• Morales7
    184
    Kako smo zaključili da meljemo treba istaknut dva igrača koja su baš mljeli. Jakić i Gvardiol.

    Ponavljam Joško Gvardiol će bit..........
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ovo večeras je bilo vrhunski odigrano, i uopće to nema ništa sa protivnikom. Jednostavno je voljni momenat bio na vrhuncu a dečki su očigledno bili raspoloženi.
    Za ovo večeras im ja osobno skidam kapu.
  • deda
    26.3k
    Mi fizički jedemo. I Rijeku smo pojeli, ali su se provukli. Kad sam ono vidio Petka u nekoj 47-48 minuti da se vratio skroz do 16 skoro me šlag trefio.
  • thomas22
    256
    Danasnja prezentacija = rapsodija!
    Svaka cast deckima danas,posebno za voljni moment
  • Neki tip
    18.4k
    da, moram se složiti.

    Da je i puno jači protivnik danas bio s druge strane, pobjeda bi bila sigurna.

    Baš izvrsna predstava.
  • The Undertaker
    3.7k
    Odličan završetak jedne rekao bih čak i odlične polusezone, pogotovo nakon onako depresivnog početka. Čestitke na dobro odrađenom poslu ekipi i treneru. Kritike idu na račun uprave i SD. Kad vidim prezentacije u zadnjih mjesec dana čini mi se da smo pametnijom transfer politikom mogli napraviti nešto i u LP.
  • mniokl
    247
    Svi su se jako digli u formi,ali posebno moram pohvaliti Jakića kojeg sam najviše kudio jer je poboljšanje u njegvoj igri zaista ogromno.
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.