• Crusades1986
    9.8k
    Provjereno je napravilo dobru stvar. Ekipa je ispod drukerskih seansi kriminalca iz njegove prve domovine masovno taggirala Provjereno i Ivanu Paradzikovic u nadi da ce napravit istragu navedenih tvrdnji i rehabilitirat kriminalca.

    Oni jesu istražili korupciju u pravosuđu, ali ne u stilu da nađu opravdanje za glavurdin kriminal, nego da prikazu koliko je inace pravosuđe kriminalno, korumpirano i maliciozno.
    U opisu priloga stoji, između ostalog, i ovo:

    "Sada vam donosimo snimku koja će izazvati potres u pravosuđu, koje je posljednjih tjedana načeto sa svih strana. Zdravko Mamić je pao i planira sa sobom na dno povući sve koje može. I on je bijesan jer silna potkupljivanja, bakanalije i perverzije koje je plaćao - nisu urodili plodom."
  • Ludovic IX
    5.5k
    Zato što je Ivana carica, i zna posao. Njeni ljudi znaju pitat prava pitanja za razliku od HTV uguza
  • db-izbjeglica
    12.9k
    otvorio sam podcast i zatvorio nakon 30 sekundi kad sam vidio da mu se voditelj obraća sa "Ti"
    jbt jel može niže?
  • r1oma
    1.5k
    S obzirom da u komentarima piše da se podcast otvorio rečenicom "Živio ti nama, šta se radi" je samo još dodatan razlog da ga se ne gleda
  • Crusades1986
    9.8k
    Ne zna koliko im je imao do sad najgledaniji podcast, mislim da nije preko 5k, ova bljuvačina ima preko 13k, tako da nije teško zaključit kolika je cijena čistog obraza. Plus, još kad ostali portali budu objavljivali članke o intervjuu, ne moraš bit nešto odveć inteligentan da zbrojiš 2 + 2.
  • masacusec
    3.1k
    Očekujem sljedeći glavin "urbi et orbi" da vidim tko mu je još držao ljestve u čitavoj toj eskivaži kaznene odgovornosti svih ovih godina....
    Ne vjerujem u katarzu hr pravosuđa da je najedanput profunkcioniralo....naravno da je govno davno trebalo pasti i biti zatvoreno, no zanima me pod čijom je to direktivom donesen ovakav konačni pravorijek unatoč potkupljivanom osječkom sudačkom tandemu...
  • Gelipter
    3.5k
    Nažalost je parica ipak zamirišala i Rale se posrao sam sebi u usta budući da je govorio da mamiću ne treba uopće davati medijske pažnje i kako ga on nikad ne bi ugostio jer bi se posvađao s njim u emisiji i možda čak potukao. Gledanjem tog užasa, posebno na današnji dan, samo se daje na značaju toj spodobi u Međugorju i ovom totalnom klečanju Podcast inkubatora pred njim.
  • Markelo
    2.5k
    Znam da je netko gostovao i imao u lajvu 10k gledatelja, sad da li je to bio Cro Cop, Stošić ili netko drugi nisam siguran. No, danas su s ovim kriminalcem oborili rekord. Malo sam pogledao, vidio da je bjegunac preuzeo voditeljsku palicu a da Rale ko balavac tamo sjedi. Sve ono što sam očekivao da će bit se i desilo
  • Crusades1986
    9.8k
    Plus kaj ljude koji idu ovom ljudskom smeću u bijegu u goste, u drugu državu ne smatram niti malo moralnijim od samog domaćina intervjua. Jel možeš niže past?
  • Dino
    2.2k
    Kak fino psuje na Uskrs...
  • Crusades1986
    9.8k
    Nije live od danas, snimano neki dan.
  • Dino
    2.2k

    Ma svejedno, gadno jako
  • Bosna86
    11.6k
    Ne gledam i neću gledati, jasno mi je sve po komentarima i privatnim razgovorima... Često se ljudi pitaju tko daje javni prostor Radi Boric, Veljači i sličnim nakazama i odgovor je vrlo jasan... One su doktorice znanosti za Ratka, Bujanca, Zekanovica, Hasanbegovica i slične hrvatske desničare... One bar tu svoju agendu naplate stanovima, javnim prostorima, novcem za udruge i drugim stvarima ... Ovi bijednici bijedni prodaju guzicu za par hiljada eura... Milja pregleda na you tubeu je u Hrv. 300 e... Toliko ih je izašao put i 2 dana hrane i spavanja... Ratku će popularnost narasti, mi smo nacija debila svakako, samo jebeno se svako jutro gledati u ogledalo i viditi govno koje se popisalo po svemu sto je ikad pričao
  • SAS1987
    13.5k
    Bilo bi bolje da su poslali Ivonu jer ga nebi primila tako lako ko Ratko.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nay yt ti nije samo stvar pogleda. jako je bitno koliko je sati gledano nešto tako da ti video od 60min i miljom pogleda da puno više nego neki od 10 min i istim brojem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.