• marcio amoroso
    33.1k
    E sad dragi Dinamovci, dragi pravednici lijepo duboko razmislite kakva bi bila hajka na suca da je ovakvo suđenje bilo u Dinamovu korist.
    Pa kad vam sljedeći put pobjeda zbog krivo dosuđenog auta ne bude dovoljno slatka lijepo se sjetite ove utakmice. Zona je tu da sačuva sve dokaze, vi samo pitajte.
    I ne, ni u kojem slučaju ne mislim na mog prijatelja @Neki tip sa Zapada, mislim opcenito na Dinamov puk u bespućima interneta.
  • SAS1987
    13.7k
    Tek ce indexova anketa dati odgovor na pitanje ako je bilo zaleđe ili ne.
  • TrnskoU18
    271
    Jel potrebno ikaj više govorit...
    https://youtu.be/NRpPsbf0eLI
  • Nino Bule
    11.7k
    hvala puno evo imam u drustvu ljude koji me uvjeravaju da je hajduk pokraden.
  • Jurki
    9.1k
    Nadam se da ce ono našmrkano smece dobiti dozivotnu, taj bi uspio razjebat Bayern, Liverpool i City zajedno
  • cron1ck
    1.6k

    Nazalost, uvijek ce biti budala, umjesto da ih sad bude sram jer su najavljivali razbijanje, oni se opet vade na sudce
  • r1oma
    1.5k
    evo imam u drustvu ljude koji me uvjeravaju da je hajduk pokradenNino Bule

    Jel postoji bar jedan dan u godini kada se njih ne krade?
  • Eduardo
    17.8k
    hvala puno evo imam u drustvu ljude koji me uvjeravaju da je hajduk pokraden.Nino Bule

    reci da se šališ :lol:
  • deda
    28.6k
    Dozvolite mi moderatorsku slobodu, Jebali smo vam mater tovarsku, stoko, krepajte!
  • jp23
    2.2k
    Vjerojatno na Božić, pošto tad ne igraju...
  • Bosna86
    11.6k
    Napisao sam prije utakmice da me ne zanima nista osim pobjede u hendikepu, ali opet nisam zadovoljan... Davno je s njima rezultat prestao biti vazan, njih treba poniziti i stjerati ih u rupe... Mi to opet nismo uradili, jednostavno smo toliko bolji od njih a danas smo visili skoro cijelo drugo poluvrijeme... Konstantno nam se dogada da dobro krenemo protiv njih i onda se samo ugasimo... Pobjeda je pobjeda, ali moglo je ovo i ubljedljivije.

    Sto se tice svega ovoga sto se izdogadalo, samo slusajte sta pise uvazeni kolega @marcio amoroso, da njima nije suden onakav penal, danima bi slusali zalopojke, pisale bi se zalbe, razmisljalo o istupanju iz lige i slicne nebuloze... Sa stokom moze samo grubo i nikako drugacije
  • Morales7
    184


    Pridružujem se čestitkama.

    Nema ljepšeg nego kad dobijemo Hajduk
  • SAS1987
    13.7k
    njih treba poniziti i stjerati ih u rupe.Bosna86

    HNL je postao toliko ozbiljna liga da je tezko razbiti i klubove koje se bore za ostanek a ove koji su čvrsto u sredini je jos teže...
  • deda
    28.6k
    Dobro primjećeno SAS. Mora ti se potrefit tekma da nekog danas razbiješ u HNLu. Ko jučer Šibeniku.
  • Morales7
    184
    Nažalost ako smo ostali na duže vrijeme bez Mohe, trebamo pojačanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.