• markoli
    1.6k
    AttCycH.jpg

    Nakon spretne i sretne pobjede u Rumunjskoj - u domaćem prvenstvu čeka nas dvoboj s Osijekom, momčadi koja je ipak dosta jača od desetkovanih Lokosa i Istre. Može li prolazak u kvalifikacijama LP donesti dodatno samopouzdanje Plavima ili će posljedice emotivnog pražnjenja ipak ostaviti traga na našu momčad?

    Pitanje je i sastava i hoće li 120 minuta igre i puta na istok kao posljedicu imati nekoliko svježih igrača u prvih 11 protiv Slavonaca. Saznat ćemo u nedjelju navečer.
    1. Nakon s(p)retnog prolaska u Rumunjskoj u HNL-u nas očekuje? (39 votes)
        Pobjeda Dinama
        56%
        Remi
        31%
        Pobjeda Osijeka
        13%
  • Eduardo
    17.1k
    Zatvorimo im bokove i ne vidim način na koji mogu zaprijetiti iz igre. Možda eventualno Pero bombardero udarcem iz daljine. Oni su se nakrcali krilima, a kronično im fali prava špica i jedan solidan play u sredini.

    Došao im je Mierez. Pitanje je samo koliko je spreman i hoće li već nastupiti kontra nas.
  • xavier
    11.1k


    Mierez je, off the record naravno, već više od dva tjedna u Osijeku, ali sad napokon više nije pozitivan na koronu pa je i službeno predstavljen. Ne znam je li imao jače ili slabije simptome, ali pretpostavljam da je ipak nešto radio. Želim reći da se nije sad iskrcao iz aviona i došao u nepoznato.
  • Eduardo
    17.1k
    nisam znao da je već tu toliko dugo. Mislim da je komentator na utakmici protiv Hajduka spominjao da se još uvijek čeka njegov dolazak iz Španjolske.
  • xavier
    11.1k


    Kao što rekoh, to je "off the record". Nisu željeli objaviti da je tu dok ne bude imao negativan test.
  • Guinness
    1.9k
    nisam znao da je već tu toliko dugo. Mislim da je komentator na utakmici protiv Hajduka spominjao da se još uvijek čeka njegov dolazak iz ŠpanjolskeEduardo

    Mislim da nije nitko imao pojma... Jer se tri tjedna govorilo da je potpisao pa se počelo sprdat s tim... Na kraju juče zbilja potpisao
  • Neki tip
    18.8k
    Očekujem remi, 0-0 ili 1-1 uvrh glave, a nadam se pobjedi, naravno. 1-0, takva neka teška i na guzove.

    Zašto remi? Mislim da će momčad biti prilično izmiksana, ne samo zbog najave iz SN, nego jer je to i dosta logično.

    S druge strane, Osijek djeluje prilično bezopasno naprijed, a bodom bi na Maksimiru sigurno bili i zadovoljni, zatvorit će se naravno.

    Ukratko, tvrda utakmica s (ni)malo pogodaka.
  • markoli
    1.6k
    Osijek mi nit smrdi nit miriše. Imam osjećaj da mogu dobiti svakoga, ali bome i (pre)često kiksaju kod klubova iz donjeg dijela tablice.

    Očekujem 1-0 pobjedu.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ah osiječani, ekipa koja može sa svakime u ligi, i dobit nas i tovare i Rijeku, a onda u drugu ruku izgubit od Varaždina , Istre i drugih...

    Popravni za Majera i Ivanušeca, očekujem eventualno Gavru/Kulena(ne daj bože) u prvoj..

    1-0 pobjeda. Mislim da ovakvi sa obzirom na situaciju, protiv ovakvog Osijeka(kojeg ne treba podcjenjivat) trenutačno ne možemo bolje.
  • Infinity
    15.1k
    Mislim da cemo ih rutinski srediti. 2-0, gol u svakom poluvremenu.
  • Cosey
    429
    Znam baciti pogled na taj njihov forum kao i na podcaste (imaju čak dva) i mogu reći da me iznenadilo koliko su oni isfrustrirani i iskompleksirani.
  • Infinity
    15.1k
    Andric je veteran s 25, a Mile je jos uvijek nada s 29 :lol: Zamrzili su Dinamo onog dana kad su dobili pare.
  • Sibirski plavac
    1.1k
    Došli im Mađari u klub i od tad se bahate.Ovi kaj im vode podcast imaju tolko mržnje u sebi radi Dinama da to nije normalno.Još bi oni odlučivali hoće li Dinamo igrat na Pampasu ili ne?Trebaju bit zahvalni kaj su imali tolko sreće da od svih klubova Meszaros izabere baš njih te su time od kluba za opstanak došli do statusa kluba od kojeg se očekuju trofeji i plasman u Europu.Strašno kaj novac dela ljudima,odmah se bahate :lol:
  • og1986
    2.9k
    Komentiranje na tom njihovom forumu liči na deranje par pijanaca u lokalnoj birtiji. Isto se primijeti velika doza ljutnje i kompleksa.
    Neka tako nastave, s tim stavom nikad neće biti prijetnja Dinamu u bilo kojem smislu :smile:
  • xavier
    11.1k
    Ma ja im čak ne zamjeram, to je jednostavno u ljudskoj prirodi. Takvi su bili Riječani kad je stigao Volpi. Mislili su da je cijeli svijet njihov, da bi se kasnije primirili i vratili u normalu. Sad su Osječani u toj fazi. Čini im se da je samo nebo granica, a tek trebaju nešto napraviti jer ne samo da nemaju naslov nego nisu nikad završili ni drugi u prvenstvu. Imaju tek onaj jedan kup i ispada da su od njih po tom pitanju osim nas, Hajduka i Rijeke, onda bolji i Zagreb i Inter...

    A opet, kad zamislim što bi neki kod nas pisali da u klub uđe malo jači kapital...ispalo bi da su nam izazov samo najjači klubovi u Europi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.