• Neki tip
    19.1k
    načelno se slažem, Villareal jest "dobar ždrijeb" u 1/4 finala EL, sve što si napisao stoji, ali kratak je put od toga što zaključismo (da je ovo relativno povoljan ždrijeb) do toga da si počnemo umišljati da smo favoriti.. da se Villareal "mora proći" i da bi ispadanje od njih bio kiks po bilo kojoj osnovi.

    Jer kako su oni nama "povoljan ždrijeb", mi smo njima istom logikom još povoljniji.. Favorit je Villareal, ne Dinamo.

    Prolazak tog kluba u ovoj fazi natjecanja po meni bi bio najveć uspjeh u povijesti kluba i to dovoljno govori o kakvoj se prepreci radi.

    Naravno, premostivoj. :)
  • marcio amoroso
    32k
    ali kratak je put od toga što zaključismo (da je ovo relativno povoljan ždrijeb) do toga da si počnemo umišljati da smo favoriti.. da se Villareal "mora proći" i da bi ispadanje od njih bio kiks po bilo kojoj osnovi.Neki tip sa Zapada

    Ovoga je mene iskreno isto strah. Imam osjećaj da će do utakmice mediji od Villarreala napraviti “Slaven” i da se ta prepreka kao što si rekao “mora proći”.

    Nadam se i čak sam siguran da igrači tako ne razmišljaju i da im je jasno da će morati biti na zagrebačkom nivou dvoboja protiv Tottenhama ako žele dalje.
  • Crusades1986
    9.6k
    Jučer Šimić gostuje na Novoj TV i veli pa Dinamo je favorit, 60%-40% za nas. Okeeeej. :chin:
  • Neki tip
    19.1k
    dakle već krenulo.. :smirk:

    Još mogu shvatiti ponekog navijača koji živi po principu "najjači smo, najjači", ali da netko iz nogometa ovako nešto blebne.. s toliko velikih utakmica iza sebe.. :brow: ne znam, čini mi se da moraš biti ili malo bedast ili zlonamjeran.

    Ne bih htio vjerovati da je Šimić išta od toga.
  • Mali dioničar
    14k
    Jučer Šimić gostuje na Novoj TV i veli pa Dinamo je favorit, 60%-40% za nas. Okeeeej.Crusades1986

    @Blaz di su koeficijenti? :smile:
  • xavier
    11.1k
    Igramo četvrtfinale i tu nema slabih. Koga god da smo izvukli, nismo favoriti iako što kažete, mediji će uskoro pisati da smo favoriti protiv Villarreala.

    No ždrijeb je dobar u smislu da sad nisam želio Engleze nakon Tottenhama jer nas sad sigurno ne bi podcijenili i odmah su mi u glavi one kvalifikacije nakon onih u kojima smo izbacili Engleze te se plasirali mi i Rusi.

    Po meni je dobro i što nismo dobili Slaviju jer tu bi se kod nas stvorila slika da smo puno bolji, a radi se o veoma čvrstoj i prgavoj momčadi koja igra baš neko old school nogomet i služi se svim trikovima.
  • deda
    27.7k
    A kaj drhćete, plitak potok bu :nerd:
  • Mali dioničar
    14k
    Evo kladioničari se ne slažu sa Šimićem.

    sqkp0moi2zovljg4.jpeg
  • marcio amoroso
    32k

    Iskreno ovih 1,38 na njihov i 3,00 na naš prolaz mi nije realno. Po meni bi realnije bilo 1,70 na njih i 2,60 na nas.
  • db-izbjeglica
    12.7k
    normalno da dinamo nije favorit villarreala, ne može nikako biti.

    pričamo o momčadi koja poprilično često izbori europu u španjolskoj ligi, koja je po mom skromnom sudu najjača liga na svijetu.

    međutim, čak i famozni europski koeficijent kaže da je tu razlika puno manja od one kada je u pitanju bio tottenham.

    dinamo trenutno ima koeficijent 44.500, villarreal 53.000, tottenham 88.00
    dinamu su veće šanse sad, nego prije 1/8 finala. ako se ispadne, to nikako neće biti neuspjeh.
  • Krizy
    35.5k
    Trenutna momčad sezone u EL prema WhoScored: :100:
    o3vut00pity802dp.jpg
  • Krizy
    35.5k
    Učinak četvrtfinalista Europske lige u svima europskim utakmicama ove sezone:

    Villarreal: 10 9-1-0 25:6 28
    Dinamo Zagreb: 13 8-3-2 22:10 27
    Granada: 13 8-2-3 21:8 26
    Arsenal: 10 8-1-1 27:10 25
    Roma: 10 8-1-1 23:7 25
    Slavia Prag: 12 6-3-3 16:16 21
    Ajax: 10 6-1-3 16:9 19
    Man. United: 10 5-2-3 21:11 17
  • r1oma
    1.5k
    United poveo protiv Granade, Rashford zabio
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ajax poveo, Classen strijelac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.