• Eduardo
    17.3k
    SN, mogući sastav za Osijek: Livaković - Moharrami, Gvardiol, Milić, Daničić - Burton - Menalo, Majer, Tolić, Marin - Andrić.

    OK, razumijem odmaranje nekoliko igrača, ali ovakav sastav bi bio smiješan. Menalo, Marin, Andrić? Spektakl zagarantiran.
  • Guinness
    1.9k
    Erceg lagani hattrick.
  • Crusades1986
    9.6k
    Ne razumijem ovo odmaranje igrača nakon 1 teže utakmice na početku sezone.
    Pogotovo zato što se igrala samo 1 tekma, nema uzvrata slj tjedan. Okej, zamijeniš 3, 4 igrača ali svih 10... i ne igraš protiv Istre nego protiv Osijeka koji će bit nabrijan jer u prva dva kola ima bod.

    Kužim da se nova sezona samo nastavila na staru al ovo mi fakat nejde u glavu.
  • xavier
    11.1k
    Možda je to na kraju i bila kap koja je prelila čašu. Bjelica je više od jedne sezone rotirao sastav za Europu i HNL da bi onda nakon onog Varaždina odlučio tu rotaciju skratiti...
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Livaković - Moharrami, Gvardiol, Milić, Daničić - Burton - Menalo, Majer, Tolić, Marin - Andrić.Eduardo

    Livi - ok
    Odbrana- Moharrami i Gvardiol možee, ali baš se pitam zašto li Milić i Daničić a ne Teophile(koji je odigro malo više pola sata protiv Cluja) i Mbouadje(ako je tu naravno) ???

    Burton -valjda mjenja umorne Gojaka i Ademia
    Majer- ova tekma= popravni
    Tolića da vidimo kako šta, Kastrati je za sada "ok"

    Menalo Marin krila :scream:
    I kad pomisliš da nema više kriminalanih igrača od njih dvojice , tu je Andrić špica....jedino lošije je moglo da je Kulenovića ubacio

    Ali hej, nećemo sazivat vraga da ne bi vidjeli Sandra zadnjih pol sata,

    Ali ovo je postava SN, prognoza za prvu postavu im je malo lošija nego moja.
  • Eduardo
    17.3k
    Kakav crni Moubandje? Čovjek je očito otpisan čim su ga skupa s Hajrovićem prebacili u drugu momčad.
  • Carrasco
    4k
    Po meni neće biti nikakve rotacije, nakon ove utakmice je reprezentativna stanka.
  • NORTE
    9k
    Sastavi tek sat vremena prije, zašto se spominje rotiranje, za koga se čuvaju? Za derbi u Splitu?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Prema Sofi, postava za Osijek:

    Livakovic
    Moharrami -Dilaver- Teophile -Daničić
    Burton-Ademi -Gojak- ivanušec
    Gavran i Petko
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Opet on s rombovima, ide valjda putem našeg dragog Krune...
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo je valjda od 2012, 13 da se igra bez krila
  • Majki2111
    2.6k
    I Bjelica je igro s rombom par puta u ligi i to uspješno kolko se sječam.
  • Kwedi
    3.8k
    Bez krilnih igrača?
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Bez krilnih igrača?Kwedi

    Ja se ne sjećam da je Neno ikad igrao a da mu u prvoj nisu Harjo,Kadrzior i Orsic.. uvijek je netko bio.

    Možda @Majki-Papi2111 zna bolje, i na kojoj utakmici.
  • Dinamosvetinja
    38
    Nikada Bjelica bez krila nije igrao...ne znam sta ovaj Zoran izvodi sa Gavrom covjek odigra kriminalno i ovaj mu daje sansu par dana poslije na derbiju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.