• xavier
    11.1k
    Znači Amer je spomenuo skoro sve, od Zdravka do čistačica, ali niti jedne riječi o Bjelici koji je omogućio te uspjehe o kojima piše...strašno.

    A "čuvajte naš Dinamo" :shade:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Iskreno ja ne vidim u zahvali ništa loše. Čovjek se zahvalio ljudima sa kojim je radio. Kao sto smo milijun puta naveli, igrači ne vide te likove kao mi. Dečko se uljudno zahvali svima i sve ok.
  • Infinity
    15.2k
    Zahvalio se 'svim trenerima'. Nije sad da su ga trenirali samo Bjelica i Zoka kojeg je spomenuo pa da nedostaje Bjelica.

    Misliti da ce neki igrac na odlasku je*at mater Mamicu i slicno je suludo. Logicno da ce zahvaliti svima, i Mamicima i navijacima cistacicama i svima s kojima je radio.
  • Crusades1986
    9.5k
    Ma sve okej da im se zahvališ, to je normalno.
    Al ovo "nije vam lako, ali nema predaje"
    Standardizirana forma četnika o napadima i udarima na Dinamo raznih polutajnih struktura i Soroševih plaćenika. Dajte molim vas.
  • xavier
    11.1k
    Pa nitko ne očekuje da je*e majku nekom, ali pričati o utakmicama koje pamti i ne spomenuti trenera koji ga je vodio na svim tim utakmicama...hmmm.

    I onda "čuvajte naš Dinamo" i "nije vam lako"...nije ovo on pisao nego je ovo PR kluba.
  • NORTE
    9k
    Hvala predsjedniku Barišiću i gospođi Peras koji vode moj Dinamo. Nije vam lako, ali Nema predaje.Carrasco

    Hvala tebi Gojak za dva promašena zicera protiv Benfice. Zbogom.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Da nije vam lako. :lol: :rofl:
  • Infinity
    15.2k
    ali pričati o utakmicama koje pamti i ne spomenuti trenera koji ga je vodio na svim tim utakmicama...hmmm.xavier

    Tu prica o izdanju navijaca. Spomenuo je cetiri utakmice od kojih je Dinamo izgubio tri, sumnjam da je sretan zbog neke igre tu. Od te cetiri jednu je vodio i Zoran.
  • Crusades1986
    9.5k
    Baš se žešće prosro lik. Šteta kaj nije spomenuo pandurčinu Antolića i vozača službenog auta Rožića.
  • agramZ
    2.3k
    kakve veze allianz arena ima sa izdanjem navijaca? spomene budimpestu, san siro, etihad i onda nekako dodje na allianz arenu.. sigurno nema veze sa zoranom.
  • Crusades1986
    9.5k
    Baš ne znam zakaj bi netko spominju tu utakmicu. Em smo dobili 5 komada, em nije bilo nikakvog posebno dobrog navijanja na toj tekmi.
    Druga stvar kaj je bilo 15.000-20.000 naših navijača, od kojih je većina ljudi kaj živi u Njemačkoj i okolnim zemljama, koji su se jednom čuli u 90 minuta s pjesmom "Za dobra stara vremena".
    Ne može ta tekma u rang s ove 3 ni po rezultatu ni po dojmu s tribina.
  • Nino Bule
    11.3k
    Krade zdravkovu retoriku, u svakom slucaju ocekivan izjava s obzirom da se radi o gojaku.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ništa sretno mu dalje, bio je solidan u Dinamu i malo sam mu vjerojatno previše zamjero često, ali svejedno mu želim sve najbolje dalje jer to samo može pomoći Dinamu :)
  • Miro93
    2.7k
    Ne treba sad bas analizirat svaku recenicu koju se napise. Sve je ovo bilo za ocekivat. Jos ce biti igraca koji ce hvaliti mamice i ekipu. Covjek je imao svojih gresaka, ali je napravio i dobrih stvari. Mlad je i sve je to normalno. Cak je dosta vremena i proveo u klubu sto ja nekako uvijek cijenim. Steta sto mnoge igrace nikad necemo cijeniti onoliko koliko bi ih cijenili da igraju u nekom drugom Dinamu, a ne u ovom mamicevom.
  • Kwedi
    3.8k
    Meni je njegova zahvala normalna i skroz na mjestu.

    Ništa više ne bi očekivao od tog, a opet je lijepo da se javno zahvali makar nije pod mus.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.