Upravi Dinama ak tamo dobije metlu za svoj stav o izborima u klubu...NitkoBitan

    Ajmo po redu:

    1) U Skupštini Grada Zagreba nema plaće. Dobiva se naknada. Ona iznosi cca 1500 kuna mjesecno plus naknada za nazočnost sjednicama odbora u koji si izabran

    2) Nenad Matić nije član Uprave Dinama već član Skupštine Dinama

    3) član Skupštine Dinama ne dobiva nikakvu naknadu
  • NitkoBitan
    11.7k
    Hvala na ispravci, po meni nema razloga onda da Nenad bude protiv izbora u klubu ili da njegovo mišljenje utječe na stav DPa po tom pitanju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.