• db-izbjeglica
    12.6k
    meni nije jasna poanta objavljivanja ovih zdravkovih poslanica o ljubavnicama sudaca.
    kakve veze ima ako je xyz sudac prije 20 godina imao seksualnu aferu sa nekom punoljetnom osobom, koja ja pristala na to?

    šta je zakonom kažnjivo ako dvoje odraslih ljudi stupa u spolni odnos i šalje si međusobno "bezobrazne" poruke?
  • NORTE
    9k
    Vratio seLudovic IX

    Oće tovari opet brisat status s facebooka?
  • db-izbjeglica
    12.6k


    a u pm, šta su bili napisali?
    kakvom su sad konstrukciju složili da je krađa par stotina milijuna kuna iz dinama zapravo krađa protiv hajduka?
  • Carrasco
    4k
    meni nije jasna poanta objavljivanja ovih zdravkovih poslanica o ljubavnicama sudaca.
    kakve veze ima ako je xyz sudac prije 20 godina imao seksualnu aferu sa nekom punoljetnom osobom, koja ja pristala na to?

    šta je zakonom kažnjivo ako dvoje odraslih ljudi stupa u spolni odnos i šalje si međusobno "bezobrazne" poruke?
    db-izbjeglica

    Navodno je to razlog zbog kojeg je sudac Kvesić strpao svoju ženu u ludnicu, ni krivu ni dužnu. Cirkus :lol:
  • masacusec
    3k
    Žena mu se previše miješala u brak :lol:
  • Carrasco
    4k
    " Tim sucima sam ja kupovao cipele, plaćao putovanja, bla bla bla, grlili su moju ženu " - zašto imam osjećaj da je palo nešto više od grljenja? :lol:
  • xavier
    11.1k
    "Ja sam još uvijek slobodan čovjek, mogu ići kud i kad hoću dok se steknu svi preduvjeti da idem na odsluženje kazne", dodao je.


    Pazi formulaciju. Bilo bi valjda normalno i logično da odmah bez odgode ideš na odsluženje kazne osim ako se dogode neke posebne okolnosti, a ne da se "trebaju steći preduvjeti za odsluženje kazne".
  • Nino Bule
    11.3k
    Evo milanovic nahvalio menađerske sposobnosti zdravka mamica
  • Nolifer
    6.5k
    Hah, ima neka tajna veza znači

    Zoka se hvali da može gdje i kud hoće..
  • Neki tip
    19k
    Bilo bi valjda normalno i logično da odmah bez odgode ideš na odsluženje kazne osim ako se dogode neke posebne okolnosti, a ne da se "trebaju steći preduvjeti za odsluženje kazne".xavier

    Bilo bi, ali to nije do njega, nego do nelogičnih zakona, propisa, praksi. Koristi ono što može. Problem je u tome što može, a ne što koristi. :)
  • SAS1987
    13.3k
    Lik u intervjuju doslovno kaže da će još vidjeti ako će služiti kaznu u Hrvatskoj ili BiH :rofl:

    Na pitanje hoće li ono biti u Hrvatskoj odgovara da ne želi prejudicirati.

    "Još je otvorena situacija s obzirom na sadašnje događaje. Svi vidimo što se događa. Ja puno stvari znam. Ne mogu govoriti o detaljima, ali puno stvari znam. Znam da je ovo što se piše u medijima od strane mog brata istinito. Hoće li to sada uroditi plodom za nas, ili neće, o tom potom. Vidjet ćemo", poručio je.
  • xavier
    11.1k


    Nisam ni rekao da je do njega, o zakonima i govorim.

    Pokušavam zamisliti nekog tko je u SAD-u osuđen na zatvorsku kaznu i prije odsluženja ide "skočiti preko granice u Meksiko nešto obaviti".
  • ZagrebV
    121
    Jel moze netko pojasnit malo situaciju oko poništavanje presude. Kaj se sve treba desit da dode do toga i kolike su sanse?
  • Nino Bule
    11.3k
    Cekaj o izmjestanju slucaja iz osijeka odlucuje visoki kazneni sud kojim predsjeda mamicev frend turudic ? Genijalno
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.