• Bosna86
    11.5k
    Dinamo, Inter, Real, Chelsea.... Da je meni 10 g tako ne raditi ništa
  • marcio amoroso
    31.9k

    U Chelseau je izabran od navijača, od ljudi kao što smo ja i ti za igrača sezone. Danas je bio ok, osvojio bezbroj ničijih lopti i bio siguran u predaji. Zadatci u vezi su podijeljeni, neki kose, neki vodu nose.
    Ne kažem da je najbolji igrač svijeta, ali vala dežurni krivac za sve nije.
  • Dudu
    2.6k
    Nisam ja rekao za klubove, pa šta me boli briga za Chelsea, Real ili Inter.

    Kažem za ono što igra u reprezentaciji. Vi kritizirate Vlašića da je loš, frajer dao 4 gola i 1 asistenciju u 14 utakmica. Pa gdje je tu onda logika?
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja nisam nikoga vidio da kritizira Vlašića. Pročitaj šta ljudi pišu pa onda odgovori.
  • Dudu
    2.6k
    Kad pročitam da je Vlašić sljedeći vodja reprezentacije smuči mi seBosna86

    Referiram se na ovo. Ne vidim zašto ne, momak odigrao svaki put dosad, a ima samo 23 godine.

    Ako ovo nije kritika, izvini molim te @marcio amoroso, ja ne znam čitati.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Vlašić je za mene sjajan igrač, prvenstveno sjajan udarac i sjajne fizičke predispozicije. Kao nekog vođu ga ja također ne vidim, ali naravno da treba imati mjesta u repki.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma sve 5. Kolega se vise okrenuo budućnosti nego kritizirao. Krivo smo se razumjeli očigledno.
  • flexXy
    1.9k
    A dobro sad govorit o nekom vođi pored Modrica, Perisica, Vide i Lovrena nema smisla realno. Pretpostavljam da ce oni odradit jos svjetsko prvenstvo i tek tada ce se trebati istaknuti netko od ovih mlađih a do tad se imaju priliku izgradit kao igraci i osobe da postanu lideri.
  • Dudu
    2.6k


    Moguće.. Ja recimo očekivam ubrzo poziv i za Tomu Bašića ako nastavi bit ponajbolji igrač u Bordeaux-u, iako su svi iz mlade garde Tovara uključujući Bradarića i Vlašića, po meni su svi redom zaslužili pozive nego naša mlada garda koja dolazi: Moro, Sosa, Ivanušec, Majer... Što ne znači da se to ne može promijeniti vrlo brzo..
  • Bosna86
    11.5k
    Ništa ja nemam protiv momka... Blanka i on su primjer pravih sportaša koji su isključivo svojim radom došli tu gdje jesu...

    Moj problem s njim i Pašalićem je skroz drugi... Ima razlog zašto on igra u Rusiji i zašto je Pasalic rubni igrač prve postave Atalante ( dok Ilicic nije otišao u k sa zdravljem igrao je zadnjih 20 min)... Forsira ih se radi tobožnjeg mira na relaciji jug sjever na ustrb reprezentacije, dok se neke druge šikanira
  • The Undertaker
    3.9k
    Budući vođe reprezentacije, kad se Luka umirovi, su Lovren i Brozović. Da mi je biti u svlačionici kad Broz drži motivacijski govor.
  • Papastrumf
    9.4k

    Slazem se za Pasalica, za Vlasica nikako.
    Tko je to u boljoj formi u reprezentaciji od Vlasica?
    Naravno, izuzmemo li Modrica, koji je i dalje tata mata za sve i s 35 na ledjima.
  • Bosna86
    11.5k
    Nisi me razumio sta me smeta... Vlašić se po medijima predstavlja kao netko kome treba prepustiti ključeve reprezentacije i dati mu kapitensku traku sljedeće g kad se Modrić oprosti... Jednostavno on za mene nije taj
  • Kwedi
    3.8k
    U kojim medijima? Čak ni tovarski portali nisu takva radikala
  • Neki tip
    19k
    Rasprava o vođi mi je potpuno bespredmetna.

    Otkad se to vođu imenuje na tribini ili na terenu? Njega se prepozna, nametne se. U ekipi te se sluša ili slušaš.

    Pa neće ni sn ni sd ni jl ni vl ni mi na Zoni odredit tko će biti novi vođa reprezentacije.. ok, netko će dobiti traku, ali to posve sigurno neće biti netko "medijski predodređen".

    Ima Dalić svojih felera, ali da ne kuži dinamiku grupe - čisto sumnjam.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.