• Neki tip
    19.1k
    Nisam optimist. Ne znam na čemu temeljite tu #plitakpotok filozofiju, s obzirom na to da Istra jest miki maus ekipa, a izgledali smo tamo kako jesmo.. Jedna tekma nije mjerilo, ali izgledamo usrano sve od korone naovamo..
    Nadalje, prvak HNL-a nikako ne moze biti neki brutalni favorit protiv prvaka Rumunjske, s iskustvom u Europi i cisto solidnim rezultatima (za naša mjerila).

    Promjena trenera bitno je promijenila krvnu sliku, poremetila atmosferu u momčadi i nisam baš tako siguran da kvaliteta može nadoknaditi manjak kohezije i želje za zajedničkim uspjehom.
    Ako nas Cluj plaši, što onda imamo tražiti u skupinama? Pa ništa, odmah potpisujem da do skupina LP nećemo dospjeti. Jednostavno ne vjerujem u to nimalo.
  • NORTE
    9k
    Cluj je skoro izbacio Sevillu u gostima ali im je VAR poništio gol i ispali su, a Sevilla se poslije opet narugala s Europom.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    a Sevilla se poslije opet narugala s Europom.NORTE

    Pa i jebeni Shaktar je došao do polufinala LE,isti onaj na kojem smo se sjebali za prolaz dalje.

    Ja sam mišljenja da će ovo bit mučna tekma , sa obzirom na čvrstoću Cluja i na igru Dinama u posljednjih 3 mjeseca, a kao i na predictoru tako ću i ovdi reć, a to da prolazimo sa 2-0 , jedan ćemo im umeljat samo kako mi to (ne)znamo, a drugi jer će nas napadat i onda im lupit kontru sa kojom ćemo ih poslat na hladni tuš.. Dinamo iznad svih :strong:
  • NORTE
    9k
    Pa i jebeni Shaktar je došao do polufinala LE,isti onaj na kojem smo se sjebali za prolaz dalje.Navijač Dinama

    I tamo popušio bez ispaljenog metka 5:0 od Intera kojem je Sevilla zabila 3 gola u finalu.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Ne ih podcjenit,probat odigrat ko lani u Budimpešti i rezultat bu bio povoljan.Iako nemoguće mi je zamislit da spodoba dečkima unese samopouzdanje i vjeru u sebe ko Neno.Zoki "strateže" povedi nas :roll: .Prvi put u životu da me Dinamo od 100% zanima možda 30% ak i tolko,a sve je radi spodobe i bjegunca.Plus lik još može "chillati" barem godinu dana kaj se tiče pravomoćne presude.Dečkima sretno,ali jako mi je teško slavit golove i pobjede,a u isto vrijeme znati da te momke čijim se uspjesima radujem vodi drugo najveće zlo kluba u zadnjih ohoho godina.Prvo mjesto zna se kome pripada.Nadam se da bu do cca. 2025. stvari oko kluba bile bolje.
  • immerwieder
    1.2k
    stvarno mislim da nema teorije da odigraju kao u pešti, ali isto kaj veliš, protiv svih prije u kvalama, i onih najjačih milan, werder, newcastle, uvijek bi me prala euforija u stilu možda budu prošli, ali uz ovog na klupi sve se svodi gotovo samo na praćenje rezultata
  • agramZ
    2.3k
    ma kakvo samopouzdanje i vjera u sebe.. pola igraca bojkotira trenera, sto se i vidi po igri.
  • Sibirski plavac
    1.2k
    Boli njega kifla kaj ga bojkotiraju.Imam feeling da lik izgubi prvenstvo i kup i odigra katastrofalno u Europi da ga svejedno ne bi makli sa mjesta trenera.Valjda bu za godinu dana bolje.Znajući "pravnu državu" mogo bi im i Zoki u slučaju da ga osude pobjeć ko i brat njegov.Ak već braća ne budu u zatvoru dao Bog da odu kod cigana ili grobara,ionako ga stalno zovu i sline za njim u komentarima da ih preuzme.Nas nek ostave na miru.
  • Građanski1911
    327


    To su bile pripreme nakon "one" polusezone u kojoj je Kramarić kao tinejdžer zabio 10 golova i bio drugi najbolji strijelac kluba (nakon Mandžukića), a na proljeće je bio peti napadač ekipe, iza Mandžukića, Dode, Slepičke i - Karla Primorca (propustio pripreme, a na proljeće je imao omjer od 0 golova i 0 asistencija) :heart:
  • Neki tip
    19.1k
    Karla PrimorcaGrađanski1911

    Mislio sam da znam za sve igrače iz prve momčadi Dinama u svim sezonama zadnjih cca 25 godina, ali tog dečka sam morao guglati da se prisjetim tko je i odakle on u priči.

    Nakon Dinama bio je više bez kluba, no što je igrao, a to što je igrao igrao je u Karlovcu, Istri i Maleziji. Nogometa se ostavio u 30.
  • Kwedi
    3.8k
    Kod Krune igrao, baš ga se guralo. Mislim da je čak nešto solidno odigrao na Kantridi ak mi klikeri rade
  • kinfa95
    485
    Sad je pomoćni trener Osijeka
  • Građanski1911
    327


    On je bio klasična GNK Menadžer priča, nije prošao pripreme, a na proljeće je bio treći (iza Mandže i Dode), pa čak i drugi napadač kluba nauštrb Slepičke i Kramarića koji su objektivno bili bolji i od njega i Dode.

    U 12 utakmica (provjerio na TM-u) je zabio 0 golova i upisao 0 asistencija, neslužbeni glsnogovornici kluba su tada u SN-u pisali kako je on tip napadača koji "zna sačuvati loptu" i "odlično se uklapa u konceprt igre Krune Jurčića"...

    ... samo da podsjetim, Dinamo je tu sezonu završio s čak 5 utakmica u nizu bez pobjede, a prije toga je ispao u polufinalu kupa od Hajduka s 0:0 i 0:1 (Ibričić).
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.