• marcio amoroso
    31.8k

    PSV nisu nikada izbacili. PSV je njih izbacio 76’.
    Torino i Stuttgart su najveći klubovi.
  • Bosna86
    11.5k
    moja greska, brzinski sam preletio na njihovim stranicama s kim su igrali... Kakvi su to mitomani jbt tek sad vidim.... 5-6 nastupa u Europi, a protivnici gori od goreg
  • Mali dioničar
    13.9k
    Sammir je više rezultatski i igrački doprinio Dinamu od Modrića).Građanski1911

    To isto ide pod slobodno sudačko uvjerenje odnosno sustav natjecanja. Sammir je prolazio Malmo i Maribor, a Modriću je krimen ispadanje od Werdera i Arsenala.

    Recimo ne sjećam se da Sammir ima skalp kluba renomea Ajaxa, a Modrić ga ima.

    Edit. Vidim sad da je Sammir igrao protiv Ajaxa, ali stojim pri tome da je prolazio smiješne klubove za ulazak u LP.
  • Dino
    2.2k
    Koliko dobra tema. Jako bi volio da se jos starije ekipe ukljuci u ovaj nimalo lak zadatak.

    Ja sam imao priliku gledati i biti svjestan igre tek negdje od 2009/2010 nadalje tak da nema smisla da ista pokusavam, al je u svakom slucaju tema vrlo zanimljiva.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    2009/2010Dino

    Ja od 06/07

    Tako da ni ja ne bi pisao, raspravljao puno, jer nisam gledao igrace poput Mlinke, Roberta, Zvoneta, Šimića i sl..

    Ali evo da ne bude..(dakle ovo su koje sam gledao)

    Liva-Šime-Teophile-Tonel-Joško(posto se ne sjećam baš najbolje Cuffrea, a Ibaneza iz meni osobnih razloga)
    Ademi-Modrić-Brozović
    Olmo
    Soudani-Mandžo
  • Infinity
    15.1k
    PSV nisu nikada izbacili. PSV je njih izbacio 76’.
    Torino i Stuttgart su najveći klubovi.
    marcio amoroso

    Samo da se nadovezem s jednom zabavnom cinjenicom o kojoj vjerojatno nikad nitko nije ni razmisljao.

    Porto, Bayern, Steaua, Juventus, Marseille, HSV, Celtic, Ajax i Feyenord (grupa) su devet prvaka Europe koje je Dinamo u nekom trenutku svoje povijesti izbacio iz europskih natjecanja. Zajedno imaju 18 titula prvaka Europe ili 27.69% od ukupnog broja titula.


    PSV, HSV, Marseille, Benfica, Ajax, Steaua i Inter su osam prvaka Europe s kojima je Hajduk ikada igrao. Bolji su bili samo od Steaue.
  • The Undertaker
    3.9k
    Problem kod nas starijih je što smo mi gledali igrače koji su bili u klubu po 10 godina i 200+ utakmica pa je njihov doprinos već samo po tome puno veći od ovih koji su u klubu 3-4 godine. Teško bi od ovih novih itko upao osim Ademija ako se gleda koliko je tko dao klubu.
  • IstokKa96
    556
    Ladic - simic, biscan, krznar - ademi, mujcin, prosinecki, maric - cvitanovic, eduardo, viduka

    Ekipa HNL, jugoliga samo preko yt-a.
    Mlinka definitivno upada u sastav kao 1.zamjena obzirom na kratak staz u HNL-u.
  • Batigol86
    198
    Ladic - Simic, Biscan, Cufre -Tomecak, Modric, Ademi, Mujcin - Cvita, Dudu, Orsic

    Ekipa od 90ih na ovamo. Cisto po mom gustu, ne po zaslugama.
  • Bosna86
    11.5k
    Livakovic, Belin, Zajec, Horvat, Crnkovic, Olmo, Ademi, Boban, Mlinka, Jerković, Eduardo
12Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.