• Eduardo
    17.3k
    Iskreno, ne znam što bih rekao što se tiče njegova odabira kluba. Po meni je on igrač za trenutno malo bolje klubove od Dinamo Moskve.

    Svakako mu želim sreću.
  • Neki tip
    19k
    po meni je ovo slično kao s Marićem.. otišli u slabiji klub, no što bi mogli, ali s "vizijom" u kojoj su oni "važna karika"..

    Igrači često padaju na "projekte", kao i inače ljudi u životu. Mala smo, ali dinamična i brzorastuća firma. Pridruži nam se i žeti ćeš plodove zajedničkog uspjeha.

    Dinamo Moskva nije mali klub, ali mislim da je poanta jasna. :)

    To katkad i upali, češće ne. Procijenili da vrijedi rizika.. neće propasti.
  • Dudu
    2.6k
    Svidja mi se sto je konstantan, ali realno nije napravio iskorak nakon one ozljede, pa mozda u Rusiji to uspije. Sretno!
  • Eduardo
    17.3k
    40 utakmica je on odigrao ove sezone, preko 3000'. Čini mi se da je treći najkorišteniji igrač u Oršića i Livakovića bio.
  • deda
    27.6k
    Iskreno, puno više sam od njega očekivao. Kako po pitanju prezentacija u plavoj kosulji tako i po visini transfera te ozbiljnosti momcadi u koju odlazi.
  • marcio amoroso
    32k
    Vjerojatno je dobio dobar novac, a sam je vidio kako brzo karijera može doći u opasnost sa jednom teškom ozljedom. Ide linijom manjeg otpora, rekao bi.
  • NORTE
    9k
    Sa konja na magarca...ja ne znam cime se bodu igraci kad prihvacaju ovakve transfere.Dinamosvetinja

    Čovječe pa pet puta veće pare, vrhunski stadion i jača liga koja omogućuje i veće šanse za repku.
  • Papastrumf
    9.4k
    Sumnjam da mu dinamo moskva omogucuje vece sanse za reprezentaciju.
    Novci su glavni razlog. Velika je razlika igrati za 200.000 ili 250.000 ili 1.200.000.
  • Eduardo
    17.3k
    1.200.000 je dobio?
  • Crusades1986
    9.6k
    Ja sam procito isto 1,2 mil.
  • Papastrumf
    9.4k
    Tako pise index. Cini mi se realno, cak sam mislio da ce imat koju stoticu vise.
  • Krizy
    35.4k
    8.5M € + bonusi + 20%?
  • Infinity
    15.2k
    Po meni su moskovljani slabiji klub, rezultatski. Sve ostalo je iznad nas. Imaju brutalan stadion, imaju duplo bolju posjetu od nas, igraju ligu koja je uz Portugal odmah iza liga petica i tu je vec jako dugo. Uz to je u toj ligi posjeta takva da je najslabije gledan klub rame uz rame s nasim Dinamom.

    Uopce me ne iznenadjuje zasto netko zeli otici u Rusiju. Zasto otici u Portugal? U Rusiji se igra kvalitetan nogomet i uslovi su dobri. Napunile su nam se glave istokom i pricamo kao da je otisao u Kazahstan, a ne u jednu od najjacih liga na kontinentu u klub koji zeli biti sami vrh te lige.
  • reziser
    6.2k
    Od more sam u dinamu očekivano više. Malo me razočarao. Želim mu svu sreću u imenjaku.

    E sad.. S konja na magarca? Nebih se baš složio.

    Koji put je bolje biti prvi u selu nego zadnji u gradu. Kaj ne?

    Lovu koju dobija je daleko od male. Ne znam zakaj bi se s ovim potezom udaljio od repke?

    Žao mi je kaj je otišao. Svu sreću mu želim

    I to kaj kolega veli. Jedna ozljeda i propada karijera...
  • Crusades1986
    9.6k
    mi smo za placu igraca govorili, ovo tvoje je isto tocno al to su uvjeti transfera izmedu klubova :wink:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.