• Jaro
    5.1k
    on je u teoriji savrseno krilo za dinamo. Ima defenzivu, zna s loptom, zna i izbacit protivnika i jos ponesto, al jednostavno nis ne odradi od pocetka do kraja kako treba tak da u praksi ispada i jest truba...
  • Kujtim Shalla
    1.8k
    kastrati je bio produktivniji od njega , on je barem znao brzo trcati
  • Mali Zeus
    8.7k
    Ajd lako za priliku, bio je ok udarac i dobra obrana Kotarskog, al akciju prije je dobio loptu u sličnoj poziciji i točno vidiš da mu mozak radi tj da si premišlja kaj bi točno s loptom. Dok si je on smislio već je bio okružen s 3 igrača.
  • nemapredaje
    1.9k


    Udarac je bio katastrofa. Od Kotarskog do stative je bio otvoren prostor jedno 3 metra, a ovaj maloumnik (ovo nije uvreda nego činjenica) je pucao ravno u njega.
  • Mali Zeus
    8.7k
    Udarac je bio katastrofa. Od Kotarskog do stative je bio otvoren prostor jedno 3 metra, a ovaj maloumnik (ovo nije uvreda nego činjenica) je pucao ravno u njega.nemapredaje

    Može bit, morao bih ponovno pogledati, al tipični Špika, kad treba donijeti odluku ili je kriva ili je prekasno.
  • Orc123
    4.6k
    Stvarno, ono je bilo teze promasiti nego zabiti. Ja nemrem vjerovati...nazalost Spika je igrac od 2 do 3 mil eura...trudi se ali ne moze puno.
  • Teofil Kateran
    727
    Špikić je jučer opet ispao tragičar. Normalno da nije on kriv za poraz, ali činjenica je da je i protiv AEK-a i protiv PAOK-a on MORAO vratiti nas u život i MORAO zabit. Ajde da je jednom od ta 2 puta fulao zicer, dogodi se. Ali, on je oba fulao, a isto tako znamo svi dobro koliko je takvih stvari u HNL-u fulao i do koliko je još zicera moglo doći da je razmišljao i išao prema golu kao što to krilni igrač mora raditi. Kaneko je definitivno pao u formi, ali i dalje mislim da je on puno kvalitetniji od Špikića. Po trenutnoj situaciji smatram da definitivno trebamo novo desno krilo, a da Špikića treba riješiti jer realno ne pridonosi puno više od npr. Menala.
  • Logistika
    1.1k
    Špikuć nema ni muda ,a inteligenciju jos manje usporedujuci sa Hoxhom. Hoxha zna sta mu je raditi,mozda to nekad ne zna izvesti...ali krene ili prema goli,ili po boku. Bila je sinoć situacija kad je Špikić bio malte ne sam pred golmanom...on nesto otisao u stranu ,pa hoce dribling...na kraju je ispalo da je zaleđe. Ali lik umjesto u gol ode u stranu,pričeka stopera,i ide u dribling
  • Papastrumf
    9.1k

    Ovo protiv AEK-a je daleko od neke 1 na 1 pozicije. Da Špikić to može pogoditi, sigurno ne bi bio u dinamu i to između prve ekipe i zamjene.
  • Jaro
    5.1k
    Normalno da nije on kriv za porazTeofil Kateran

    nije kriv Spikic, nije kriv Hoxha, nije kriv Nevistic, nije kriv KTC, nije kriv Max, nije kriv Perkovic, nije kriv Jakirovic... Nitko nije kriv ocito..
    Svi su krivi, koji su nastupili, koji su ih postavili da nastupe i koji su ih doveli... Svi su oni zasluzni ili krivi kako im volja i za sinoc, i za Balkani, i za Prag, i za bezmudost protiv tovara u svakom nastupu. Ako su bili zasluzni za Betis, bogme mogu biti i krivi...
  • Teofil Kateran
    727
    Pa to i kažem, nije on glavni krivac, iako nas je baš zajebao s tim zicerom nego su svi podbacili i igrači i trener. Odmah na početku u prvih 5 minuta se vidjelo da nas čeka katastrofa po govoru tijela naših igrača. Ne sjećam se kada sam zadnji put gledao utakmicu da se netko toliko usrao protivnika…
  • Mlađi referent
    9.6k
    Ako sumiramo

    Imamo jedno krilo puno energije bez nogometne pameti koje ulazi u šanse, ali kad zabije je u offsideu, kad je onside, onda fula - Špika

    Imamo jedno mlado krilo i on zapravo nije krilo. Na trenutke pokazuje da ima nešto u sebi i da je loptom bolji od ostalih, ali to nije dovoljno često - Vidović

    Imamo jedno krilo koje se kao nešto trudi, ali zapravo ne radi ništa u većini slučajeva - Hoxha

    Imamo jedno krilo koje je dobilo priliku slučajno, mi mislili da smo dobili kapitalca, čovjek naučio malo jezika, prošao prilagodbu i zaboravio igrat nogomet. 20 minuta jučer 3 dodira, Jakir ga je unakazio - Takuro
  • jedan u nizu
    4.8k
    Imamo jedno krilo koje je dobilo priliku slučajno, mi mislili da smo dobili kapitalca, čovjek naučio malo jezika, prošao prilagodbu i zaboravio igrat nogomet. 20 minuta jučer 3 dodira, Jakir ga je unakazio - TakuroMlađi referent

    ja ne znam jel Takuro jucer proveo 3 minute uz aut liniju. Usao je i glumio krilnog napadaca i drugog napadaca, igrao u sredini gdje mu nije mjesto. Desno je bio ostavljen prostor za Ristovskog, a Takura su gurnuli unutra. A svi smo vidjeli koliko moze biti opasan kada ima malo slobode uz aut liniju.
  • Mlađi referent
    9.6k


    Ja ti iskreno mislim da to Jakirović ne vidi, ali stvarno. Nema on pojma zašto je Takuro bio brutalan onaj period i kaj tom igraču odgovara, nema on pojma zašto mu momčad bolje izgleda s Maxom, Sučićem, nema on pojma po čemu je to Neva bolji od Zagorca, nema on pojma kad da koristi dugu na Petkovića pa traži spuštanje lopte u prostor, nema on pojma kad dić bekove, kad uzet loptu i branit se kroz posjed itd.

    On jednostavno čarobira. Ovako usputno nešto, sad ćemo ovo, sad ćemo ono, ajde Takuro odi malo tamo ti si opasan možda bude nešto. Sad je uspjelo, sad ćemo tako, možda je to to! Nije on u stanju napravit procjenu kako je to Paok igrao prvu tekmu pa pokušat preventivno reagirat za iduću, detektirat mane i kvalitete i promislit kaj se to može promijenit.

    Svi smo mi ovdje amaterčine, ali garantirano ima ljudi koji nogomet razumiju bolje od njega
  • Dalmatinec
    420
    Imam problem s njim. Ne mogu ga vidjeti na terenu. I prije nego je jučer tukao zna sam da taj gol neće dati.
156789Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.