• cron1ck
    1.5k
    Ne znam zakaj bi se s ovim potezom udaljio od repke?reziser

    Po meni se bas udaljio, kad si ti u Dinamu malo bolji igrac ili bilo gdje od ovih “jačih” kluba u HNLu odma imas vise sanse za reprezentaciju. Vani u klubovima primjerice Rusija moras poceti golove zabijati i biti par puta odabran u najboljoj momčadi kola i tek onda te mediji i javnost pocinju gurati u reprezentaciju. Moro je odigrao dobro u Dinamu, ali samo dobro jer isto sam od njega ocekivao puno vise. Također mislim da je on jos puno ranije zelio otici i napravit kako bi neki rekli sljedeci korak. Neka mu je sretno u moskovskom imenjaku.
  • Krizy
    34.9k
    znam da je tih 1.2M plaća, nego pitam jel ima bonusa ili ne, s njima je lako manevrirati kad je u pitanju iznos koji bi mogao izvan kluba :wink:
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma naravno, to nas sve zanima. :up:
    Sam kazem da je bila spomenuta sad samo placa igraca. Za bonuse pise da ih ima, ovak kak si ti napiso
  • xavier
    11.1k
    Pa nije da je imao baš nekih ne znam kakvih ponuda. Tražili su ga Dinamo Kijev i Dinamo Moskva i on je izabrao Rusiju. Naravno da nije morao nigdje žuriti pa bi vjerojatno prije ili kasnije došla još neka ponuda, ali očito je i klub odlučio da je vrijeme za prodaju.
  • Eduardo
    17.1k
    Dinamo potvrdio na službenoj stranici, Moro potpisao za Dinamo Moskvu.

    Osjećam se čudno. Osjećaji su pomiješani. S jedne strane sam presretan jer odlazim u velik klub i jedva čekam nove izazove. S druge strane, odlazim iz kluba u kojem sam proveo 11 godina. Iz grada u kojem sam živio pola života i sigurno mi nije lako bilo proći kroz ulaz Maksimira i zatvoriti vrata Zagreba. No, to je život profesionalaca. — Nikola Moro

    Prije svega želim se zahvaliti navijačima na podršci koju su nam pružali sve ove godine dok sam bio tu. Od srca se zahvaljujem što su prihvatili iskrenost jednog Solinjanina, rođenog u Splitu. To nikada neću zaboraviti. Hvala vam! I dalje bodrite momčad jer vaša podrška nas gura prema naprijed. S vama su ciljevi još veći i dostižni. — Nikola Moro
  • Dudu
    2.6k
    Prema Transfermarktu transfer tezak 7 milijuna eura.
  • deda
    27.3k
    TM korigirao odštetu na 8,5 milijuna
123Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.