• db-izbjeglica
    14k
    mi zaslužujemo 80. i neko mjesto na svijetu u reprezentativnom nogometu.

    što je toliko teško napisati, sretno u reprezentativnoj mirovini, hvala za odlične nastupe, hvala za gol rusiji 2018 ili ne napisati ništa, nego bacati nekakve sarkastične komentare! :monkey:
  • miro
    3.7k
    Zašto sarkastične? Pa to je točno modus operandi Z.D. koji si gradi carstvo okupljajući prekobrojne i postavljajući ih na mjesta za kojima nema potrebe.

    Vidi hvala na golu Rusiji, golu Ludogorecu i nabijem ga za prošlogodišnji gol Dinamu
  • Blueshadow86
    1.4k
    Tako je, trebamo svi biti ponizni. :heart:
  • Keyser Soze
    9.1k
    golu Ludogorecumiro

    Gol koji je ostavio Mamića u klubu.
  • miro
    3.7k
    Da, jer inače bi ga izbacio tko?
  • Mlađi referent
    11.8k


    Istina. Mamić je taman mislio reći “nisam isporučio rezultat pa odlazim”

    Kakvi naivci
  • vjeko1701
    6.9k
    Ajde da nakon toga nismo izgubili prvenstvo, da nismo ispali skroz iz europe u pretkolima, da nisu došle pravmomoćne presude nakon kojih je on i dalje vodio klub mobitelom.

    Jednostavno se vidi da je on bio spreman isisati Dinamo do zadnjeg centa i poslati ga 2 metra pod zemlju prije nego se makne. To jedno ispadanje ne bi promjenilo ništa.
  • Kruno
    259
    Bilo je i vrijeme da se oprosti. Zgadio mi se protiv Aeka.
  • BBB Baranja
    287
    Ovaj oprostaj mu je sjeo ko budali samar... Olic taman otisao u U-21, imamo novog pomocnika izbornika!!! #Obitelj
  • miro
    3.7k
    Znači, po svemu sudeći, Modrić se neće oprostit prije SP 2026, a Real mu sljedeće godine neće produžit ugovor. Nadam se da će si nać neki klub u MLS-u i da ga mi nećemo "održavat u formi" kao što je to Hajduk napravio s Perišićem
  • Mali Zeus
    11.1k
    što je toliko teško napisati, sretno u reprezentativnoj mirovini, hvala za odlične nastupe, hvala za gol rusiji 2018 ili ne napisati ništa, nego bacati nekakve sarkastične komentare! :monkey:db-izbjeglica

    Preteško je to.. jebiga. Treba i dalje održavati mit da je slavio gol koji nam je zabio u dresu AEK-a i da bi Mamić otišao da nije zabio Ludogorecu.
  • Lynx17
    3.4k
    Suska se da su oba Milan i Inter zainteresirani za Luka Sucica. Gdje bi mu bilo bolje?

    A Petar Musa, nakon sto je vec zabio 13 golova u MLS, navodno ima interes od Ipswich Towna.
  • Facke
    3.1k


    Musa je sad u MLSu zabil 13 golova. To mu je za sad najvise u jedne sezone. I to nakon 20+ tekmi. Slabe se tam obrana igra i mene se ta liga uopce ne svida. Tam bi Bosko Balaban natrpal 25+ golova. :sweat: Ak bu otisel u Ipswich , borba za opstanak, trebala bi igra bit dost defanzivna i kad pogledas kulike miljuna je Ipswich vec utopil za poluproizvode s City/Chelsea a i slicne teske da budu ostali v lige. Jedine ak misliju jos vu par postena pojacanja potrositi.

    Sucic bi se uklopil i v Milan i v Inter. Tak da je se jedne di bi isel, bar po mene.
  • Lynx17
    3.4k
    Musa je sad u MLSu zabil 13 golova. To mu je za sad najvise u jedne sezone. I to nakon 20+ tekmi. Slabe se tam obrana igra i mene se ta liga uopce ne svida. Tam bi Bosko Balaban natrpal 25+ golova. :sweat: Ak bu otisel u Ipswich , borba za opstanak, trebala bi igra bit dost defanzivna i kad pogledas kulike miljuna je Ipswich vec utopil za poluproizvode s City/Chelsea a i slicne teske da budu ostali v lige. Jedine ak misliju jos vu par postena pojacanja potrositi.

    Sucic bi se uklopil i v Milan i v Inter. Tak da je se jedne di bi isel, bar po mene.
    Facke


    Musa je lose poceo, ali je zabio 9 golova u zadnje 8 utakmice.

    Mozete misliti da je MLS los (niti meni je previse drag), ali u krivu ste ako mislite da svako moze tamo doc i odma uspjeti. Mozda jedino Messi i Ibrahimovic su iz pocetku pokazali klasu. Ovi ostali, ne bas. Pogotovo ti "penzioneri" koji su mislili da mogu tamo igrati sa 30+.

    Insigne je dosao kao igrac prvi 11 Napolija i Talijansku reprezentaciju ali nije si dokazao u MLS. Bernardeschi takoder (iako je on poceo bolje u zadnje vrijeme). Oni su trebali zajedno napraviti dar-mar, ali na kraju jednu velika nista.

    Medutim, ni ja nebi preporucio Musu da ide u Ipswich Town, ili bilo koji takvi "yo-yo" klub (Championship-PremierLeague). Neznam zasto je uopce otisao u MLS. To nije pravi put, ali ocito mogao bi svejedno nazad u Europu. Bolje bi mu bilo da je otisao u klub poput Celtic (iz Benfice) pa onda u Englesku nego iz MLS. Ali to je bilo njegova odluka.
  • Facke
    3.1k


    Ne mislim ja da je MLS ovak losa liga. Kaj se tice ofenzivne igre i napadacke je super. Mene v defanzivem delu nije nis iskrene. Slabe te igraju kulike sam ja videl. Pogotove kad sezona ide prema kraju kad su se blizi play offi , a nema ispadanja onda ove dolnje ekipe igraju prek kurca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.