• xavier
    11.1k
    Atmosferu u momčadi najbolje odražavaju reakcije ostalih igrača kod penala. Danac van sebe i ispituje suca (iako je penal čist da ne može biti čišći), a ostali potpuno nezainteresirani. Nitko da mu uputi jednu riječ, kao da to s njima nema nikakve veze...
  • Morales7
    184
    Čisti drugi žuti
  • Blaz
    350
    Kastrati ima jako visok postotak prolazaka 1 na 1.
  • Dudu
    2.6k
    Koja smo mi bruka od ekipe postali.

    Uigrani mehanizmi = 0
    Samopouzdanje igraca = 0
    Dekoncentracije u obrani = 10

    MCOIS
  • flexXy
    1.9k
    Ovoj budali na klupi treba objasnit, ako mu je vec cilj da izvlaci lovu iz kluba, da vise love moze izvuci ako igraci igraju dobro. A to ce jedino biti ako igraci igraju za nekog trenera prema kojem imaju postovanja a ne za osudenog kriminalca.
  • markoli
    1.6k
    I Bruno je debitirao autogolom. :razz:
  • Keyser Soze
    8k
    Ima netko link za tekmu?
  • nkdz
    829
    žalosno da se mi protiv Varaždina moramo valjati po terenu nakon najobicnijeg starta
  • Markelo
    2.5k
    Da se skupi 11 ljudi sa zone zabili bi jedan gol ovakvom Dinamu. Jer "clean sheet" je kod brace nepoznanica
  • Navijač Dinama
    7.3k
    na njihovu čuvenu nesreću taj bi strijelac bio ja :lol:
  • domobran86
    179
    Osjeti se jos ugiranost i tracak stare ekipe. Ako se proda jos neko najebali smo.
  • Dudu
    2.6k
    Golcina Orsica
  • Morales7
    184
    Iako sam rekao da mi se sviđa postava, ali par stvari je odmah vidljivo

    Kastrati nije igrač za Dinamo ( bar kada mi vodimo igru) kad gledam njega i Mohu to je kao kada igraš fifu i staviš dva igrača isključivo radi brzine, a sve ostale ocjene im katastrofa.

    Tolić ajde sad izboreni faul, ali on se nije niti jednom ponudio, a trebao bi biti glavni fantazista.

    Rasmusen jednostavno izgorio, ne mogu reći da ne valja niti valja, ali izgorio. Uvijek sam za da se odmah baci u vatru i jbg...

    Volio bi da drugo poluvrijeme uđe Ivanušec umjesto Oršića i Menalo umjesto Lirima


    I ako već Dinamo će dovest pojačanje to mora bit lijevak koji igra desno krilo
  • LovroZG
    1.3k
    Danac imo 5 velkih greški u prvih 20 minuta, al on je tek dva treninga odradio.

    Iz igre nismo niš napravili, trebalo nam je pol sata da proigramo...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.