• LovroZG
    1.3k
    Slažem se. Radije bi njega gledo nego Hajrovića koji nam odlazi za pol godine. Osim ak ne ode i vrati se za par dana ko Gavran.
  • deda
    26.3k
    To i je danas glavni problem s bekovima. To su najčešće klinci koji su bili brzi pa ih se forsiralo na krilima, tehnika je zanemarena i onda kad su došli u ozbiljan nogomet prebaci ih se na beka pa im treba 5 godina da skuže što bi trebali raditi.
  • cron1ck
    1.5k
    Mozda se sad malo odmaknem od teme, ali da podjelim svoje iskustvo na ovu temu oko Stojketa. Znaci trenutno igram u Međužupanijsko ligi Slavonski Brod i Požega, nesto kao 4. Hrvatska liga, uglavnom od malena sam bio lijevo krilo jer sam prirodni ljevak i uvijek sam isao prema naprijed, međutim prije 4,5 godina ostali smo bez lijevog bočnog, naravno da sam odma prebačen jer sam bio ljevak. Znaci meni je prvo cijelu sezonu kroz trening trebalo da naučim samo kako otvoriti prostor kad golman ispucava loptu, pa pozicioniranje kod kontra napada, kod tranzicije, a da ne pricam o obrambenim zadatcima. Tek sad mogu zamisliti kako je dečkima koji igraju profesionalno kako je to zapravo tezak zadatak. Jos jedan primjer je Jakolis iz Hajduka, decko je sa napadača presao na bočnog, tako da svaki put kad bude bilo kakva prepirka oko njega, stanem decku u obranu.
  • Bosna86
    11.1k
    Zna se, u napadu siroko i sto bliže out liniji, u obrani sto uže :smile:
  • Krizy
    33.6k
    https://forum.pfc-cska.com/viewtopic.php?f=9&t=17188

    Evo njihova tema za sutrašnju utakmicu, ako nekoga zanima.
  • Majki2111
    2.5k
    Defanzivni skok im je veliki problem. Svi supsrnici su ih punili ubačajima. Morat ćemo dobro punit 16erac.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Večeras kad bi izvukli remi , bilo bi vrh.

    Ovako imam 2-0 za CSKA na pameti. Nadam se da sam u teškom krivu :smile:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Večeras kad bi izvukli remi , bilo bi vrh.Navijač Dinama

    Ako bi remi bio vrh, kaj bi bila pobjeda?
  • Navijač Dinama
    6.8k
    sa obzirom tko nam je trener,pobjeda u gostima, u Moskvi, bilo bi "prijatno" iznenađenje.
  • xavier
    11k
    Znači remi "vrh", a pobjeda "prijatno iznenađenje"...zanimljivo vrednovanje :smile:
  • Mali dioničar
    13.4k
    Defanzivni skok im je veliki problem.Majki2111

    Šteta kaj nema u ponudi Supersporta Lauritsen daje gol.
  • SAS1987
    13k
    Ako se zeli proći grupa onda je remi protiv feyenoorda bio kiks tako da se nas voljeni trener mora vaditi sa pobjedom u Moskvi. Pa da ga sad vidimo.
  • Infinity
    14.9k
    Mi gore mozda i 5-0 izgubimo, svakome se moze dogoditi, al reci prije utakmice da je bod vrh je u najmanju ruku smijesno. Ne zelim podcijeniti CSKA, al ne idemo Barceloni jbt.

    Gore je bod minimalno sto se mora uzeti. Hocemo proci skupinu, a vrh nam bod u Moskvi :fear:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    da, jer da imamo trenera koji to jest po struci, onda bi remi i poraz bili iznenađenje.

    Hocemo proci skupinu, a vrh nam bod u Moskvi :fear:
    1hReplyOptions
    Infinity

    Sa osuđenikom na klupi nikad se ne zna. :smile:
  • Infinity
    14.9k
    Kako ti ne dodije vise jedna te ista teza? Naravno da svi zelimo boljeg trenera, al da mislim da je bod vrh u Moskvi, pa ne bih ni gledao utakmicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.