• Eduardo
    16.8k
    Uz ove standardne na popis su uvršteni i igrači koji su dobili određenu minutažu krajem prošle sezone, ali i oni koji su se spletom okolnosti početkom ove sezone našli u zapisniku.

    Kako se roster bude mijenjao do kraja prijelaznog roka tako ćemo editirati uvodni post.

    VRATARI;
    • Dominik Livaković (25)
    • Danijel Zagorac (33)
    • Renato Josipović (19)
    • Nikola Čavlina (18)

    STOPERI;
    • Joško Gvardiol (18)
    • Dino Perić (26)
    • Kevin Theophile-Catherine (30)
    • Marko Lešković (29)
    • Josip Šutalo (20)
    • Rasmus Lauritsen (24)

    LIJEVI BOČNI;
    • Marin Leovac (32)

    DESNI BOČNI;
    • Petar Stojanović (24)
    • Sadegh Moharrami (24)

    ZADNjI VEZNI;
    • Arijan Ademi (29)
    • Kristijan Jakić (23)
    • Robbie Burton (20)
    • Bartol Franjić (20)
    • Tomislav Duvnjak (17)
    • Josip Mišić (26)

    OFENZIVNI VEZNI;
    • Luka Ivanušec (21)
    • Lovro Majer (22)
    • Marko Tolić (24)
    • Edin Julardžija (19)
    • Iyayi Atiemwen (24)

    LIJEVA KRILA;
    • Mislav Oršić (27)

    DESNA KRILA;
    • Lirim Kastrati (21)
    • Izet Hajrović (29)

    NAPADAČI;
    • Bruno Petković (26)
    • Mario Gavranović (30)
    • Mario Ćuže (21)
  • Eduardo
    16.8k
    Razrijedili roster...

    • Emir Dilaver (29) >> Rizespor
    • Stefan Milić (20) >> Varždin (posudba)
    • Sandro Kulenović (20) >> Rijeka (posudba)

    Kao strano tijelo na popisu mi izgledaju još (bez obzira na to kako su pojedinci odigrali KUP);
    • Marko Lešković (29)
    • Bojan Knežević (23)
    • Iyayi Atiemwen (24)
    • Luka Menalo (24)
    • Izet Hajrović (29)
    • Komnen Andrić (25)
  • Neki tip
    18.3k
    Zašto Menalo strano tijelo? Ne sporim, jer ne znam, već pitam..

    Dečko je igrao odlično u Širokom, potom i na posudbi u Olimpiji, u Slavenu nije toliko uspješno..

    Ne znam kaj da mislim o njemu, jedva da sam ga ikad gledao. Ono malo u Dinamu nije nešto, ali nisu to ni neke prilike u kontinuitetu.

    Je li premekan, preslab ili jednostavno nije te kvalitete da može biti prevaga makar za HNL? Za BiH i Sloveniju je očito više nego dovoljno dobar. Ako je u BiH mogao izdržati duele, morao bi moći u HNL-u. Je li baš tolika kvalitativna razlika između tih liga?

    Nekak mi nije baš za otpis, a opet, nije baš ni da mu je 19 ili 20 godina.. :chin:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Menalo je imao neke prilike kod Bjelice, nije ih iskoristio i poslan je na posudbu u Slaven gdje bi kao Dinamov igrač trebao, ako ne i morao dominirati. Nažalost nije dominirao i poslan je na sljedeću posudbu u Olimpiju, tamo je odigrao dobru sezonu i zaslužio novu priliku, izgleda da ni tu novu priliku ne iskorištava.
    Čak su ga neki klubovi i tražili, ali on hoće da se nametne u Dinamu što je razumljivo sa njegove strane.
    Mislim da jeste premekan, kao što si rekao.
    Ja mislim da će ga se ostaviti kao rezervnu opciju na desnom krilu.
  • Neki tip
    18.3k
    izgleda da ni tu novu priliku ne iskorištava.marcio amoroso

    Po čemu? Evo ispravite me, ali ne pamtim da je igrao nešto od povratka s posudbe naovamo.. Jučer sâm dobio ove. Naravno da takva tekma ne govori niš, ali eto bar nešto o pristupu. A koju još tekmu je dobio? Naravno, i na treninzima se nešto vidi, a tu mi ne znamo ništa..
  • marcio amoroso
    31.4k
    Po čemu?Neki tip sa Zapada

    Po minutaži. Očigledno mu se ne vjeruje. Jel to ispravno ili ne, ne znam, ali mu se očigledno u ozbiljnim utakmicama ne vjeruje.
  • xavier
    11k
    STOPERI;
    Joško Gvardiol (18)
    Dino Perić (26)
    Kevin Theophile-Catherine (30)
    Marko Lešković (29)
    Josip Šutalo (20)
    Eduardo

    Ovo izgleda baš jako tanko. KTC daleko od najbolje forme, Perić koji se vraća nakon ozbiljne ozljede i nitko ne zna u kakvom je stanju te dva klinca bez previše iskustva od kojih jedan de facto više nije naš igrač.

    Leškovića neću uopće komentirati.
  • Crusades1986
    9.3k
    mislim da sam napisao nekl dan negdje. Ostali smo na 3 stopera, jedan ima 30 godina, drugi se vratio nakon sedmomjesečne pauze, a treći je prodan u Leipzig i ide ili na zimu ili na ljeto.
    1 stoper nam je pod mus za dovest.
  • xavier
    11k


    Kako kažeš, jedan pod mus. Ne želim uopće zamišljati ozljedu KTC-a i onda recimo u skupini EL stoperski par Gvardiol - Perić/Šutalo.

    Iako bi stopera u tom slučaju igrao Ademi.
  • Kwedi
    3.8k
    Jozo Šimunović sto mu darkvudskih bubnjeva!
  • Neki tip
    18.3k
    Po minutaži. Očigledno mu se ne vjeruje. Jel to ispravno ili ne, ne znam, ali mu se očigledno u ozbiljnim utakmicama ne vjeruje.marcio amoroso

    Po tome možemo zakljuciti da je baš jako loš na treninzima.. Jer teško mi je malo reći da netko ne iskorištava priliku ako nema minutaže kako i sam kažeš.

    Za takve, koji nemaju minute na terenu, obično kažemo da nisu ni dobili pravu priliku, a ne da je ne koriste, zar ne? :)

    Vidjet ćemo, nisam mu zagovornik, jer ga nisam baš ni gledao, ali što veliš kao back up opcija bi valjda mogao proći.
  • Infinity
    14.9k
    Biti najbolji u BiH PL ne znaci puno, za Dinamo ne znaci nista. Crnov, Lendric, Zakaric, Tatar, Bilbija, Zeba su samo neki od igraca koji su harali ili koji jos uvijek haraju Premijer ligom, a u Hrvatskoj nisu bili ni blizu levela Dinama.

    Uvijek se moze naci neki Hodzic, pa i Modric, ali vecina top igraca Premijer lige nije ni blizu onoga sto treba Dinamu. Menalo se mora dokazati, volio bih da je on pogodak, ali ja osobno ne vjerujem u njega. Husejinovic je pisao po protivnicima, Levskog je sam izbacio s pet kila viska, al u Dinamu tuta. Te njegove izvedbe u dresu Sarajeva su bile jedne od najboljih izvedbi nekog igraca u PL unazad deset godina. Pada mi napamet jos samo Stevanovic uz njega, a Said u Dinamu nula.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    mislim da sama kvaliteta HNL je mnogo bolja nego bosanske PL.

    Slažem se sa @xavierom a to da nam lista štopera tanko izgleda.

    Još ako ode Gvardiol,a malte ne je i otišo.

    Periću i KTC-u treba nać još jednog stopera prbližne ako ne iste klase.

    Stoper i desno krilo su nam potrebni,mislim čak i lijevo, dok Marin ne bude klasa kao Oršić.
  • Morales7
    184


    Mateo Pavlović ne znam zašto njega ne dovedu
  • Kwedi
    3.8k
    zato jer ne valja
  • Eduardo
    16.8k
    Zašto Menalo strano tijelo? Ne sporim, jer ne znam, već pitam..Neki tip sa Zapada

    Moj osobni dojam. Uostalom, nabrojili ste ti, @marcio amoroso i @Infinity sve ono što mislim o njemu. Smatram da jednostavno nije te kvalitete da može biti od koristi za nas, čak niti protiv osrednjih HNL momčadi. Za utakmice poput jučerašnjih mislim da ga nema smisla držati u rosteru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.