• Navijač Dinama
    7.3k
    Mozemo ima najvise glasova za skupstinu.. dakle vlast i ideologija "osloboditelja" se nastavlja.

    A ovom doperu, sto ga financiraju mason cionistickog porijekla i glupan Tedesci, ne treba riječi trosit..
  • Dudu
    2.6k
    Jedva čekam LGBTQQIP2SAA parkove i semafore :lol:
  • Markelo
    2.5k
    Nisam mislio da Tomašević ima baš ovoliku podršku. Svaka čast, pomeo je konkurenciju
  • NitkoBitan
    11.8k
    Idu nam izbori u Dinamu i dogovor oko novog stadiona, moš si mislit hahahah
  • flexXy
    1.9k
    Vidit cemo sad hoce li Smrada boric pokusat zaustavit nas "teror" kvartova s grafitima.
  • kinfa95
    485
    Jbt pa možda Tomašević dobije u prvom krugu
  • Fanboy
    2.1k
    Ja ne vjerujem da je Možemo toliko dobilo u Zagrebu, pa šta je ljudima?? Mislim na temelju čega, koja postignuća, koji rezultati do sada u karijeri, što su oni to postigli da zaslužuju 50% u najvećem gradu?

    Gledam u Osijeku HDZ preko 40%, pa isto?? Jel ljudi su toliko sebični da glasaju iz vlastitih interesa za uništenje vlastite zemlje...Stvarno ne razumijem naš narod..
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Nađi 1,99%
    Eto koliko ljudi u zagrebu je za otkaze u gradskim tvrtkama, manje poreze i općenito za malo "desniju" ekonomsku politiku grada.
  • Dudu
    2.6k


    Po meni najbolji kandidat, ali realno znalo se da njemu ovo moze samo bit priprema za sljedece izbore, kao sto je Tomasevic zapravo svoj posao napravio jos na proslim izborima..
  • og1986
    2.9k
    Ne znam koliko je izašlo do 19 sati ljudi. Ali, manje od pola. I naravno da oni krajnji sa lijeve i desne opcije idu na birališta.

    Oni "normalni" ostali doma i govore kako su drugi glupi sa svojim izborima.
  • jp23
    2.2k
    A realno kog god da se izabralo ovdje neće biti drastična razlika. Krast će iz proračuna, jebat će ljude u mozak, neće ispuniti predizborna obećanja. Život u naredne 4 godine se neće drastično promjeniti od situacije unazad 5-6 ili više godina, osim u vidu tko će si utrpat više gradskog novca u džep.

    Tko god i da je izabran, i koje god da su nam bajke prodavali o tome da će uskladiti Dinamov statut sa zakonima i šta sve ne, taj isti će zaboraviti na to, i idućih par godina šutit svaki put na postavljeno pitanje oko Dinama, oko Maksimira, oko legalnosti, stadiona, lopovluka, jer će konačno ubirati i svoj dio u cijeloj priči.

    A ako se i nađe koji sposoban kandidat da napravi pravu promjenu i reformu, bit će šikaniran, posebno ako nije duboko u guzovima neke od vodećih stranaka. Jer eto takav je ne samo Zagreb, već i Hrvatska.

    Tako da eto, glasali smo u još jednoj farsi u još jednim izborima koji neće drastično promjeniti stanje u državi i gradovima gdje korupcija vlada, neovisno o tome zvala se stranka hdz, sdp, most, možemo, domovinski pokret, ili treća reinkarnacija isusa krista. Samo šta se mjenja je lopov koji će ubirat lovu u svoj džep.
  • Fanboy
    2.1k
    Tako da eto, glasali smo u još jednoj farsi u još jednim izborima koji neće drastično promjeniti stanje u državi i gradovima gdje korupcija vlada, neovisno o tome zvala se stranka hdz, sdp, most, možemo, domovinski pokret, ili treća reinkarnacija isusa krista. Samo šta se mjenja je lopov koji će ubirat lovu u svoj džep.jp23

    Majstore zbog ovakvog razmišljanja nam i je ovako u državi, ništa se neće promijeniti i svi će krasti...Ne slažem se sa time, ali vjerujem da puno ljudi ovako razmišlja i glasa.
  • Markelo
    2.5k
    Ovaj Sdp postoji još samo u Rijeci. Propala stranka
  • jp23
    2.2k
    Jest, definitivno radi ovakvog razmišljanja nam je država u banani, zanemarit ćemo skroz da oni sa ovakvim razmišljanjem su valjda iznimke koje ne glasaju za hdz, sdp i slične parodije od stranaka, a iziđu na izbore.
    Ovo razmišljanje ne pridonosi rješenju problema, već pokušava istaknuti kolika je širina danog problema.

    Jer kad i nađeš dovoljno sposobne, oni su nadglasani od strane idiota i tuduma koji glasaju za populističke idiotske stranke koje nastavljaju krađu i gledaju u oči svoje glasače i kažu "ups ma nismo mi to uzeli". Nama nisu potrebni lokalni izbori, nama je potreban teški reset na tvorničke postavke na razini cijele države.

    Izmjene zakona, izbacivanje plaćanja političara (ako se ne varam norveški model), donošenje zakona da ako ga nema na 95% sjednica i ako ne doprinese na barem 75% sjednica, da ne zaslužuje jebenu plaću. Koliko ovih kretena u saboru i slično niti ne dođe na svoj posao, a plaća sjeda i dalje. Treba tjerat političare da retroaktivno vrate svaku plaću koju nisu pošteno zaradili, svaki put kad kitom nisu mrdnuli ili kad nisu došli na posao. A svaki put kad su uzeli mito, nastavili širit korupciju i deseterostruko kaznit. Ali to se neće desiti nikada. Jer za takve stvari treba pothvat na velikoj razini, a onaj tko hoće takav pothvat voditi, glasove za to nikada neće dobiti.

    Korupcija koja kod nas vlada se nažalost ne da ukloniti na bilo koji drugačiji način od sile. Jer očito stoka koja vodi sve, samo silu i razumije.

    Eto to je moj realistično-pesimistični stav o cjelokupnoj situaciji. Ak je država zbog takvih poput mene u banani, onda super, drago mi je da smo mi krivi, a ne gamad koja krade i gleda te u oči dok te krade ¯\_(ツ)_/¯
  • Dudu
    2.6k
    Haha, al smijesno da se tvrdi da je nemoguce smijenit vladajuce stranke, a u dva najveca grada pobjedjuju Tomasevic i Puljak.

    Ocito da se moze, sad jesu li oni dobri kandidati to je drugo pitanje, ali ne moze se reci da nema promjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.