• Navijač Dinama
    7.3k
    Eo i tovar za kraj dao gol.
  • Ludovic IX
    5.2k
    U dvije zabio dva..bio na pravom mjestu u pravo vrijeme.

    Za razliku od kramarića
  • Ludovic IX
    5.2k
    Tak je i Petko krenuo u repki i onda stao.
  • Mali dioničar
    14k
    Za razliku od kramarićaLudovic IX

    Kramarić je zabio baš fini gol, nije on kriv kaj je bilo zaledje. Plus izborio je penal, nije on kriv kaj Modrić nije zabio.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    i Stanišić je odličan bio. A :ok: stoper je po pr.poziciji.
  • deda
    27.7k
    Mali Sučić je prebačen u seniorsku momčad zbog Mateovog trećeg žutaka
  • Mali dioničar
    14k
    Mali Sučić je prebačen u seniorsku momčad zbog Mateovog trećeg žutakadeda

    :clap:
  • deda
    27.7k
    Dakle, trenutno su tri U-21 igrača sa seniorima.
  • marcio amoroso
    32k
    Mali Sučić je prebačen u seniorsku momčad zbog Mateovog trećeg žutakadeda

    Vjerojatno i zbog užasne forme Vlašića. Čovjek se jučer nije sastao sa loptom.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ponovno smo prodisali. Nakon dugo vremena uživao sam u utakmici repke. Stvarno lijepe kombinacije, dodavanja, krilo, sredina, dupli pasevi, sve. Odigrali smo kako skoro uvijek treba protiv takvog protivnika, suvereno, moćno i s puno udaraca na gol, ali koji nisu iz očaja nego iz izrađenih akcija.

    Jako, jako puno smo dobli sa Sosom. To je jedan moderni bek koji se ne drži kao pijan plota aut linije nego aktivno sudjeluje u igri i izgradnji igre, ulazi unutra, kombinira sa suigračima, traži stalno priliku za dobro dodavanje ili ubacivanje i ne mora si uvijek izboriti poziciju uz liniju za nabac nego bez problema nabaci i s poludistance.

    Stanišić je malo bio impresioniran što je razumljivo, ali kasnije se opustio i pokazao da će biti nešto od njega.
    DĆC i Gvardiol suvereno u obrani. Predobri Joškovi izlasci iz obrane s loptom, poput modernog stopera, i to su sve izlasci s idejom, ne bezveze i to je pravi način da se izgradi napad od obrane, a ne da se vezni moraju stalno spuštati po loptu. Sve je okrunio i golom, dečko će biti zvijer.

    Modrić, što reći, njega je gušt gledati, ono dodavanje vanjskom koje nije završilo golom, fascinantno i još fascinantija lakoća s kojom to radi. U prvom je bio malo više naprijed, a Broz je gradio napade, kasnije je bio posvuda. Broz i Kova dobra tekma isto. Perišić, još uvijek 2. najvažniji naš igrač, cijelo vrijeme pokušavao trudio se i zaslužio gol. Vlašić opet malo nedorečen. Krama jako dobar bio, šteta za gol.
    Općenito ova neka igra koju smo već probali u Splitu, bez pravog napadača gdje svi u ofenzivi sudjeluju u napadu i kombiniraju mi se sviđa.
    I općenito od rujna se igra sve više diže.
    Imamo stvarno široku klupu, sad na svim pozicijama.

    Na kraju treba reći i da smo primili samo jedan gol u kvalama, od ekipe koja je puštala na sve strane do ovog, svaka čast. Mislim da je i neki rekord oboren, ne da mi se sad gledati koji. :)
  • Keyser Soze
    8.1k
    Mislim da je i neki rekord oboren, ne da mi se sad gledati koji. :)Mali Zeus

    615 minuta bez primljenog gola :smile:
  • Mali Zeus
    9.4k
    615 minuta bez primljenog gola :smile:namodi grebza

    to je taj. :smile: :up:
  • vjeko1701
    5.9k
    Kaj mislite, dal nam mogu Kekove trupe danas barem malo pomoći?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.