• Eduardo
    17.5k
    Koju pm treba Misic napravit da zavrsi u veznom redu ispred igraca koji se zadnjih pola godine mota po stoperu i desnom bekuImamo Dinamo

    Za Jakića smo se odlučili jer može odigrati tri pozicije. Mišića nisam vodio jer ne želim da na SP ide netko tko prvi put igra za reprezentaciju.

    Ok popis. Promašio sam samo Vidu u prognozi od neki dan.
  • Nolifer
    6.6k
    Budimir ispred Čolaka? Nije mi jasno...
  • Captain America
    13.6k
    Daliću, jebi se zbog Mišića.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Objasnjenje mu stoji, pitanje je zasto poziv nije dobio ranije..
  • Crusades1986
    9.7k
    Moglo se i bez petog stopera (Vida) koji je tamo zbog atmosfere i starih zasluga, a pozvat Ivanušeca ili Mišića...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ok popis. Sumnjam da je itko u nekakvom globalu očekivao drukčiji.

    Pari oči "svemogući slavonac" bez kojeg s eitekako moglo i može i tjt
  • flexXy
    1.9k
    Dalo se mjesto Vidi koji nece moci ni igrati zbog ozljede. Smijurija, mogao ga je uhljebit u svoj nestrucni stozer kao Olica, Mandzu i Corluku.
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ivanušec po meni nije trebao bit ni u ovih 34, a di u 26. Ne znam uopće otkud on u raspravi.

    A Vidu se cipelari i ok, možda s razlogom, ni ja ga ne bi vodio nit bi vodio toliko stopera, ali on u AEK-u igra sasvim dobro.
  • luka modic
    608
    Po meni sasvim dobar popis,4 naša igrača,a igramo HNL,Jakic zasluzeno ispred Misica,a Vlasic isto hvata dobru formu u Torinu i vjr je jedan od tri njihova najbolja igraca ove sezone i to u puno jačoj ligi nego našoj.Livi i Šutalo sig trebaju bit starteri a Petkovic i Orsic,ako nista dobit neku pristojnu minutažu.
    Ps. Ne shvacam kako netko moze stavljat Ljubicica kao reprezentativca nakon ove polusezone koju je odigro dobro a nista vrhunski kad na toj poziciji vec imamo Sosu i Barisica.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Jakic nije zasluzeno ispred Misica jer nije puno toga pokazao u reprezentaciji, a i u klubu uopce ne igra veznjaka.
    Razumijem Dalica da vodi one koji su izborili ili odigrali bar nesto do sada za reprezentaciju. S jedne strane tu je ta famozna atmosfera s druge strane izbijas si vjerojatno najbolju zamjenu za Brozovica zbog manjka nastupa, a za taj manjak si ti odgovoran.
  • luka modic
    608
    kako ce pokazati puno u reprezentaciji kad nije dobivao priliku uopce ispred Brozovica,a iovako ionako ta pozicija nebitno Jakic ili Misic nece imat nikakvu ulogu na svjetskom vec samo da popune mjesta,čak i kad bi se ozljedio Brozovic vjerojatnija opcija bi bila povuc Kovacica i Modrica na zadnje vezne a na prednjeg stavit Pasalica ili Sucica.
  • luka modic
    608
    Livi
    Juranovic Sutalo(Lovren) Gvardiol Sosa
    Brozovic Kovacic
    Modric
    Majer(Vlasic). Perisic
    Livaja(Petkovic)
    Mislim da ce ovih 14 najvise konkurirat eventualno jos Pasalic,Sucic,Erlic
  • Krizy
    35.8k
    Kad već Jakića računa na više pozicija jer u Frankfurtu igra desnog beka, stopera i zadnjeg veznog onda je mogao on biti taj peti stoper po potrebi, a pozvati Mišića umjesto Vide.

    Ali ipak dobar popis, tih par igrača o kojih se raspravlja će se uvijek naći.
  • Tundra
    511


    livaja prije Petkovića i Budimira?
  • Mlađi referent
    10.5k
    Može i u nepopularna, ali meni je Livaja prva špica
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.