• NitkoBitan
    12.3k
    Nemam veze sa novinarstvom ali je smijesno da novinarka pita za intervju jutro nakon finala na koje Bruno nema najbolje sjecanje. Ne znam jel ta novinarka zna razliku izmedu izjave, odgovora na pitanje i intervjua koji se obicno dogovara unaprijed i zahtjeva vrijeme. Pa ne mozes covjeku banut na aerodromu i pitat ga za intervju u momentu kada ide doma. Pitaj ga uljudno za izjavu ili moze odgovor na pitanje dva i ne kesi se iritantno pa ces mozda i odradit uspjesno svoj novinarski zadatak. Da nisam znao o kojoj se televiziji/portalu radi bila bi mi dovoljna 3 pokusaja.
  • Patak
    2.2k
    Ta televizija je provodila medijski teror tokom korone. Zabranio ni ih, a voditelje kaznio. Onda bi u zatvoru mogli intervjuirati koga žele.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Mora se ovaj gurat sa plivajom :vomit:xFire

    Kakva hebena glupača.
  • Mrvica
    3.3k

    Je da ima dres Livaje, al čovjek je čak i ispao korektan sa riječima utjehe
  • Zagi
    5.2k
    Jako dobar danas sveukupno.
    Zabraniti izvođenje penala. Dosta je više.
  • Juznjak
    3k
    Mene najviše boli što je on odlučio da je način na koji sad izvodi penale bolji od načina na koji je ranije izvodio.
    Attachment
    FullSizeRender (6M)
  • Ali
    1.9k
    Kad sam vidio onako dugu pauzu kod penala prije izvođenja rekao sam , nema gola...
    Upravo kao na ovom videu gore, makni se van 16m dok oni protestiraju , i kad se očisti sve. Uzmi loptu i opali, pa ak ti skine skine... ovo dok stoji 2 minute on ima šah u glavi, ocu gore, lagano itd... i onda nista
  • MolonLabe
    393
    Rolice, ekzibcije, neviđeno građenje i šmekereski penali.

    Bruno volim te ko brata, ali ti si rođen za futsal. Prelazi u Futsal Dinamo i osvajamo Ligu prvaka.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    nema tu govora o šmekerskim penalima....tri zadnja penala koja je izveo i sva tri promašio.

    U sva tri slučaja golman bira stranu prije nego je on uputio udarac...možda griješm, ali poanta tih šmekerskih penala sa laganim zaletom je da čekaš gdje će golman krenuti i onda pošalješ loptu u drugu stranu...ovo je totalno suprotno od toga.

    image.png

    image.png

    image.png

    Petko, ostani, potpiši ugovor, ako treba dvije milje po sezoni, doktor si....al brate bili ili promjeni način izvođenja ili nemoj ni pucati penale. Zna on zabiti penal i u turbo važnoj utakmici, bez laganog šetkanja do lopte i pilećeg udarca, a da golman nije izabrao stranu prije udarca.

    image.png
  • marcio amoroso
    32.5k
    I taj protiv Benfice je jedva ušao i dirao je golmana. Nek ostane, nemam ništa protiv njega, ali za penale je nula bodova.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    puknuo je po sredini...što nije loša opcija. bolje nego dodati loptu golmanu da je uhvati.
    al nebitno...poanta je da šmekerski izvođač posprema sva tri ova penala bez problema, sa laganim smješkom, petko to nije...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Takva mrga od covjeka, pa daj ju punom zavaljaj pa makar isla Bogu pod noge
  • Patak
    2.2k
    Da, nije za penale, ali sad si mislim to mu Bišćan treba reći nekako...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.