• db-izbjeglica
    12.5k
    apsolutno, svi kandidati su jad i bijeda.
    samo, ja ne mogu glasati za tomaševića samo da bi nekoga skinuo.
    kada mi čovjek ne može biti dalji nego što jest.
  • Mali dioničar
    13.9k
    Nađi?Mališan

    Jbg, moja greška.
  • Nolifer
    6.4k
    Realno nemam kome dati glas, a glas sigurno neću dati Tomaševiću i sličnima. Iskreno nije moj politički svjetonazor i ne vidim ga da je sposoban vodit grad. Ostali onako fikus, tek tolko da zruše bandića, ako će uspjet u tome, makar on ima takvu mrežu po gradu, da sumnjam da će itko drugi moć pobjedit na ovim izborima...
  • flexXy
    1.8k
    ali kakvo to iskustvo ostali imaju u realnom sektoru?xavier

    Slazem se da, ni meni tu nema nekog pravog kandidata. Sto je na jednu ruku sramotno za grad od 800 tisuca ljudi. Vidjet cemo jos hoce li se netko od jacih igraca ukljuciti, ali iskreno ne vjerujem.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    imali smo ferdeljia na jedinim izborima, ozbiljnog čovjeka, al ekipa je išla glasati za AMT i onu švaljekicu. međutim, sad bi se svi trebali ujediniti oko ovog hohštaplera. slobodno, ali bez mene u toj priči.
  • NORTE
    8.9k
    nije zgrada kriva što netko dopusti postavljanje birtijskih stolica po javnoj površini.
    to se može napraviti bilo gdje, bez ikakve nove ili obnovljene zgrade.
    db-izbjeglica

    Naravno da nije, ali opet dolazimo do toga da su to dopustili iz BM. Sama zgrada je poželjna i normalna je stvar na tržištu, iako se pogodovalo investitoru (ulaz u garažu) kako bi elita/bogati (Mamić) tamo kupili stanove. Poanta je u uzurpaciji gradskog trga u najužem centru, nije problem u zgradi, dapače stare zgrade u Zagrebu su i ružne i opasne.


    ni najveci Tomasevicevi zagovaratelji ne mogu pobiti je da covjek nema minutu radnog vremena u realnom sektoru. Iskustvo mu je na razini upravljanja organizacijom nikakvo i sad me netko treba uvjerit da ce on grad koji zbog Holdinga funkcionira kao kompanija uspjeti preustrojiti u 4 godine. Volio bih da dobije izbore cisto da pokaze da se ne moze profesionalnim aktivizmom voditi grad.flexXy

    Dok su npr. Hdz/sdp-ovci redom iz realnog sektora...sposobni bez afera, nepotizma itd.


    zašto takvom čovjeku ne povjeriti milijardu eura na upravljanje.db-izbjeglica
    Neka to nastavi BM, a ne oporba.
  • Nino Bule
    11.2k
    Nitko nakon bandica nece gurnut grad u propast, od kandidata za to je samo krimilan sposoban. Tko god je protiv njega u drugom krugu ima moju podrsku pogotovo ako ce se rijesit bar 30% kadra kojeg je milan zaposlio po gradskoj upravi, holdingu, itd.
  • NORTE
    8.9k
    krimilanNino Bule
    :smile:
  • db-izbjeglica
    12.5k
    znači, logično je stopirati projekt od par desetaka milijuna eura, zbog ulaza u garažu (koju svi možemo koristiti) i da slučajno bogati ne bi kupili stan tamo.
  • NORTE
    8.9k
    znači, logično je stopirati projekt od par desetaka milijuna eura, zbog ulaza u garažu (koju svi možemo koristiti) i da slučajno bogati ne bi kupili stan tamo.db-izbjeglica

    Kakvo spinanje, svaka čast, dobrodošao na zonu.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    nije spinanje, to je logika tomaševića, todora celakoskog, rade borić, vilima matule, katarine peović i sličnih. ja toj ekipi svoj glas ne dam, ne postoji takva teoretska situacija.
  • Gelipter
    3.4k
    Da zanimljivo je to kad se priča o referencijama i stažu u realnom sektoru, a za Banderosa se nikad taj dio ne spominje kao i njegova politička povijest. Imam osjećaj da je kod dosta ljudi još prisutno ono razmišljanje: bolje i loše stanje koje nam je poznato, nego možda i bolje koje još nismo isprobali. Kaj se mene tiče, ako Miki uđe u drugi krug tko je god protukandidat glasam za njega. Mostov Troskot se čini pošten i donekle kvalificiran, ali jednostavno čovjek nema potrebnu karizmu i komunikacijske vještine da se nametne. Tomašević iako pulen "jugozomboida" priliku još za zahebati nije dobio, a kako god bilo bio to naivni aktivizam ili ne čovjek poznaje probleme grada i njima se bavi već godinama. Za Vanđelića šteta što je otpao čini se kvalificiran i sposoban, no pitanje je koliko bi bio autonoman u odlučivanju da je izabran. Klisović i Filipović alibi kandidati ne treba ih posebno komentirati, a zanimljiv bi mogao biti Nađi, ne da će osvojiti izbore, ali bi mogao biti određeno iznenađenje izbora.
  • NORTE
    8.9k
    Filipović alibi kandidatGelipter

    Ne bi ja takvo nazvao iako se na prvu učinilo da je tako i da se opet ide u korist BM. On ima reference i svakako je daleko bolja opcija od trenutne.
  • Gelipter
    3.4k
    nije alibi kao Klisović, ali nisam ga htio puno komentirati jer sam već neki dan. U svakom slučaju dio lakovjernih bi mogao zadobiti. On podrazumijeva nastavak i podršku stare politike u Zagrebu. Iskreno, ne vidim zašto onda ne dati glas Bandiću, a za skupštinu podržati adeze jer to se svodi na to.
  • The Undertaker
    3.9k
    A to je bitnije od ideja za Zagreb za koje se zalaže?NORTE

    Financiranje je najbitnije. Tomašević nije ideološki i stranački ograničen i može pričati ono što mu ankete kažu da donosi glasove. Što će kasnije stvarno raditi ovisi najviše o onima koji ga financiraju, onima čije je on projekt.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.