• Neki tip
    19.3k
    Ja sam bezrazložno puno vjerovao u nulu Belupa danas pa obranu i vratara postavih otamo. :grimace:

    Fijasko ovo kolo.
  • Krizy
    36.2k
    30.ukupno, imam 4 iz Rijeke danas. Kako stojite :grin:
  • r1oma
    1.5k
    30.ukupno, imam 4 iz Rijeke danas. Kako stojite :grin:Krizy

    Udaljeni smo samo 1100 mjesta :monkey: , inače super stojim :rofl:
  • Krizy
    36.2k
    :lol: :lol:
  • cron1ck
    1.6k
    Kako stojiteKrizy

    89. ukupno, ovo kolo sam se dosta uzdigao
    imam 4 iz Rijeke danasKrizy

    Ja imam samo jednog, ali zasad se cini da ni tih 4 nece bas puno pomoci
  • Neki tip
    19.3k
    Računajući na lagan trijumf Rijeke danas, ekipu sam sastavio od 10 riječana i Špikića. :monkey: :lol:

    Proslavit ću se! :grin:
  • Krizy
    36.2k
    Jel možemo stavljati Dinamove igrače jer je utakmica protiv Hajduka odgođena? Naknadno dodaju bodove ili se ne može igrati
  • Dudu
    2.6k


    za prošlo kolo je proglašeno konačno stanje i stoji isplaćene nagrade, iako se nije igralo Hajduk-Slaven Belupo, pa sam ja stavio bez igrača Dinama i Hajduka
  • Krizy
    36.2k
    7. trenutno, nisam očekivao da ću u ijednom trenutku biti u prvih 100 od preko 10 000 ali tek je počelo.
  • Krizy
    36.2k
    Solidno kolo, još uvijek se nekako držim pri vrhu:
    n8xhbhzbpgh4ke3d.jpg
  • Nolifer
    6.7k
    dobro se držite kolega,

    ja sam tek 3302\10462. strašno
  • LovroZG
    1.3k
    Pokrenut fantasy za novu sezonu. Početne ocjene su opet bezveze nabacane, al ispravit će se to za par kola.
  • Mališan
    1.7k
    Pokrenut fantasy· za novu sezonu . Početne ocjene su opet bezveze nabacane , al ispravit će se to za par kola .LovroZG

    Onaj SuperSportske ili neki novi? Ak se ne varam neko tu na forumu je spominjao da od ove sezone bi mogla biti i neka hnl fantasy aplikacija
  • LovroZG
    1.3k
    Supersportske, da. Nisu nikakvu aplikaciju još reklamirali.
  • xavier
    11.1k
    Ak se ne varam neko tu na forumu je spominjao da od ove sezone bi mogla biti i neka hnl fantasy aplikacijaMališan

    Ma mislim da je to bilo ono što je prošle sezone imalo 12 korisnika i bilo očajno napravljeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.