• Ludovic IX
    11.8k
    Zato sto mu je karijera van reprezentacije, blago rečeno osrednja. U repki je bio duplo bolji igrač nego u klubovima. I imao je taj lakat koji mu nitko nije sudio
  • Filip85
    1.4k
    I to u vrijeme kada je kvalifikacijska grupa za SP bila Danska, Grčka, BiH i Slovenija, a ne da ti je kao danas jedini ozbiljan konkurent Češka...
  • Jurki
    26.1k
    kvalifikacijska grupa za SP bila Danska, Grčka, BiH i Slovenija, a ne da ti je kao danas jedini ozbiljan konkurent Češka.Filip85


    To su bile kvalifikacije.. kad je svaka tekma bila na noz i moral si se dobrano pomuciti da uzmes bodove.
    Al bitno da se Dalic kurci kak smo sad prosli kvalifikacije nikad bezbolnije.
    Jebote pa Belupo bi presel tu skupinu s eventualno jednim porazom.
  • criticus
    8.3k
    Evo već prije drugog kola najbolji smo.kad je najteže by Luka Petrinec
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.