• flexXy
    1.8k

    U prvoj sam mislio da sam gotov dok nisi napravio blunder pred kraj, da si pojeo konja sa topom bi mi uzeo kraljicu i bilo bi gotovo
  • Majki2111
    2.5k
    Jel možeš protiv mene samo da upišem vaše?
  • flexXy
    1.8k

    Moze ajde posalji mi invite
  • Majki2111
    2.5k
    obije me dobio
    flexy bravooo. Odlično odigrano
  • flexXy
    1.8k

    Ova druga prava sahovska partija, naganjali se na vrijeme :smile:
  • Majki2111
    2.5k
    Mani vrijeme i ne idu u istu rečenicu..... Al bravo ostavljao si me bez ideje.
  • Majki2111
    2.5k
    @NitkoBitan Dobar si za početak. Ne radiš nikakve velike gluposti.... Možeš bit dobar... :strong:
  • Krizy
    33.6k
    Zanimljivo da su oba turnira osvojili dečki iz Rame :wink:
  • Plavi-9
    383
    ovo je prekinuto prvenstvo :rofl: . Povjerenik za natjecanje se još nije očitovao.
  • Majki2111
    2.5k
    Ma oba turnira nisu završena. Ekipa ili neće ili izgubi volju na pola. Ništa nije zatvoreno. Ja odigrao najviše...
  • Majki2111
    2.5k

    https://www.youtube.com/shorts/aabY_WG2WaM

    Ne znam, evo čisto moje crtica iz srca prema ovoj igri koju osjećam.

    Tta mi ju je pokazao kad sam imo 4-5 godina negdje. Dan danas ju igram. Nisam najbolji. Ima i ovdje na Zoni boljih. Ja sam čisti prosjek. Nikad se nisam niti poluprofesionalno bavio šahom. Nitijednu knjigu nisam pročitao iako je bilo pokušaja, a jedan još i traje. Samo amaterski ovako kao hobi za odmor. Nekad manje nekad više. Uvijek se možeš odigrat partiju šaha, uvijek se možeš vratiti k šahu.

    Osjećam ko neki poziv da moram propagirat šah. Sjećam se u osnovnoj još ekipa nije znala šah, bio sam u šoku.

    Smatram to općom kulturom.

    Gore mi je fina animacija svih prvaka.

    Probat ću naučit bar prvake sve po redu... Ko neku pjesmicu iz hrvatskog.

    Šah uvijek veže uz sebe neku anegdotu, priču, kontekst. To mi je vrhunski.

    Praćenje šaha i nogometa ne mogu usporedi.Nogomet pratiš kao sport. Rigidno nekako. Šah je više na emociju.

    Shvaćam da sam prosjek i da 5 godina već ne napredujem, da hrpu toga ne znam o ovoj igri, al ono kaj znam je čista strast i emocija. :heart:
  • Plavi-9
    383
    Meni daleko najdraži Gari Kasparov i Bobby Fischer :smile: . Uvijek su mi draži igrači koji u sebi imaju dozu nepredvidljivosti i ludosti na neki način.
  • Majki2111
    2.5k
    talj i nedžmedinov
  • Patak
    2.2k
    Ne znam znate li za Simena Agdesteina, norveškog velemajstora sa rejtingom 2500+ koji je trenirao i Magnusa Carlsena?

    U isto vrijeme igrao je i nogomet i nastupio osam puta za norvešku reprezentaciju i zabio jedan gol.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.