• Crusades1986
    9.6k
    Meni je neprirodno da spominješ Zdravka i Zorana, Mumiju i tajnicu i onda tri rečenice poslije se obračaš navijačima i govoriš im da čuvaju Dinamo.

    Pa pokušavaju ga čuvat upravo od ovakvih spodoba.
  • Nino Bule
    11.3k
    Prvo i bez spominjanja mamica to je lose napisana zahvala, olmo koji je jucer naucio hrvatski je 10 puta bolju poruku napisao i uspio je ne spomenut mamica imenom. Gojakova je puna patetike i obavezno uvlacenje gazdi, ali opet to je sve za ocekivat od tipa poput gojaka tako da nema iznenađenja.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Jesmo mi poseban klub u kojem se igrači koji odlaze zahvaljuju upravi i govore da je upravi teško?
  • Markelo
    2.5k
    Hehehe, a sta to Vlatki i Barisicu nije lako? Uzimat pare iz kluba pa ih vracat kao da su u banci? A od koga da cuvamo ovaj Dinamo kad su najveca opasnost za klub ljudi kojima se zahvaljuje. Al dobro, nek mu je sa srecom dalje u karijeri
  • LovroZG
    1.3k
    Meni nije jasno zaš se automatski pretpostavilo da je izjava istinita? Ne kažem da nije, al ko će to znat...
  • Dudu
    2.6k


    Haha, nije mu sigurno Barišić hakirao Instagram, pa u objavi sam sebe nahvalio :D
  • vjeko1701
    5.9k
    Nemoj biti tolko siguran, Barišič je ipak tu još od prije izuma računala, lako njemu hakirat kad ima toliko iskustva s njima.
  • NORTE
    9k
    Inače Amer je meni jako dobar igrač, ali jebiga pamtit ću cijeli živoz njegova dva mrtvaca protiv Benfice. Nije trebao biti prodan prije tekmi odluke ide li Bosna na Euro, imaju šansu za plasman. Bravo uprava.
  • Dudu
    2.6k
    Nije trebao biti prodan prije tekmi odluke ide li Bosna na Euro, imaju šansu za plasmanNORTE

    Ne vidim kakve to veze ima. Frajeru isticao ugovor za dvije godine, a nije želio novi, tipa da su ga sačuvali do ljeta, mogli bi ga prodat u pola ove cijene jer bi mu preostala samo jedna godina.
  • xavier
    11.1k
    Nije trebao biti prodan prije tekmi odluke ide li Bosna na EuroNORTE

    Nisam siguran jesam li možda nešto krivo razumio, ali kakve ovo ima veze s Dinamom?
  • NORTE
    9k
    Amer igra za startnih 11 Bosne. Porasla bi mu cijena nakon Eura. Ako se ne plasiraju mogli su ga prodat na zimu.
  • xavier
    11.1k


    Nije to baš kako novinari pišu. Igrači se skautiraju na razne načine i nema tu previše nepoznanica. Ok, neki relativno nepoznat igrač može privući pažnju igranjem za reprezentaciju, ali mislim da nakon svih ovih godina u Dinamu, o Gojaku sve znaju svi koji trebaju znati. Ne vjerujem da bi mu to utjecalo na cijenu.

    Uostalom, čini se da je izgubio mjesto u prvih 11. Prije bi to utjecalo na cijenu i to negativno.
  • NORTE
    9k
    Ne vjerujem da bi mu to utjecalo na cijenu.

    Uostalom, čini se da je izgubio mjesto u prvih 11. Prije bi to utjecalo na cijenu i to negativno.
    xavier

    Kako ne bi igranje na Euru utjecalo na cijenu Gojaka? Zadnje dvije tekme BiH u Ligi nacija je obje startao, odigrao svih 90 minuta u Italiji i prvih 45 minuta u Poljskoj.
  • Carrasco
    4k
    Od prve minute kreće za BIH protiv Ukrajine.
  • Mališan
    1.7k
    Nakon dobrog poluvremena protiv Hajduka di je izgledao kao prije odlaska, isplati li ga se zadržati u momčadi i pokušati podići na staru razinu ili bi trebao biti dio velike čistke igrača na zimu?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.