• NitkoBitan
    11.9k
    Metnut ekran ispred stadiona pa nek gori sve
  • db-izbjeglica
    12.6k

    vidi ademija, nisam bio ni svjestan da je on i tad bio u dinamu.
    strašno! :love:
  • LovroZG
    1.3k
    Nismo favoriti, al nismo ni za (iz)bacit.
  • Krizy
    35.5k
    Iz nekog razloga ne vidim koja pa evo i ove dvije ako nije već jedna od tih :)
    cykgjsd9s9j2dlat.jpg
    sdegmpok6a3xp1m8.jpg
  • db-izbjeglica
    12.6k
    villarreal u 1/8 finala s dinamom, u 1/4 finalu s dinamom.
    izbaciti 2 dinama je previše - neće moći!
  • gio
    107
    Ja bih rekao da je jedini problem njihov trener Emery koji valjda samo zna igrati nogomet cetvrtkom
  • The Undertaker
    4k
    Pretplatnik+PCR test ili potvrda o cijepljenju+karte=ulaz na stadion. Neka Dinamo traži izuzetak za ovu utakmicu.
  • Dino
    2.2k
    Oce sammir i rukavina dat neke savjete za rusenje villareala?
  • reziser
    6.2k
    Villarreal od svih protivnika koje je Dinamo mogao izvući ima najmanje reprezentativaca, samo petoricu. Momčad koja vrijedi 246,70 milijuna (Dinamova vrijedi 103 milijuna) na sedmom je mjestu La Lige.

    Zvijezde su ozlijeđeni Pau Torres (50 milijuna), Gerard Moreno (30), Paco Alcácer (25), Samuel Chukwueze (20), a tu su i Dani Parejo, Mario Gaspar, Francis Coquelin, Ramiro Funes Mori, Raul Albiol... Trener je Unai Emery (49), čovjek koji je ovo natjecanje triput osvajao sa Sevillom, a ima još šest trofeja s PSG-om.

    Bio je jedna od najuspješnijih momčadi prvoga kruga Europske lige osvojivši 16 od mogućih 18 bodova u dosta laganoj skupini s Makabijem iz Tel Aviva, Qarabagom i Sivassporom. A u drugom krugu četiri čiste pobjede protiv Salzburga i kijevskog Dinama.

    S Dinamom je igrao u skupini Europske lige 2010. "Plavi" su pod Vahinim vodstvom pobijedili u Zagrebu 2-0 i izgubili u Madridu 3-0.

    Dinamo je prema kladionicama ždrijeb dočekao kao najveći autsajder Europske lige! Tečaj na to da će "plavi" osvojiti je 67. Favorit je Manchester United (2,75), a slijede Arsenal (4), Ajax (5,5), Roma (7), Villarreal (7), Granada (15) i Slavia (34).
  • Krizy
    35.5k
    Trojica iz Dinama ali i od budućih protivnika.
    oashf00t2pmd7ebi.jpg
  • Infinity
    15.2k
    Meni se ovaj Villarreal cini kao super zdrijeb. Mislim da nisu nista jaci od Tottenhama kojeg smo izbacili. I Villarreala smo vec dobijali. Mi smo tad postali prava ekipa, a oni mi ne djeluju nista ozbiljnije. U Europi djeluju mocno, al njihove protivnike bi izbacio i Dinamo. Grupu koju su igrali bi prosla i Rijeka. Ne zelim ih podcijeniti, al mislim da su nam sanse stvarno velike.

    Opcija za polufinale isto ekstra.
  • blue heart 72
    1.3k
    Po meni se nepotrebno u javnosti stvara percepcija, kako je to odličan ždrijeb. Ne smatram da je Villarreal jači od Tottenhama, znači da se može i sa njima igrati. Po meni su oni nedvojbeno favoriti, ako bi se morao izjasniti u postocima, rekao bi oko 65:35 za njih. O njihovoj snagi puno govori način, na koji su prošli i Salzburg i Dinamo K. Ima još dosta vremena do tih ogleda što je po meni dobro, tako da se malo do tada i smanji ta trenutna euforija (u kojoj i treba malo da uživamo) i onda opet u taj dvomeč uđemo maksimalno fokusirano, pa možda uspijemo napraviti još jedan podvig
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa dobar je ždrijeb, što drugo se može reći?
    U 1/8 finala je izbačen tottenham, u 1/4 finalu je protivnik villarreal, u potencijalnom 1/2 finalu arsenal ili slavija.

    Obrni, okreni, pogledaj iz bilo koje perspektive, Tottenham je trenutno i u zadnjih par sezona kvalitetnija, bolja momčad od sva tri preostala moguća protivnika. Nije to svemirska razlika, al su objektivno bolja momčad, jednostavno imaju više visokokvalitetnih igrača i bolje rezultate.

    To su različiti stilovi nogometa, dinamo nije favorit, ali ždrijeb je OK, za ovu razinu natjecanja teško da može bolje. Nemreš u četvrtfinalu ili polufinalu dobiti wolfsberger, molde, teško možeš očekivati i krasnodar.

    Normalno da će za prolaz trebati dvije extra predstave, protiv tottenhama je trebala visoka razina svih igrača koji su nastupili i oršićeva čarolija, najbolja utakmica njegove dosadašnje karijere.

    Može se i treba vjerovati, najprije u polufinale, za dalje ćemo vidjeti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.