• Majki2111
    2.5k
    Ja se ispričavam. Dio prvog poluvremena nisam popratio. Negdje od 20-30 minute. Radio ručak. Ali ono kaj sam vidio:

    4-2-3-1 sustav. Imaju pozicijsku igru bekoi im stoje dosta visoko. Ufa je ciljla prostor iza njihove obrane preko kontri. Preko pozicijske igre Krasnodar nije stvorio 100% šansu ali defintivno su poasni kroz pozicijsku igru jer lagano naprave višak driblingom.

    Gol je pao nakon pritiska Krasnodara prema zadnjoj linije Ufe (stoperu mislim) kada je Ufa igrala loptu prema nazad. Stoper je kontrolirao loptu ali nije došao do rješenja i Berg mu je uzeo loptu i poentirao.

    Nisam vidio opasniju priliku Ufe. Ako je ona bila u periodu 20-30 minute moje isprike.

    Također Krasnodar dobro skače. Dobili su dosta skokova.

    U drugom poluvremenu obratim pažnju na stopere jesu li brzi sporu i kakvi su u organizaciji igre malo podrobnije.

    Ali mislim da bi trebali vidjet ostale tekme da dobijemo uvid u njihovu pravu snagu. Kontekst je malo ekstreman ovu tekmu. Ufa igra dost defanzivno. Nadam se da će se otvorit malo u drugom poluvremenu.
  • Bosna86
    11.1k
    Stoper je kontrolirao loptu ali nije došao do rješenja i Berg mu je uzeo loptu i poentirao.Majki2111

    Malo si to pomiješao, Cabela je oduzeo loptu i asistirao Bergu... Loptu je izgubio desni bočni

    https://www.rezultati.com/utakmica/tCFAOzHq/#video
  • Majki2111
    2.5k
    Da u pravu si.

    Drugo poluvrijeme nešto konkretnija Ufa. Opet preko bokova večibom. Tako da bih reko da je to zasad slabos kaj sam primjetio. Jako ofenzivni bekovi, i morat ćemo brzo igrat po bokovima. Mislim da će biti puno prostora za Oršu. Njihova organizirana obrana nije bap bila testirana danas. Relativno lako su uzimali lopte Ufi zbog nedostatka ideje Ufe kako da izigraju presing. Primjetio sam da im lijevi stoper voli gradit igru plus jo je lijevak.

    Ali u zadnjoj trećini su brutalno opasni. Obiluju kvalitetom. Znaju odigrat sitni vez. Cijelo vrijeme su tražili igrača u međuprostoru.

    Nekakav srednji blok bi možda mogao proći s naše strane i brzi napadi jer su im bekovi jako jako jako ofanzivni.

    Iduća tekma im je protiv nas odma. Dobili smo protivnika za klasu bolji od svih 3 u grupi. Al dalje bi reko 50-50 šanse.

    Možda pogledam sažetke onih 5-0 protiv Lokomotiva.
  • deda
    26.3k
    Majki to lijepo primjećuje. Moj dojam je kako je Krasnodar jača momčad od CSKA. Moja procjena šansi je 55-45 za njih u ovom trenu, s obzirom da se tekme igraju nakon pauze, a da smo mi njima prva službena nakon iste rekao bih da je onda omjer obrnut tj. 55-45 za nas.
  • Majki2111
    2.5k
    I to je veliko pitanje. Nemojmo zaboravit da su u LP hit bili LYON i PSG nakon korona pauze. Upravo Francuzi koji su prekinuli prvenstvo, nauštrb Talijana koji u igrali prvenstvo. Tamo/tada se pokazalo: svježina>natjecataljska forma
  • mniokl
    247
    Ali to je ipak na jednu utakmicu,ovdje se igraju uzvrati i da ja moram birati uvjek bi volio prije ovakvih tekmi imati određen ritam nego svježinu.Tako da mislim da nam je to prednost.U vezi Krasnodara postoje za mene dva pitanja; 1.Hoće li se pojačati sada na zimu jer novac im očito nije problem 2.Zašto su 8. u svom prvenstvu kada se svi slažu da imaju bolju momčad od toga,očito tamo ima dređenih problema i kako mi to možemo iskoristiti. Na ovo drugo bi se ljudi u klubu trebali fokusirati naravno.Jasno je da su oni puni odličnih pojedinaca ali nemaju baš neki rezultat u domaćem prvenstvu a ono im je važnije od europe sigurno.
  • Krizy
    33.6k
    Krasnodar - Legia, sutra u 14h prijateljska.

    Što se tiče transfera, kupili su lijevog beka Goglichidzea za 290 tisuća iz druge lige, ali odmah poslan na posudbu pa nije bitan za nas. Otpustili su golmana Sinitsyna koji nije imao bitnu ulogu i to bi bilo to. Zasad bez promjena.
  • Bosna86
    11.1k
    Krasnodar - Legia, sutra u 14h prijateljska.Krizy


    https://www.youtube.com/watch?v=uR5JckpgwYc 0;0
  • marcio amoroso
    31.4k

    Izeta nema, Ristovski, Čabraja i Mišić novi.
  • Bosna86
    11.1k
    Neke mi stvari ovdje ne stimaju, nisam siguran jesi dobar link nasao... Ima igraca koji uopce nisu s nama vise
  • Krizy
    33.6k
    Milić, Daničić, Gojak, Menalo, Marin, Andrić su dole ispod ali piše da trenutno nisu na listi ali su bili prijavljeni ljetos pa su zato tu. Mislim da je pravi jer je UEFA danas tek objavila.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Na EL aplikaciji je isti sastav. Ispravno dakle definitivno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.